Muzyczne Dinozaury Forum Index Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Kącik audiofilski
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 48, 49, 50

Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Pozostałe
View previous topic :: View next topic  
Author Message
jarex
digipack

PostPosted: 24.03.2017, 11:26    Post subject: Quote selected Reply with quote

To prawda, ale to raczej wyjątek od reguły, zresztą ten Denon to bardzo przeciętny model.
Back to top
View user's profile Send private message
crescent
japońska edycja z bonusami

PostPosted: 24.03.2017, 11:55    Post subject: Quote selected Reply with quote

Oj, niekoniecznie wyjątek. Choćby seria odtwarzaczy BDP Oppo, do których wiele ponadprzeciętnych cd-ków w kwestii odtwarzania muzyki nie ma startu.
Back to top
jarex
digipack

PostPosted: 24.03.2017, 12:02    Post subject: Quote selected Reply with quote

No tak, ale OPPO nie dostaniesz za 300 zł Smile
Back to top
crescent

PostPosted: 24.03.2017, 12:10    Post subject: Quote selected Reply with quote

A ten twój z "lepszym przetwornikiem" jest za 300 zł ? Cool
Back to top
jarex
digipack

PostPosted: 24.03.2017, 12:16    Post subject: Quote selected Reply with quote

W "używkach" można poszukać Smile
Back to top
gacek778
digipack

PostPosted: 29.03.2017, 23:39    Post subject: Quote selected Reply with quote

NAD wrócił do sprzedającego, trochę szkoda bo był ładny ale naprawiać mi się go nie chciało.
Swoją drogą sprzęcik przyjemny, brzmienie fajne ale nie umiem wskazać konkretnych różnic między starym pionkiem a tym NADem. Było może nieco wyraźniejsze ale jak czytam na tych wszystkich forach jak ludzie piszą o tym że coś brzmi do d... a coś innego wspaniale to się zastanawiam gdzie to słychać.

Koniec końców kupowanie CDka przez internet jest mocno ryzykowne a jak ma nam to dostarczyć kurier to chyba (sądząc po tym co widziałem w samochodzie na pace) jest małe prawdopodobieństwo że będzie działać.
Back to top
Bednaar

PostPosted: 18.04.2017, 14:54    Post subject: Quote selected Reply with quote

Skoro NAD grał na poziomie Pionka PD-201, to nie ma czego żałować Smile
Jak jesteś na fb to zapisz się do jakiejś polskiej grupy Audio Hi-Fi, porozglądaj się jakiś czas, nawiąż kontakty i wyczaj, kto w Twojej okolicy chce sprzedać CD - potem sprawdzasz i odbierasz osobiście.
Leptir
limitowana edycja z bonusową płytą

PostPosted: 18.04.2017, 19:03    Post subject: Quote selected Reply with quote

Gacku - sprawdź czy coś tutaj: http://nomos.waw.pl/pl/ Cię zainteresuje, ewentualnie zadzwoń do nich i spytaj - na pewno fachowo Ci doradzą. Jeśli bywasz w okolicach Wa-wy to wpadnij do nich i posłuchaj - mają ogromne ilości vintage'owego sprzętu, który remontują na miejscu. Co prawda u nich nie kupowałem, ale remontowali mi gramofon - zrobili to solidnie, więc jakieś tam zaufanie do nich mam.
Włodek
epka kompaktowa

PostPosted: 23.04.2017, 11:58    Post subject: Quote selected Reply with quote

Włodek wrote:
Mój faworyt to na dziś Onkyo TX-8150 - ma wszystko co potrzeba, łącznie z gapless, niestety cena póki co odstrasza, ale jak przestanie być nowością to pewno będzie można kupić z drugiej ręki za połowę.

Kupiłem tego "faworyta" i niestety musiałem odesłać do sklepu - nie współpracował dobrze z DS Audio Synology. Oczywiście reszta bez zarzutu. W zamian wziąłem inny model, TX-L20D bo ten ponoć miał współpracować, no i znowu okazało się, że nie. Mocno już wkurzony zacząłem testować i mimo wszystko zostawiłem go sobie.
Zapytacie po co to opisuję? Z dwóch powodów:
1. Nigdy nie należy wierzyć producentom, a szczególnie trzeba być mocno sceptycznym czytając te wszystkie marketingowe opisy.
2. Jest bardzo wyraźna różnica w jakości dźwięku pomiędzy amplitunerem kina domowego, a amplitunerem stereo, oczywiście na korzyść tego ostatniego. W moim przypadku nie była to przepaść, ale nawet ja, któremu słoń nadepnął na ucho słyszę wyraźną różnicę.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Bednaar

PostPosted: 08.05.2017, 09:24    Post subject: Quote selected Reply with quote

mam trochę podobne spostrzeżenia, co Włodek, tzn. posiadam amplituner CD - czyli 3 urządzenia w jednej obudowie, w dodatku mini - Marantz M-CR503 i wzmacniacz jest taki sobie (powiedzmy - na poziomie Yamahy PianoCraft, zresztą gra bardzo podobnie), na szczęście urządzenie ma wyjście liniowe (zwykłe gniazdo RCA/cinch), zatem podłączam go do pełnowymiarowego, prawie 30-letniego wzmacniacza (nie amplitunera) stereo Rotel RA-840BX2 - co daje dużo lepszy dźwięk zarówno przez głośniki, jak i przez słuchawki
Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Pozostałe All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 48, 49, 50
Page 50 of 50

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum