Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przy muzyce o filmie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 168, 169, 170, 171  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gacek
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 26.06.2020, 23:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mocny dokument o tym jak wygląda życie w Arabii Saudyjskiej.
https://www.youtube.com/watch?v=PtnOG6m_46U
Przyznam szczerze że nie wiedziałem do końca że jest aż tak dramatycznie, nawet jak to tylko ciemna strona tego kraju wygląda to bardzo źle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 02.07.2020, 16:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czego się spodziewałeś po absolutnej monarchii teokratycznej?

W temacie - skończyłem oglądać DARK. Niemcy skroili to dokładnie i konkretnie pod trzy sezony i zrobili to tak, żeby żadnych sequeli już nie było. Zamotane to miejscami strasznie, że prawie notatki trzeba robić. Ale kupy się to trzyma. Finał jest moim zdaniem konkretny odpowiedni i właściwy, a do tego absolutnie logiczny i satysfakcjonujący. Mimo wszystko. Mimo to, że... Na razie bez spoilerów.

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Bart
epka kompaktowa

PostWysłany: 02.07.2020, 18:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WOJTEKK napisał:
Na razie bez spoilerów.

Bardzo proszę. Jeszcze nie zacząłem oglądać. Zbieram siły. Może czas nadchodzi z 4th of July weekend?
Bart
epka kompaktowa

PostWysłany: 09.07.2020, 14:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skończyłem Dark. Nie jestem zawiedziony. Czy wszystko rozumiem? Nie, przyznaję, że się pogubiłem z powodu przerwy między sezonem 2 i 3. Czy się poddaję? Nie. Biorę kilka dni odpoczynku i zaczynam binge-watching od sezonu 1.
WOJTEKK

PostWysłany: 09.07.2020, 14:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po co? Czego nie rozumiesz - ja Ci wytłumaczę. Very Happy

Powrót do góry
Bart
epka kompaktowa

PostWysłany: 09.07.2020, 15:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WOJTEKK napisał:
Po co? Czego nie rozumiesz - ja Ci wytłumaczę. Very Happy

Ogólnie rozumiem, ale muszę prześledzić drzewa genealogiczne, kto z kim, kiedy. Kilka szczegółowych pytań o specyficzne postacie (np. Regina), muszę prześledzić od początku. Nie poddając w wątpliwości Twoich zdolności narracyjnych, myślę że ponowne oglądnięcie dostarczy mi więcej rozrywki Wink
WOJTEKK

PostWysłany: 09.07.2020, 19:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A nie wolisz poogladac coś nowego?

Powrót do góry
Bart
epka kompaktowa

PostWysłany: 10.07.2020, 02:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WOJTEKK napisał:
A nie wolisz poogladac coś nowego?

Nie ma aktualnie nic co by mnie zainteresowało. Obejrzałem chyba wszystko co warto obejrzeć plus dużo czego nie warto na Netflix i Hulu Rolling Eyes
No chyba, przeoczyłem coś dobrego co możesz polecić.
[/list]
Leptir
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 17.07.2020, 12:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio, przypadkiem trafiłem na netflixowy serial "Secret City" i okazało się, że to całkiem porządnie zrobiony sensacyjno-kryminalny dwusezonowy (przynajmniej na razie) tasiemiec. Rzecz dotyczy kulisów wywiadu, władzy, międzynarodowych interesów, jednostkowych i resortowych ambicji. Dodatkowego uroku nadaje mu to, że dzieje się w Australii i często problemy wynikają ze ścierania się interesów Chin, zaprzyjaźnionych USA z rodzimymi problemami kangurów. Jestem w połowie 2 sezonu i mogę polecić - nic specjalnie odkrywczego, ale ogląda się dobrze.
Crazy
epka kompaktowa

PostWysłany: 18.07.2020, 21:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wczoraj wieczorem po powrocie z gór i poście nie tylko od muzyki, ale i od szklanego ekranu, włączyłem sobie telewizor, żeby zobaczyć, czy coś mnie zainteresuje... trafiłem, kiedy run Forrest run, biegał po wietnamskiej dżungli i wynosił rannych kolegów... i zostałem do samiutkiego końca. Absolutnie kocham ten film i mimo wszelkich Zagubionych autostrad i Truman Showów, Pulp Fictionów i Fargów, Okruchów dnia i Sekretów i kłamstw, jest to po prostu mój ulubiony film z lat 90.!
Białystok

PostWysłany: 30.07.2020, 08:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wczoraj Mroczny przedmiot pożądania , Luis Bunuel (1977)

Rzecz o męskiej głupocie i dwoistości kobiecej natury z rewelacyjnym Fernando Reyem znanym m.in. z Francuskiego łącznika.

Meczów nie ma Wink, kto nie widział lub widział dawno, warto zobaczyć lub sobie odświeżyć ...
WOJTEKK

PostWysłany: 30.07.2020, 08:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Znaczy mecze? Jutro baraże o I ligę i Ekstraklapę

Powrót do góry
Maciek

PostWysłany: 30.07.2020, 08:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Białystok - jakieś wspólne zainteresowania jeszcze nam zostały (dodatkowo w kolejny weekend planuje szybki wypad na Wołowiec) Wink. U mnie w ostatnich dniach trwa właśnie przegląd Bunuela. Póki co były Dyskretny urok i Widmo Wolności, ale na tym na pewno nie koniec (problemem może być tylko to, że spędzanie czasu przed ekranem, z bardzo nielicznymi wyjątkami*, to nie jest moja ulubiona forma rozrywki).

*do wyjątków zaliczam na pewno gliwicki Amok (jutro Cinema Paradiso z taśmy 35 mm) i tygodniowy festiwal w Cieszynach Kino na Granicy (filmem otwarcia będzie Szarlatan, ale ostrzę też sobie oczy na Malowanego Ptaka).

Ostatnio zmieniony przez Maciek dnia 30.07.2020, 08:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Białystok

PostWysłany: 30.07.2020, 08:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem (o 17.30 derby) ale to przerywnik w oczekiwaniu na dogranie LM i nowy sezon.

Ostatni okres zamknięcia i piłki i generalnie niemal wszystkiego pozwolił mi na obejrzenie (przypomnienie) klasyki filmu, z reguły 70 i 80.
WOJTEKK

PostWysłany: 30.07.2020, 08:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czwarta liga już zaczęła, Stal Sanok zremisowała z Sokołem Nisko 3:3

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 168, 169, 170, 171  Następny
Strona 169 z 171

Skocz do: