Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przy muzyce o literaturze
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 53, 54, 55

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paweł
epka analogowa

PostWysłany: 12.01.2021, 22:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Monstrualny Talerz napisał:
Paweł, łaaaaa, dziękuje, prawie nic z tego nie znam, ale będzie czytania...

Proszę bardzo! Gdybyś miał jeszcze jakieś pytania w tej materii, to wal śmiało. Jeśli będę w stanie, to postaram się pomóc.

Maciek napisał:
Pawle, a kojarzysz (pewnie tak!) Salambo autorstwa Druilleta?

Kojarzę, lecz nie czytałem. Rysunki Druilleta podobają mi się - swego czasu przymierzałem się do serii Lone Sloane, ale ostatecznie musi ona zaczekać na swoją kolej. O tym twórcy mówi się, że przywiązuje on dużą wagę do strony graficznej, podczas gdy scenariusz ma dla niego drugorzędne znaczenie. Twoja opinia potwierdza tę teorię. Spodobało mi się zdanie, na które kiedyś się natknąłem - coś w stylu: fabuła przeszkadza w podziwianiu ilustracji Druilleta. Widzę, że Ty sobie z tym problemem poradziłeś. Smile Interesujące jest to zestawienie okładek. Podobieństwo wydaje się zdecydowanie nieprzypadkowe. Very Happy

A idąc za ciosem - poszukałem i znalazłem coś takiego:
http://www.johncoulthart.com/feuilleton/2012/03/12/philippe-druillet-album-covers/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 53, 54, 55
Strona 55 z 55

Skocz do: