Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Porządkowanie muzycznych zbiorów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SafeMan
kaseta "metalówka"

PostWysłany: 16.12.2020, 16:43    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja sobie myślę, że jak w przyszłości (kto wie, być może niedalekiej) zauważę, że kolekcja rozrasta się do przesadzonych rozmiarów, zacznę sprzedawać niesłuchane pozycje, żeby zrobić miejsce na nowe.

Ale to tylko takie plany, a życie zweryfikuje. Planowałem już sprzedawać cedeki, które posiadam na winylu, ale jakoś słabo mi idzie zabranie się za to. Szkoda się pozbywać Very Happy
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 16.12.2020, 18:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma tu żadnego koziorożca? Laughing
Tarkus
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 16.12.2020, 18:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie póki co płyty w pudłach. Urok etapu przejściowego - za rok, jeśli nic się nie popieprzy, będę już na własnym mieszkaniu. A tam znajdzie się miejsce na gustowny regał na 1080 płyt, który wypatrzyłem na alledrogo. Póki co - starczy miejsca na CD. Będę musiał za to pomyśleć, gdzie DVD, BR i książki. Dobrze, że unikam winyli Wink
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Crazy
album CD

PostWysłany: 16.12.2020, 21:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam z płytami, a także z kasetami dość dziwny system, który sam nie do końca rozumiem a zupełnie nie podejmuję się wytłumaczyć go innym. Zazwyczaj, kiedy chcę coś znaleźć, to się udaje szybko Wink

Polskie mam w obu przypadkach osobno od reszty, bo mam ich stosunkowo sporo. Osobno stoi też poważna, leży filmowa... Na całkiem osobnej półce mam jazz. Jednak jeżeli chodzi o szeroko rozumianą "muzykę zagraniczną" (rockową z przyległościami), to są tu stosowane różne dziwne i mniej dziwne podziały, powiedzmy stylistyczne. Ale ponieważ kompletnie nie znam się na gatunkach, więc są to podziały moje wewnętrzne Wink

No i wszystko porozrzucane po różnych pokojach, różnych półkach, a w ogóle to mnóstwo rzeczy, które traktuję poniekąd jak swoje, stoi u rodziców.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
esforty
remaster

PostWysłany: 16.12.2020, 21:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Białystok napisał:

Jam ci Cool
A do czego Ci taki rogaty Question
Białystok

PostWysłany: 16.12.2020, 22:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

esforty napisał:
Białystok napisał:

Jam ci Cool

Nie raz i dwa słyszałem, że nie znosi bałaganu. Wink
Paweł
epka analogowa

PostWysłany: 16.12.2020, 23:25    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Crazy napisał:
(...) podziały moje wewnętrzne (...)

I to jest właśnie fajne w oglądaniu czyjejś kolekcji! Te próby rozszyfrowania sytemu, to odkrywanie różnych niuansów. Wink

Białystok napisał:
esforty napisał:
Białystok napisał:

Jam ci Cool

A nie słyszałeś o istnieniu pięciu żywiołów?

- ogień
- ziemia
- powietrze
- woda
- kolekcja płytowa Dinozaura

Ten ostatni jest najstraszniejszy - nad nim nie zapanujesz. Very Happy
Powrót do góry
Bednaar

PostWysłany: 17.12.2020, 09:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Białystok napisał:
esforty napisał:
Białystok napisał:

Jam ci Cool

No to moja siostra jest ewenementem: koziorożec - bałaganiarz. W dzieciństwie dzieliliśmy pokój i ja - lew - miałem zdecydowanie większy porządek na biurku, niż ona. Tzn. w ogóle miałem jakiś porządek, bo ona - żadnego Wink Podobnie teraz - u siebie w domu ma artystyczny nieład, a my z moją żoną jesteśmy porządniccy - choć moja żona czasem z tym przesadza Wink
Białystok

PostWysłany: 17.12.2020, 09:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wyjątkiem zdaje się są artyści (ale to dotyczy całego Zodiaku) i marzyciele (wśród koziorożców ewenement) Wink
Leptir

PostWysłany: 17.12.2020, 11:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bednaar napisał:
...my z moją żoną jesteśmy porządniccy - choć moja żona czasem z tym przesadza Wink

Wszystkie żony z tym przesadzają. 😉
Freefall

PostWysłany: 17.12.2020, 11:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Leptir napisał:
Wszystkie żony z tym przesadzają. 😉

I dlatego dinozaury wyginęły. Nie mogły dogadać się z żonami , przyrost naturalny spadł, w dodatku walnął meteoryt i było po ptokach ... a raczej po gadach Wink.
Powrót do góry
Leptir

PostWysłany: 17.12.2020, 13:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nam to już tylko tego meteorytu brakuje. Wink
Bednaar

PostWysłany: 17.12.2020, 13:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Białystok napisał:
Wyjątkiem zdaje się są artyści (ale to dotyczy całego Zodiaku) i marzyciele (wśród koziorożców ewenement) Wink

Moja siostra jest więc koziorożcem - ewenementem. Z drugiej strony urodziła się już w ostatnim dniu okresu koziorożcowego i chyba bardziej pasuje do wodnika. Ale ja się nie orientuję w tej dziedzinie Wink
RoryGallagher
epka analogowa

PostWysłany: 17.12.2020, 13:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niektóre przesadzają też w drugą stronę. Ja muszę po swojej ciągle chować lub przenosić jakieś ciuchy, kosmetyki, szczotki i inne pierdoły, bo mi głośniki zasłaniają Smile W innych miejscach już nawet nie chce mi się sprzątać, bo i tak wkrótce przeprowadzka, a teraz nie ma miejsca na wszystkie graty. Ale chociaż w płytach mam porządek. Dawniej trzymałem winyle w trzech różnych szafkach - w dwóch ułożone alfabetycznie według wykonawców, w ostatniej wg kolejności kupowania. Strasznie mnie to wkurzało, więc parę lat temu kupiłem Kallax w Ikei i teraz wszystkie płyty stoją razem, ładnie wyeksponowane. Kolejność ustalona wg następujących zasad: wykonawcy alfabetycznie (soliści od imienia, zespoły z pomięciem "the"), a ich płyty chronologicznie od najstarszych (archiwalia, których nie mam wiele, wg roku nagrania). Od kilku lat regał zapełniony jest w połowie, bo sprzedaję i kupuję płyty w podobnych ilościach.
akond
kaseta "metalówka"

PostWysłany: 17.12.2020, 13:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

SafeMan napisał:
pomijając 'the'

Freefall napisał:
lub nazw zespołów (bez "The")

RoryGallagher napisał:
zespoły z pomięciem "the"

A co robicie z The The? Wink
.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

Skocz do: