Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problemy i sugestie
Idź do strony 1, 2, 3 ... 65, 66, 67  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Administracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Admin
Site Admin

PostWysłany: 10.04.2007, 23:31    Temat postu: Problemy i sugestie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli będą mieli Państwo jakieś problemy z użytkowaniem Forum lub przyjdą Państwu do głowy jakieś wnioski racjonalizatorskie, bardzo proszę o zgłoszenia w tym wątku.
Pzdr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bart
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 11.04.2007, 04:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy jest szansa na posiadania avatara (takiego chociazby malego, maluskiego - avatarka...)? Zycie staloby sie kolorowe...
Bednaar
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 11.04.2007, 07:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szansa jest, bo ja już posiadam Wink
Andrzej
digipack

PostWysłany: 11.04.2007, 07:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sorki, późno było i się troche pogubiłem Embarassed. Avatary są już aktywne. W tej chwili ich parametry przedstawiają się następująco:
- max. 100x100 pikseli
- max. 15 KB
- nie są dopuszczone obrazki zapisane na innych serwerach.

To ostatnie, jest związane z moimi lukami w wykształceniu. Muszę poczytać, czy mogą stanowić potencjalne zagrożenie. Maksymalne wielkości będę zmieniał, jeżeli opinia publiczna będzie tego chciała. Sugeruję jednak zachowanie umiaru i elegancji.

Uwagi dodatkowe: jeżeli nie zostało to zrealizowane automatycznie, należy ustawić strefę czasową na GMT+2; daty wyglądają szczególnie uroczo po wpisaniu formatu: d.m.Y, H:i

Pzdr.

edit: nie wykluczam, że z okazji przenosin sam sobie avatarek sprawię Idea.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jos
Gość

PostWysłany: 11.04.2007, 08:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jestem za tym, żeby zostawić maksymalny rozmiar avatara 100x100. Te większe, z linków z imageshack, strasznie mnie irytują, nie wspomnę już o ruchomych gifach. Grrrrr...Wink

Pzdr
Jos
Powrót do góry
JEAKAR
krucha płyta jednostronna

PostWysłany: 11.04.2007, 08:40    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Andrzej napisał:
nie wykluczam, że z okazji przenosin sam sobie avatarek sprawię Idea.

Dobry pomysł Smile ...
Pzdr.
Powrót do góry
Andrzej
digipack

PostWysłany: 11.04.2007, 17:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kilka osób pytało o możliwość założenia skrzynek pocztowych w domenie rockjazz.pl. Istnieje taka możliwość, choć przy względnie dużej liczbie chętnych, pojemność takich skrzynek będzie raczej symboliczna (10MB ?). Jeżeli jesteście zainteresowani to podejmę odpowiednie działania. Myślę, że adresy mogą wyglądać np. w ten sposób: andrzej@rockjazz.pl

W najbliższym czasie podejmę kilka prac związanych z instalacją modyfikacji phpBB. Zacznę od shoutboxa zintegrowanego ze stroną. Jeżeli się nie powiedzie, wykorzystamy shoutboxa z poprzedniego miejsca. Dalej myślę o takich drobiazgach jak:
- możliwość sprawdzania pisowni (gdzieś widziałem takie sympatyczne rozwiązanie),
- możliwość sprawdzania stanu forum poprzez kanały RSS (wiem, że można, ale nie mogę odszukać odpowiedniego mod-a)
- możliwość wyboru różnych tematów graficznych.

To wszystko może troszke potrwać, bowiem zamierzam każde nowe rozwiązanie testować u siebie na serwerze lokalnym, a dopiero po sprawdzeniu instalować tutaj.

Pzdr.
Powrót do góry
Radek
Gość

PostWysłany: 11.04.2007, 22:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Andrzej i Andy nie mają problemu, ale co z pozostałymi, którzy mogliby chcieć zarejestrować się korzystając z własnego imienia? Nie od dziś wiadomo, że są na FD grupy imienników (ze szczególnym uwzględnieniem Michałów). Gdyby był ktoś chętny na Radka, nie ma problemu - dopiszę sobie inicjał nazwiska.
Powrót do góry
Bart
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 12.04.2007, 04:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Andrzej napisał:

Andrzej na premiera i prezydenta (jednoczesnie)!
Bartek
kaseta "żelazówka"

PostWysłany: 12.04.2007, 17:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem dobrym rozwiązaniem byłoby w dziale "Wykonawcy" przy każdym nowym zespole w pierwszym poście przedstwawić biografię i dyskografię (np. z Wikipedii), żeby było wiadomo, o kim mowa Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
chris
epka kompaktowa

PostWysłany: 12.04.2007, 20:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proponuje niesmialo aby watek Koncerty podzielic na Koncerty-przyszle (zapowiedzi, wspolne wyjazdy itd) i Koncerty-przeszle (recenzje koncertow, dyskusje uczestnikow,zdjecia, pamiatki itp.)
Obiecuje sobie ciagle, ze cos na temat baaardzo dawnych koncertow (SBB-76,78,80, Skorpio75, Omega76 itd.) kiedys napisze. Ale nie martwcie sie, to jeszcze troche potrwa. Wink
Radek
Gość

PostWysłany: 12.04.2007, 21:43    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chris napisał:
Proponuje niesmialo aby watek Koncerty podzielic na Koncerty-przyszle (zapowiedzi, wspolne wyjazdy itd) i Koncerty-przeszle (recenzje koncertow, dyskusje uczestnikow,zdjecia, pamiatki itp.)

Bardzo dobry pomysł! Dzięki temu powinno być czytelniej.
Proponuję:
Zapowiedzi koncertów
i
Relacje z koncertów
Powrót do góry
Włodek
epka kompaktowa

PostWysłany: 13.04.2007, 06:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1. mail.
W tej chwili kliknięcie w baton email od razu przenosi nas do programu pocztowego - to dobrze bo jest to ułatwienie, widać też od razu adresy użytkowników (tu prośba aby wszyscy, którym zależy na kontakcie ujawnili swoje adresy), czy jednak boty spamerskie nie wyłapią tych adresów? Na starej lokalizacji otwierał się formularz do wysłania maila. Jeśli nie ma zagrożenia spamem to niech tak zostanie.

2. favikon
Cóż, przydałby się i tyle. Pewno Andrzej już nad tym pracuje (moja PM-kę odebrał) ale przypomnieć się nie zawadzi Smile.

3. wątek VDGG
Są tam recenzje tatromaniaka, którego dawno na FD nie widziałem, byłoby ich ogromnie szkoda, przy okazji moich notek też Wink. Może napisać do tatromaniaka maila aby te recenzje tu przeniósł? A może je skopiować pod Jego nickiem? Nie ukrywam, że bardzo mi na tym zależy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Andrzej
digipack

PostWysłany: 13.04.2007, 07:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skopiuj, gdzie go będziemy szukać. Jak chcesz to jako cytat i już.
Pzdr.
PS. Sprawa maili i favicon - wieczorem.
Powrót do góry
Sheik Yerbouti
album CD

PostWysłany: 13.04.2007, 09:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Radek napisał:
chris napisał:

Bardzo dobry pomysł! Dzięki temu powinno być czytelniej.
Proponuję:
Zapowiedzi koncertów
i
Relacje z koncertów

Popieram! Będzie dużo czytelniej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Administracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 65, 66, 67  Następny
Strona 1 z 67

Skocz do: