Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Uriah Heep
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Andrzej
digipack

PostWysłany: 05.02.2009, 15:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ciekawe czy FAN Ędrju zna?

Zna, ale nie pamięta czy lubi. Pochwali się dodatkowo, że swój egzemplarz otrzymał w prezencie od mitycznego już JEAKARa.
Pzdr.
Majkel
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 05.02.2009, 15:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Andrzej napisał:
Cytat:
Ciekawe czy FAN Ędrju zna?

Zna, ale nie pamięta czy lubi. Pochwali się dodatkowo, że swój egzemplarz otrzymał w prezencie od mitycznego już JEAKARa.
Pzdr.

Przypomni sobie choćby z tego powodu, że równiuśko 30 lat temu to było nagrywane (styczeń - marzec 1979). Okrągła Rocznica! Inaczej bym nie kupił Wink
Swoją drogą mógłby Pan swoimi tajemnymi metodami wybudzić ze snu legendarnego J Smile
kaseta "żelazówka"

PostWysłany: 05.02.2009, 15:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kto śpiewa na tej płycie ? Lawton czy Slowman ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Majkel
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 05.02.2009, 16:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dariusz napisał:
kto śpiewa na tej płycie ? Lawton czy Slowman ?

Lawton
kaseta "żelazówka"

PostWysłany: 06.09.2009, 20:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od połowy lat 70 - tych jestem fanem "Heep" . trzykrotnie byłem na koncertach . dzisiaj wypełniłem lukę w mojej płytotece kupując płytę "firefly"... i totalnie odjechałem . mistrzostwo świata . tu się dzieje . tu jest akcja !
pozdr .
Powrót do góry
Bernard
maxi-singel analogowy

PostWysłany: 06.09.2009, 22:25    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo się cieszę Dariusz, że lubisz płyty Jurajki spoza kanonu z Byronem. I ta jest dobra i następna "Innocent Victim". Takie kawałki jak "The Dance" czy "Choices" to kawał solidnego grania. Szkoda, że te płyty są tak niedoceniane i mało zauważane.
Dariusz
kaseta "żelazówka"

PostWysłany: 06.09.2009, 23:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

latem 2003 byłem w Niemczech w miejscowości Kuenzelsau na koncercie jurajki ( również wystąpili Sweet i Creedence Clearwater Revival ) i podczas "lipcowego poranka" Mick rzucił kostkę , którą żona złapała .ja złapałem podczas koncertu w w Płocku . fajna zdobycz . pozdr .
Powrót do góry
greg66
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 07.09.2009, 16:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dla mnie to "Firefly" i "Innocent Victim" akurat biją na głowę "Wonderworld" i "High'N'Mighty"
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tryton65
longplay

PostWysłany: 07.09.2009, 19:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil A ja bardzo lubie np. "Fallen Angel"...nie tylko za okladke he,he.
Naprawde sa fajne melodie.No i ostatnie tez...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dariusz
kaseta "żelazówka"

PostWysłany: 25.09.2009, 17:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy ktoś wie jak zdobyć dvd live concert 2001 duetu John Lawton i Ken Hensley ? wykonali m in "Salisbury " - to musi być coś extra .
Powrót do góry
Agnieszka
pocztówka dźwiękowa

PostWysłany: 08.11.2009, 17:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Czy chodzi Tobie o Acoustically Driven ?
Włączam sobie ten koncert z wyjątkową częstotliwością. Bardzo, bardzo sympatyczny.
Nie mam niestety DVD, ale można co nieco zobaczyć w necie:

http://www.uriahheep.org/video/wizardparadisecircle-of-hands-1

Pozdrawiam
Aga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dariusz
kaseta "żelazówka"

PostWysłany: 08.11.2009, 17:45    Temat postu: witam Agnieszke z Torunia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie , to nie jest "acoustically driven" . nie znam tytułu tego cd/dvd koncertu .
"salisbury" to wiodący utwór na tej płycie . chyba nawet taki jest tytuł . widziałem to raz w Niemczech w sklepie , i żałuję że nie kupiłem .
Powrót do góry
Dariusz
kaseta "żelazówka"

PostWysłany: 08.11.2009, 20:38    Temat postu: Hensley / Lawton Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.echoes.dk/vhssalisbury.htm

tu jest co nieco na temat tego video Hensley / Lawton "salisbury" - w tym przypadku jest wzmianka o vhs , dvd też jednak jest gdzieś w sprzedaży .
Powrót do góry
Tarkus
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 08.11.2009, 23:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dariusz napisał:
to musi być coś extra .

Skąd masz to - graniczące z pewnością - przekonanie? Shocked A może panowie akurat byli na większej bańce i odstawili kotletową kaszankę? Wink
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dariusz
kaseta "żelazówka"

PostWysłany: 09.11.2009, 04:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lawton uwielbia dobrą robotę - jak żaden inny z UH . tam gdzie on jest obecny , tam nie ma kaszanki .
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Skocz do: