Muzyczne Dinozaury Forum Index Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Sprzęt przenośny - mp3/mp4 playery, discmany, etc.
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Pozostałe
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Bednaar
limitowana edycja z bonusową płytą

PostPosted: 02.11.2017, 23:21    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ładnie wygląda, a ja mam cały czas tego Sandiska Clip Sport, o którym pisałem 2 lata temu w tym wątku - w sumie mam tego playera już 3 lata i jestem mega zadowolony. Tylko oryginalne słuchawki (dokanałówki) zmieniłem na lepsze, też dokonałówki: Remax RM-800MD... z dwudrożnymi przetwornikami - soprany i średnie odtwarza przetwornik armaturowy, a basy - dynamiczny. Ogromny skok jakościowy w porównaniu z nawet niezłymi słuchaweczkami z kompletu Sandiska. Polecam.
Leptir

PostPosted: 02.11.2017, 23:33    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ja też mam ten Sandisc, już chyba ze 4 lata. Do tego podpinam Kossy Porta Pro i gra to wszystko pięknie. Bardzo dobry sprzęt.
View user's profile Send private message
Bednaar

PostPosted: 02.11.2017, 23:38    Post subject: Quote selected Reply with quote

Też mam Koss Porta Pro, ale od dawna leżą w szufladzie. Te Remaxy są po prostu lepsze.
Leptir

PostPosted: 02.11.2017, 23:42    Post subject: Quote selected Reply with quote

Wierzę, ale nie lubię słuchawek dokanałowych, a z tych Kossów jestem zadowolony.
Bednaar

PostPosted: 03.11.2017, 08:52    Post subject: Quote selected Reply with quote

Rozumiem - nie każdy toleruje ciało obce w uchu, sam nie byłem do nich przekonany, ale doki były w komplecie do tego playera i się z nimi oswoiłem. A KPP to w końcu też bdb, legendarne, produkowane od ponad 30 lat słuchawki ale np. nie izolują od hałasu otoczenia, co ma miejsce w przypadku doków i jest ważne w środku komunikacji czy w hałasie ulicznym.
Adi
kaseta "metalówka"

PostPosted: 03.11.2017, 20:55    Post subject: Quote selected Reply with quote

Bednaar wrote:
a ja mam cały czas tego Sandiska Clip Sport, o którym pisałem 2 lata temu w tym wątku

Ja też mam Sandiska Clip Sport, bardzo fajne urządzonko, kapitalne wręcz do biegania, w ogóle go nie czuć. Dostępna jest też wersja z Bluetooth, Sandisk Clip Sport Plus.

Last edited by Adi on 03.11.2017, 23:20; edited 1 time in total
Back to top
Adi
kaseta "metalówka"

PostPosted: 03.11.2017, 21:02    Post subject: Quote selected Reply with quote

Leptir wrote:
nie lubię słuchawek dokanałowych

A ja nie lubię wokółusznych, cały czas czuję, że mam je na głowie, uszach, nie mogłem się do tego przyzwyczaić, kiedy zakupiłem swoje pierwsze wokółuszne słuchawki Sad Pewnie to kwestia przyzwyczajenia, może jeszcze spróbuję z dużymi słuchawkami.
Back to top
Windmill
japońska edycja z bonusami

PostPosted: 03.11.2017, 22:28    Post subject: Quote selected Reply with quote

Adi wrote:
Bednaar wrote:
a ja mam cały czas tego Sandiska Clip Sport, o którym pisałem 2 lata temu w tym wątku

Ja też mam Sandiska Clip Sport, bardzo fajne urządzonko, kapitalne wręcz do biegania, w ogóle go nie czuć. Dostępna jest też wersja z Bluetooth, Sandisk Clip Sport Plus.

A jak wygląda sprawa z wytrzymałością tego sprzętu? Ma solidną obudowę? Czy pracując fizycznie przy obróbce blach istnieje większe czy mniejsze ryzyko uszkodzenia?

http://riversidebluesnr2.blogspot.com/
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Adi
kaseta "metalówka"

PostPosted: 03.11.2017, 23:06    Post subject: Quote selected Reply with quote

Windmill wrote:
A jak wygląda sprawa z wytrzymałością tego sprzętu? Ma solidną obudowę? Czy pracując fizycznie przy obróbce blach istnieje większe czy mniejsze ryzyko uszkodzenia?

Moim zdaniem, obudowa jest solidna, fakt, jest plastikowa, ale jest to plastik dosyć twardy, nic nie trzeszczy, nie ugina się, jak na tę cenę, jest dobrze.
A co do twoich obaw, to wydaje mi się, że nie ma co się bać. Ryzyko uszkodzenia jest tak małe, jak sam odtwarzacz Wink
Back to top
Windmill

PostPosted: 03.11.2017, 23:20    Post subject: Quote selected Reply with quote

Dzięki za odpowiedź. Smile To dobrze. Ten odtwarzacz jest bardzo wysoko w rankingach, a że moja mp4 Sony zepsuła się (przestałą być widziana przez komputer i nie ładuje), więc czas na nowy sprzęt. W pracy słucham przez całe osiem godzin książki i muzykę, więc czuję się teraz jak bez ręki. To Sony wiele przeżyło w zapylonym zakładzie i mam nadzieję, że Skandisk tez da radę Smile

Back to top
Adi
kaseta "metalówka"

PostPosted: 03.11.2017, 23:37    Post subject: Quote selected Reply with quote

Windmill wrote:
mam nadzieję, że Skandisk tez da radę

Powinien dać radę, ale w razie czego kup z 5 sztuk Very Happy
Back to top
Adi
kaseta "metalówka"

PostPosted: 03.11.2017, 23:41    Post subject: Quote selected Reply with quote

Windmill wrote:
W pracy słucham przez całe osiem godzin książki i muzykę

Ty to masz dobrze Very Happy Też bym chciał mieć taką pracę Very Happy
Back to top
Windmill

PostPosted: 04.11.2017, 00:48    Post subject: Quote selected Reply with quote

To praca fizyczna nie wymagająca myślenia, cos za coś Wink

Za 5 sztuk Scandisków byłaby jedna nowa mp4 Sony, która kosztuje ponad 700 zł. Dlatego szukam czegoś innego, tańszej opcji. Obawiam się, że Sony schodzi na psy. Mp4 żony jest nowsza od mojej zepsutej i jest z nią poważny problem, bo gra bardzo cicho, nawet po wyłączeniu blokady głośności. Poza tym odtwarza bardzo mało formatów. I ma tylko 4 giga bez możliwości powiększenia pamięci, a mój stary odtwarzacz miał 8.

Back to top
Bednaar

PostPosted: 04.11.2017, 09:13    Post subject: Quote selected Reply with quote

Clip Sport jest malutki, schowasz go gdzieś głęboko i nie powinienieś pociąć na kawałki Smile
Co do słuchawek - w domu używam wokółusznych - AKG K530 (bardzo wygodne, poprzednio miałem Sennheisery i mocno było je czuć na głowie po ok. 30 minutach słuchania), a na zewnątrz - dokanałówki. Nauszne Kossy Porta Pro na razie leżą w szufladzie - bardzo dobre słuchawki, ale mają u mnie w domu mocną konkurencję. Jak widać - toleruję niemal każdy rodzaj słuchawek, choć są też nauszne bez pałąka, które się nakłada klipsami na uszy, jak Koss KSC75 - tych jednak nie mógłbym nosić, chociaż grają jeszcze lepiej niż Porta Pro.
Windmill

PostPosted: 04.11.2017, 10:50    Post subject: Quote selected Reply with quote

W tej pracy słuchawki niszczą się najbardziej, jakieś wielkie suwnice magnesowe jeżdżą nieopodal, atakują pola magnetyczne,tysiące ruchów sprawia,że kabel w kieszeni ulega nieustannym zmianom położenia, naprężenia, zginania, tak że pracuję na zwykłych słuchawkach dousznych Sony MDR-EX15LP. Ich dźwięk mi wystarcza (jako fan "Born Again" i "...And Justice For All", o których złej produkcji dowiedziałem się dopiero tutaj na forum, słuchając wcześniej tysiąc razy tych płyt, nie ma tez zbyt dużych wymagań co do sprzętu na uszy Smile ). W domu już raczej tylko czytam lub oglądam filmy, rzadko coś puszczając z wieży (wczoraj Grechutę).

Back to top
Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Pozostałe All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Page 5 of 9

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum