Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

last.fm
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Al
kaseta "chromówka"

PostWysłany: 26.07.2007, 12:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wczoraj się zarejestrowałem. Całkiem niezły pomysł, trzeba przyznać. Program sam podsuwa muzykę zbliżoną do naszych upodobań i w ten sposób zaoszczędza sporo czasu, który poświęcilibyśmy na szukanie. Mimo to i tak szukam na własną rękę, bo najczęściej polecane są mi zespoły, które nie do końca mi odpowiadają, jedynie z grubsza są podobne do moich ulubionych.
Natomiast świetna jest możliwość polecenia komuś znajomemu muzyki, której się właśnie słucha.
W zasadzie bardzo dobre rozwiązanie dla kogoś, kto posłuchałby czegoś nowego, ale nie ma możliwości. Ja mam odwrotny problem - jest zbyt wiele rzeczy, które chcę poznać i za mało czasu, żeby wszystkim poświęcić odpowiednio dużo uwagi ( a przez ten serwis do listy jeszcze dochodzą kolejne pozycje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia S.
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 26.07.2007, 12:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W takim razie witamy w portalu last.fm Smile. Podziel się jeszcze z nami nickiem do Twojego profilu Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Al
kaseta "chromówka"

PostWysłany: 26.07.2007, 13:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

al321. Jak zacznę przeglądać jeszcze Wasze profile to już kompletnie zasypie się muzyką. Ech... co tam Wink
Powrót do góry
Mike Hart
pocztówka dźwiękowa

PostWysłany: 21.10.2007, 23:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez jestem zwolennikiem lastfm Wink
kaseta "chromówka"

PostWysłany: 22.10.2007, 19:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to dajesz, Mike. Jaki login? Smile
Mike Hart
pocztówka dźwiękowa

PostWysłany: 23.10.2007, 09:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mike hart był juz zajęty więc MichalHart, zresztą link jest w postaci top5 poniżej Wink
pirat stereo

PostWysłany: 08.12.2008, 22:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.lastfm.pl/user/Pazuzu88

Protal ten to swietna sprawa zeby poznac, nowych artystow.
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 30.03.2009, 09:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety musiałem usunąć konto - last.fm wprowadza opłaty za słuchanie radia. Co prawda 3 euro miesięcznie to nie jest dużo, ale ze wzgledu na trudną sytuację nie mogę obciążać rodzinnych finansów dodatkową regularną opłatą, dodatkowo bardzo przykry jest fakt, iż z w/w opłaty zwolnieni są obywatele USA, Wlk. Brytanii i Niemiec - mom zdaniem to jawna dyskryminacja.
Procella
album CD

PostWysłany: 30.03.2009, 13:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też zdecydowałam się na usunięcie konta. Nie chodzi mi nawet o pieniądze (tym bardziej, że płaci się tylko za radio, inne funkcje są dalej za darmo), ale o to, że nie chcę być traktowana jak użytkownik drugiej kategorii tylko dlatego, że mieszkam w niewłaściwym kraju.

Jutro przyciskam magiczny przycisk i znikam stamtąd na dobre. Od kilku dni już nie scrobbluję, chciałam tylko znaleźć nowych liderów dla moich grup i pożegnać się z ludźmi, których tam poznałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bednaar

PostWysłany: 30.03.2009, 19:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Można się tylko pocieszać, że wśród niewłaściwych krajów prócz Polski znalazły się m. in. Japonia, Francja, Szwajcaria, Norwegia, Kanada, Australia i inne kraje "trzeciego świata" Wink
Backside
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 30.03.2009, 19:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chyba już kiedyś zapowiadali, że to wprowadzą... ale fakt, że to nie jest fair Confused.

Ja jednak konta raczej nie usunę, nie słucham tam radia, raczej w sobie znany sposób poznaję nowych wykonawców, czasami użytkowników.

Zobaczyłem teraz, że nigdy nie dałem, więc jakby ktoś był zainteresowany:
http://www.lastfm.pl/user/Fusion_Backside
Tarkus
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 30.03.2009, 20:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bednaar napisał:
Niestety musiałem usunąć konto - last.fm wprowadza opłaty za słuchanie radia. Co prawda 3 euro miesięcznie to nie jest dużo, ale ze wzgledu na trudną sytuację nie mogę obciążać rodzinnych finansów dodatkową regularną opłatą, dodatkowo bardzo przykry jest fakt, iż z w/w opłaty zwolnieni są obywatele USA, Wlk. Brytanii i Niemiec - mom zdaniem to jawna dyskryminacja.

Czyli last.fm robi dokładnie to samo, co Amazon - dzieli Europę na lepszą i gorszą. W Amazonie Polska wciąż figuruje jako "reszta świata". Przynajmniej, AFAIK, brytyjskim.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bednaar

PostWysłany: 31.03.2009, 06:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na last.fm słuchałem przede wszystkim radia (poznając w ten sposób nowych wykonawców), dlatego też usunąłem konto. Na szczęście powstaje nowe polskie jazzowe radio, którego można posłuchać za darmo - link w mojej sygnaturce.
Tarkusie - nie tylko Europę, ale cały świat - last.fm ma zasięg światowy, zaś USA to raczej nie Europa Wink
Yourmaster
maxi-singel analogowy

PostWysłany: 16.08.2010, 00:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mimo, że temat już nieco archiwalny, pozwole sobie wrzucić także swój profil - http://www.lastfm.pl/user/PublicEnemy22

(oba nicki to "takie żarty")
stranger
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 20.07.2014, 09:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam konto na laście - na początku - owszem - szukałem nowych wykonawców, których last mi "podsuwał" w ramach kompatybilności, ale po jakimś czasie uznałem że największą frajdą jest samemu szukać "perełek" Smile. Dobre są rankingi, gdzie można sobie przeglądać, czego dawno nie słuchałem, a co warto sobie przypomnieć.
Radia nie słucham, na forach tematycznych (lastowych) się nie udzielam, więc... nie narzekam Smile
http://www.lastfm.pl/user/stranger004
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: