Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

MP3, czyli jestem piratem czy melomanem?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jonxx
kaseta "żelazówka"

PostWysłany: 20.07.2007, 15:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tarkus - nie lecz kompleksow na Forum. Od tego sa gabinety psychoanalitykow.
Przeginasz dzieciaku i widza to inni forumowicze.
Nigdy w dyskusji Cie nie obrazilem a ty czynisz to notorycznie. Brak argumentow czy naturalne i oczywiste chamowo ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tarkus
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 20.07.2007, 15:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie strasz mnie i nie pouczaj, złodzieju. To raz. A dwa - jeśli pamiętasz, parę postów temu usiłowałeś mi wmówić, że kłamię. Dowody? Oczywiście pytam retorycznie, nie sądze, byś mógł cokolwiek udowodnić na poparcie swoich kłamstewek.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pershing
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 20.07.2007, 15:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Al mylisz się i to głęboko jeśli chodzi o narzędzia alternatywne dla Offica. Spróbuj Open Office, aktualna wersja to 2.2. Ja piszę w Open Office od jakiś 4 lat i nie narzekam. Piszę prezentacje, dokumenty, arkusze etc. zarówno na studia jak i do pracy. Nie ma problemów z zapisem do formatu .doc czy .ppt. Wszystko działa znakomicie. Problemy mogą być w drugą strone tj. gdy pliki z Office otwieramy pod Open Officem. Problemy są raczej drobne tj. tabelki, przesunięte obrazki Ale pytanie, kto napisze takie oprogramowanie gdy niepełna specyfikacja format .doc to ponad 6000 stron.
Poza tym radzę przestawiać się na oprogramowanie które potrafi zapisywać w formatah .odt (Open Document) np. Open Office z prostej przyczyny, to staje się standard. I jest to wymóg zarówno UE jak i naszego prawodawstwa. Wiele urzędów już w 100% przeniosło się na OO.
Powrót do góry
jonxx
kaseta "żelazówka"

PostWysłany: 20.07.2007, 15:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poczytajcie ta "dyskusje"... Jak kto mysli to wszystko jasne Very Happy
Mi szkoda czasu a i brak kwalifikacji by leczyc kompleksy. Moge tylko z serca wspolczuc.
Powrót do góry
Tarkus
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 20.07.2007, 15:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli argumentów brakuje i wycofujemy się? Dokładnie tak, jak się spodziewałem.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jonxx
kaseta "żelazówka"

PostWysłany: 20.07.2007, 15:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak - Masz 100% racji i moje argumenciki sa glupawe. Wrecz wstyd mi ze przed TOBA ich uzylem... Przepraszam,wstyd mi Wink
Czy wybaczysz ? Czy skazesz ? - Takie pytania targaja moim nedznym robotniczym zywotem... Ja nie chce Ci sie narazac bo wiem ze na tym Forum zgrywasz cos w rodzaju GURU.... Nie traktuj mnie jak wroga bo bede plakal Crying or Very sad
Powrót do góry
Al
kaseta "chromówka"

PostWysłany: 20.07.2007, 15:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pershing: To bardzo dobrze, że coraz więcej instytucji przechodzi na "open". Mnie już szlag trafiał przy pracy z Officem. Jeden dokument otwarty w różnych wersjach tego samego programu wyglądał diametralnie różnie, mniej więcej jak atleta i ofiara miny przeciwpiechotnej Wink

Spróbuję Open Office`a. Teraz na szczęście nie jest już potrzebny, ale niechybnie spotkam się na pewno z jakimś edytorem tekstu w najbliższej przyszłości. Wink
Powrót do góry
Szalony Gronostay
Gość

PostWysłany: 20.07.2007, 16:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W temacie: dosłownie WSZYSTKIE pieniądze, które wydaje na własną rozrywkę (czyli patrząc na to, że raczej nie zarabiam i jestem na utrzymaniu rodziców po prostu wszystkie, które nie są przeznaczone na prezent dla kogoś), wydaję na koncerty i płyty. Nie chodzę na piwo, do kina, nie palę Wink Ale oczywiście z kieszonkowych nie mogę sobie pozwolić na więcej niż około 1-2 płyty miesięcznie + koncerty. A gdy tylko sobie jakoś dorobię, dostanę jakiś bonus, kolekcję uzupełniam. I czuję się z tym dobrze, z tej racji, że zawsze kupuję jedną płytę więcej niż mogę sobie na to pozwolić. Ale oczywiście i tak zdecydowaną większość muzyki, którą poznaję, poznaję z mp3/cd-rów, zazwyczaj po poznaniu wyrzucając. Inaczej w tej chwili znałbym nie więcej niż 100 albumów w ogóle. I tyle. Mam wyrzuty sumienia oczywiście, ale gdyby nie cd-ry i mp3 moja aktualna wiedza muzyczna byłaby mizerna, tak - moim nieskromnym i nie tylko moim zdaniem - jak na swój wiek znam bardzo dużo. Oczywiście gdy mam do wyboru płytę w podobnej cenie i podobnej jakości biedniejszego i zamożniejszego zespołu, kupuję tę biedniejszego. Tak samo, jak zawsze prędzej pójdę na koncert ukochanej grupy, niż kupię album.
Powrót do góry
jonxx
kaseta "żelazówka"

PostWysłany: 20.07.2007, 16:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie mecz sie i nie odkladaj... Rob to co wszyscy [absolutnie wszyscy bez wzgledu na inwektywy zaklamane]... Sciagaj z sieci i raduj sie muza a inni [nie ma takich ale pozuja] dorabiaja btzuchatych wlascicieli manufaktur!
Sciagaj,sluchaj i nie czytaj dzieci co tez sciagaja ale z nieznanych powodow pozuja na swietnie zarabiajacych europejczykow Very Happy
A jutro pewnie do ochrony na 24h Very Happy
Zero zgrywy - nie ma tu takiego co nie sciaga bo plytki drogie ale poudawac jestt cool Very Happy
Powrót do góry
Kasia S.
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 20.07.2007, 16:43    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nazywanie "złodziejem" kogoś kto pobiera muzykę z internetu, czasami po prostu nie mają innego wyjścia (jestem w tej sytuacji co Gronostay tyle, że ja chodzę do kina i na piwo Wink) jest dość krzywdzące. Staram się kupować płyty ale czasem po prostu pieniądze przekazuję na coś innego, inaczej byłoby gdybym sama zarabiała. Tak więc to, że Tarkusie nazwałeś Jonxxa złodziejem oznacza, że taką samą opinię masz np. o mnie, czy o Gronostayu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pershing
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 20.07.2007, 16:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jonxx z początku myślałem że się zgrywasz, ale teraz widzę że trollujesz już maksymalnie. Popatrz chociażby na kolekcje płyt Andy'ego, który ma ich więcej niż my tu wszyscy razem wzięci. Spytaj go czy ściąga płyty.
Powrót do góry
Qnrad
kaseta "chromówka"

PostWysłany: 20.07.2007, 17:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W życiu ściągnąłem 4 (słownie CZTERY) albumy. Mimo młodego wieku i braku stałych dochodów udaje mi się nie kraść. Kupuję ok. 2 płyty miesięcznie. I nie wstydzę się tego. Tym bardziej, że jeśli się dobrze poszuka (a nie wejdzie do Empiku i zobaczy ceny rzędu 70 zł Rolling Eyes ) to można kupować płyty za nie więcej niż 30 zł. Dobrym przykładem może być Saturn. Deep Purple in Rock - 19.90, Guns N Roses Use Your Illusion - 26.90, Led Zeppelin IV - 26.90 et cetera...

Układam sobie listę "płyt które muszę znać" i postaram się to przez kilka lat wszystko poznać... Szkoda, że u nas panuje jednak kultura "nie zapłaciłem jestem cwany" Evil or Very Mad
jonxx
kaseta "żelazówka"

PostWysłany: 20.07.2007, 17:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ha Very Happy Forum umieralo ale zjawil sie ten debil jonxx i dyskusja ozyla Very Happy
Naprawde Was lubie wiec jak mnie bedziecie gnoili to tak kulturalnie please... Jak na fanow ambitnej muzy przystalo Very Happy
Bart
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 20.07.2007, 17:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jonxx napisał:
Ha Very Happy Forum umieralo ale zjawil sie ten debil jonxx i dyskusja ozyla Very Happy
Naprawde Was lubie wiec jak mnie bedziecie gnoili to tak kulturalnie please... Jak na fanow ambitnej muzy przystalo Very Happy

Jonxx, to jest topic o "piratach" lub "melomanach". Nie megalomanach. Pzdr. Smile
jonxx
kaseta "żelazówka"

PostWysłany: 20.07.2007, 17:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bart - kumaty koles jestes Very Happy
Znikam chyba powoli Crying or Very sad
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 5 z 9

Skocz do: