Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Powitanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 73, 74, 75

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Crazy
szpula

PostWysłany: 21.08.2019, 11:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Napisał osiem postów i został zbanowany za nieprawomyślne poglądy Very Happy
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Freefall
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 21.08.2019, 11:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spoko, nie zostaniesz zbanowany, nawet za tak szalone stwierdzenia Wink.

A w razie czego, bede cię bronił po starej znajomości Smile.
Powrót do góry
B.J.
box

PostWysłany: 21.08.2019, 11:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Crazy napisał:
wyższość Boba Marleya nad King Crimson (...) jest dla mnie oczywistością Razz

Mogę podzielić ten pogląd.
Maciek
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 21.08.2019, 11:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Białystok napisał:
Może to prowokacja albo sabotaż względnie autodestrukcja.

Jako kibic swojej drużyny chyba wiesz, że subiektywna miłość jest dla odbiorcy/kochającego ważniejsza od obiektywizmu encyklopedii. Wink
Białystok

PostWysłany: 21.08.2019, 11:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maciek napisał:
Białystok napisał:
Może to prowokacja albo sabotaż względnie autodestrukcja.

Jako kibic swojej drużyny chyba wiesz, że subiektywna miłość jest dla odbiorcy/kochającego ważniejsza od obiektywizmu encyklopedii. Wink

Nie oznacza to jednak, że nie zdaję sobie sprawy z jej realnej mocy i znaczenia w otaczającym mnie świecie. Cool
Maciek

PostWysłany: 21.08.2019, 11:59    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tylko muzyka, w odróżnieniu od piłki nożnej, jest praktycznie niemierzalna.
A teza o gorszej pozycji King Crimson czy Black Sabbath jest spokojnie do wybronienia, nawet patrząc na RYM, które tak często przywołujesz.Wink Na wiele innych sposobów również ją można obronić
Białystok

PostWysłany: 21.08.2019, 12:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maciek napisał:
Tylko muzyka, w odróżnieniu od piłki nożnej, jest praktycznie niemierzalna.
A teza o gorszej pozycji King Crimson czy Black Sabbath jest spokojnie do wybronienia, nawet patrząc na RYM, które tak często przywołujesz.Wink Na wiele innych sposobów również ją można obronić

W stosunku do Marleya? Na RYM?
Maciek

PostWysłany: 21.08.2019, 12:43    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od postawionej tezy i chęci jej bronienia. Ja tam nie mam problemu z tym, że ktoś woli A od B. Mało tego - w ostatnich latach Marley i Brown goszczą w moich odtwarzaczach dużo częściej niż np. King Crimson. Wink
Goran
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 21.08.2019, 13:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

B.J. napisał:
Crazy napisał:
wyższość Boba Marleya nad King Crimson (...) jest dla mnie oczywistością Razz

Mogę podzielić ten pogląd.

Juz Cię lubię Crazy. BJ zaskoczyłeś mnie chociaż jak czytam to co słuchasz to taka teoria jest całkiem na miejscu. Ciekawe czy jeszcze ktoś się odważy z takim twierdzeniem?
Bednaar

PostWysłany: 26.08.2019, 07:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Crazy napisał:
Witam.
Trochę przypadkiem wpadłem na to forum kilka dni temu i pomyślałem, że to może dobre miejsce dla mnie? Interesuję się muzyką, sporo słucham, trochę wiem, jestem z natury dinozaurem ("kiedyś było dobrze i komu to przeszkadzało" Wink), ale z motywacji to próbuję walczyć ze swym dinozarłyzmem i szukać nowych rzeczy w muzyce... czasem znajduję, czasem nie.

Trochę się obawiam, że przez 12 lat powiedzieliście już tak dużo, że będę się tylko powtarzał, więc może będę się starał mniej skupiać na tyradach, dlaczego The Beatles są lepsi od Pink Floyd czy tam na odwrót, ale może podsuwać jakieś nowe tropy ze swoich poszukiwań i podbierać nowe tropy z Waszych poszukiwań...

Np. ten Ceramic Dog, coście go wygłosowali na album 2018 roku... w życiu o tym nie słyszałem!

Cześć Crazy Smile
Też na gorąco poznałem Ceramic Dog - tzn. Marca Ribota znam z innych składów, np. Electric Masada - ale mocno zakręciła mną ta płyta.
PS. Mam t-shirt z Marleyem, a nie z King Crimson, ale jednak wolę Karmazyn. Z drugiej strony podzielam pogląd na temat wyższości Jamesa Browna nad Black Sabbath Wink Widzę, że się już rozkręciłes na FD - i bardzo dobrze Smile PS. Forum załozyłem wspólnie z niepiszącym już kolegą greg(al_chemy) już jakieś 17 lat temu, ale to było jeszcze jakieś 2 serwery wstecz Wink
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 73, 74, 75
Strona 75 z 75

Skocz do: