Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przy muzyce o komputerach
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bednaar
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 14.01.2016, 22:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Prawdopodobnie tak. Avast nie widzi wielu wirusów - wypróbuj AVG.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
greg66
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 14.01.2016, 22:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki
ale żeby uruchomić AVG to avast mam całkiem skasować?
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bednaar

PostWysłany: 14.01.2016, 22:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak - odinstalować.
Powrót do góry
greg66

PostWysłany: 14.01.2016, 22:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ok Smile
Backside
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 15.01.2016, 02:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tylko wtedy system będzie cię męczył o jakiś antiwirus. Polecam Avirę, ale raczej też spowolni. Raczej warto mieć taki program... chyba, że rzadko korzystasz z neta i jesteś pewny, że nie klikasz w dziwne linki i nie "przeniesiesz" nic na jakims pendrivie Smile
Bednaar

PostWysłany: 15.01.2016, 09:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale z tego, co rozumiem, greg już zainstalował AVG. Miałem do czynienia zarówno z avastem, jak i z Avirą i wróciłem do AVG - mniej zamula, a wykrywa więcej wirusów.
Powrót do góry
greg66

PostWysłany: 15.01.2016, 09:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W necie siedzę często po podejrzanych linkach staram sie nie łazić /chociaż niedawno złapałem jakąś nakładkę na strony internetowe działającą jako wirus i żaden program nie mógł jej usunąć na szczęście pomógło przywracanie systemu/

AVG już zainstalowałem ,zobaczę wieczorem czy mniej muli.
Włodek
epka kompaktowa

PostWysłany: 15.01.2016, 12:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam ZoneAlarm Free Antivirus & Firewall - darmowy, w miarę lekki, działa dobrze. Używam od dawna i sobie chwalę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Algernon
singel analogowy

PostWysłany: 18.01.2016, 00:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

greg66 napisał:
chociaż niedawno złapałem jakąś nakładkę na strony internetowe działającą jako wirus i żaden program nie mógł jej usunąć na szczęście pomógło przywracanie systemu

Jeśli chodzi o różnego rodzaju oprogramowanie które zmienia stronę startową/domyślną przeglądarki, dodaje taskbary lub wyświetla reklamy to sami godzimy się na ich instalacje podczas instalowania różnego oprogramowania użytkowego. Często okno zgody na instalację takiego oprogramowania jest bliźniaczo podobne do zgody na warunki licencyjne oprogramowania - dlatego zawsze trzeba dokładnie czytać na co się zgadzamy bo różnego rodzaju syf wchodzi do naszego komputera wszelkimi sposobami.
Powrót do góry
Maciek

PostWysłany: 24.09.2016, 11:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakie przeglądarki internetowe polecacie? Mam na myśli przede wszystkim te stabilne, które nie zżerają za dużo pamięci i chyba najlepiej spoza głównego nurtu. Opera czy Mozilla niestety dawno przestały być przyjazne użytkownikowi.
Włodek
epka kompaktowa

PostWysłany: 24.09.2016, 17:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po wielu próbach i testach od kilku lat jestem wierny przeglądarce Slimjet - działa na silniku Chroma, obsługuje jego rozszerzenia, ma gesty myszy, jest wersja 64-bit, ma własny adblock (akurat tego nie używam), osobne procesy i wiele innych zalet. Bardzo gorąco polecam, ale oczywiście najlepiej samemu przetestować.
Powrót do góry
Quasarsphere
epka kompaktowa

PostWysłany: 24.09.2016, 19:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A co Panowie sądzicie o takim wynalazku Surface Pro 4? Warto zmienic laptopa na coś takiego?
Powrót do góry
Włodek
epka kompaktowa

PostWysłany: 25.09.2016, 08:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Taaa, ni to laptop, ni to tablet, w dodatku za ok. 3500 zł kiedy to niezgorszy laptop można mieć za ok 2000 zł. Przekątna 12,3 cala. Co z tym robić? Tylko w podróży się sprawdzi, albo gdzieś na grillu, ale w domu do normalnej pracy? Moim zdaniem tylko jako sprzęt mobilny, a nie zamiennik laptopa.
Powrót do góry
Bednaar

PostWysłany: 27.11.2017, 09:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pytanie do użytkowników Firefoxa - jak Wam się sprawuje wersja Quantum?
Leptir

PostWysłany: 27.11.2017, 10:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi bardzo dobrze, otwiera się szybko, jakaś taka wydaje mi się przyjaźniejsza wizualnie, nie miałem z nią dotąd żadnych problemów.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Następny
Strona 13 z 15

Skocz do: