Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Administracja i moderowanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 86, 87, 88, 89  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Administracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Freefall
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 15.07.2020, 09:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

SZEREGOWY napisał:
zawiadomię prokuraturę.

Serio? Laughing

Zawiadamiaj. Ciekawe, czy wyciągną Inkwizytora o 6 rano z łóżka i skutego w kajdanki, powleką na przesłuchanie Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Białystok

PostWysłany: 15.07.2020, 12:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

E tam, żartował. W usuniętym przez admina coming oucie ujawnił przecież, że ma poczucie humoru. Wink
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 15.07.2020, 12:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uuuu grubooo - straszyć kolegów z forum prokuraturą - coś tak trochę pod Pawkę Morozowa podpada...

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Tarkus
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 15.07.2020, 12:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

SZEREGOWY napisał:
Autor tego wpisu gloryfikuje w nim okres komunizmu w Polsce, a więc łamie prawo.

Tak, z tym że jednak nie. Zakazane jest propagowanie ustrojów totalitarnych (komunizmu, faszyzmu i nazizmu) i ich symboliki, natomiast peerelowskie resentymenty absolutnie nie podlegają penalizacji - gdyby tak było, znakomita większość "duchologicznych" czy "vaporwave" autorów fanpage'ów na polskim Facebooku pisałaby z kicia Very Happy Oczywiście należy piętnować bezrefleksyjne spojrzenie typu "za peerelu to były czasy, teraz nie ma czasów", ale bez popadania w ośmieszanie się.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gharvelt
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 16.09.2020, 15:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uwaga Exclamation Ogłoszenie moderatora

W związku z pojawiającym się w ostatnich tygodniach coraz częściej bałaganem w niektórych dyskusjach, uprzejmie proszę wszystkich piszących o skupianie się w danym wątku wyłącznie na tematyce sugerowanej przez jego tytuł. W szczególności zachęcam do:
1) nie wychodzenia z tematyką plebiscytową w innych działach niż ten, który został do tego celu wyznaczony (Płyty). Takie dyskusje należy prowadzić albo w wątku stosownego plebiscytu, albo - jeśli to dopiero propozycja założenia zabawy - w jednym z wątków organizacyjnych, czyli Płyta roku bądź Przetrwają najsilniejsi;
2) podejmowania dyskusji na temat zasad prowadzenia plebiscytów/strzelanek wyłącznie w dwóch wątkach zalinkowanych powyżej;
3) powstrzymywanie się od wtrąceń dotykających kwestii światopoglądowych, historycznych, społecznych, z pogranicza polityki etc. we wszystkich wątkach za wyjątkiem utworzonego specjalnie w tym celu tematu Przy muzyce o Polsce, Europie i świecie.

Ponadto, zwracam się również z prośbą do najmłodszych stażem zarejestrowania na FD użytkowników o dokładniejsze zapoznanie się z porządkiem forum (czemu służą konkretne działy, tematy, etc.). W razie problemu ze znalezieniem odpowiedniego wątku zawsze można skorzystać z wyszukiwarki.

Forum niestety wciąż pracuje na archaicznym silniku, który uniemożliwia przenoszenie postów pomiędzy różnymi tematami czy działami. Kiedy dochodzi do off-topów w jakimś wątku, moderator musi wkleić cytaty z niewłaściwie umieszczonych postów do stosownego wątku, a następnie usunąć oryginalne posty. Jest to zadanie czasochłonne oraz sprawia trudności przy późniejszym czytaniu dyskusji bądź odszukiwaniu wypowiedzi. Zachęcam do takiego korzystania z forum, aby podobne sytuacje zdarzały się jak najrzadziej, a najlepiej - wcale.
Liczę na zrozumienie oraz współpracę Smile
Bednaar

PostWysłany: 01.10.2020, 09:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szanowny Adminie i Szanowni Moderatorzy.
Po rocznej przerwie powróciłem na FD, ale proszę uprzejmie o usunięcie mnie z grona Moderatorów. Pragnę uczestniczyć w aktywności forumowej jedynie jako zwykły użytkownik.
gharvelt
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 01.10.2020, 11:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj z powrotem, fajnie że znowu dołączyłeś Smile Ponieważ obecnie Artur.O i ja dajemy sobie radę z pracami moderacyjnymi, nie widzę przeciwwskazań, żeby spełnić Twoją prośbę. Proszę zatem admina o wykonanie odpowiednich modyfikacji (przy okazji proszę o dodanie nicku Artura na liście moderatorów przy wszystkich działach).
Admin
Site Admin

PostWysłany: 01.10.2020, 13:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bednaar napisał:
Szanowny Adminie i Szanowni Moderatorzy.
Po rocznej przerwie powróciłem na FD, ale proszę uprzejmie o usunięcie mnie z grona Moderatorów. Pragnę uczestniczyć w aktywności forumowej jedynie jako zwykły użytkownik.

Witam ponownie,
uprawnienia moderatora cofnięte.

gharvelt napisał:
Witaj z powrotem, fajnie że znowu dołączyłeś Smile Ponieważ obecnie Artur.O i ja dajemy sobie radę z pracami moderacyjnymi, nie widzę przeciwwskazań, żeby spełnić Twoją prośbę. Proszę zatem admina o wykonanie odpowiednich modyfikacji (przy okazji proszę o dodanie nicku Artura na liście moderatorów przy wszystkich działach).

Artur.O został dodany do moderatorów wszystkich działów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bednaar

PostWysłany: 01.10.2020, 14:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki Smile
Andrzej
digipack

PostWysłany: 01.10.2020, 14:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

jak co roku pod koniec września wbijam ze złymi nowinami. Dostałem fakturę pro-forma za serwer, na kolejny rok. I jak co roku (to już taki rytuał) musiałem telefonicznie negocjować kwotę, bo ta wyświetlona na fakturze była wyższa od płaconej 12 miesięcy temu. Ostatecznie, udało się zejść do poziomu kwoty zeszłorocznej, czyli 400 zł + 92 zł VAT (startowaliśmy od 500 + 115 VAT, przechodząc kolejno przez 10%, 15% i 20% tzw. rabatu).

Wielka prośba do Admina o zorganizowanie "ściepy" i późniejsze przesłanie jej efektów na moje konto.

Ja wcześniej uiszczę opłatę w serwerowni. Zamierzam płacić w poniedziałek 05.10 (mam termin graniczny 07.10).

A.
Crazy
longplay

PostWysłany: 01.10.2020, 14:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Andrzej napisał:
startowaliśmy od 500 + 115 VAT, przechodząc kolejno przez 10%, 15% i 20% tzw. rabatu

I 50% też się znajdzie, proszę pana.
Powinni się jeszcze byli zapytać: czy napiją się panowie wódeczki?.
Ale może nie znali.
esforty
album CD

PostWysłany: 02.10.2020, 08:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proszę mi, umożliwić partycypowanie w kosztach do (i od) kwoty 50 PLN Exclamation
Znaczy się: deklaracja.
Maciek

PostWysłany: 02.10.2020, 08:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podpisuję się pod wnioskoem esforty. Wink
akond
szpula

PostWysłany: 02.10.2020, 08:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Również dołączam do partcypatorów.
Powrót do góry
Freefall

PostWysłany: 02.10.2020, 08:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chętnie dołączę do zbiórki.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Administracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 86, 87, 88, 89  Następny
Strona 87 z 89

Skocz do: