Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Queen
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maciek
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 22.05.2014, 08:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zatrzymałem się przy tej płycie właśnie z uwagi na gitarzystę Queen, bo o tym, co grają obecnie Freoese ze swoją trupą wolę nie dyskutować Wink Ale skoro piszesz, że sam May wypada średnio, to wygląda na to, że album traci jedyny potencjalny dla mnie magnes.
Clive Codringher
maxi-singel analogowy

PostWysłany: 12.06.2014, 06:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W imieniu znajomych przekazuję:

W dniach 25-27 lipca 2014 r. w ośrodku Sosenka w Budach Grabskich koło Skierniewic odbędzie się po raz trzynasty Ogólnopolski Zlot Fanów Queen. Ośrodek Sosenka będzie gościć fanów zespołu po raz drugi. Organizatorem zlotu jest Polski Fanklub Queen.

Hasło tegorocznego zlotu w ramach świętowania 30-lecia wydania albumu The Works – I Want to Break Free i taka tematyka przebrań będzie rządziła na sobotnim Queen Party.

Zlot realizuje tradycję zapoczątkowaną przez Zbyszka Kamińskiego i zlotów w Nowym Mieście Lubawskim. Zloty kultywują tradycje angielskich wielodniowych zlotów organizowanych przez Międzynarodowy Oficjalny Fanklub Queen.

W trakcie trwania zlotu odbędą się integracyjne ogniska, Queen Party (obowiązują stroje tematyczne) do białego rana, karaoke, konkursy: Queen Kalambury, Quiz i inne, pokazy koncertów na dużym ekranie oraz mecz siatkówki.

Zlot to świetna okazja do spotkania bratnich duszy, śpiewania całymi dniami Queen, rozmów do białego rana na ulubione tematy muzyczne i miłą zabawę.

Koszty uczestnictwa w imprezie od 25 zł dla członków Polskiego Fanklubu Queen oraz 30 zł dla pozostałych osób. W ramach wpisowego koszulka zlotowa, smycz, identyfikator.

Strona z większą ilością informacji http://fanklub.queen.pl/zloty/obecne/

Maciek

PostWysłany: 16.06.2014, 09:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pytanie do znawców literatury z Queen związanej. Które biografie Mercurego i Queen uważacie za najlepsze/najciekawsze? Najlepiej, gdyby było to coś, co można jeszcze kupić Smile Wyszło tego trochę, opinie są różne i trochę ciężko się połapać co jest warte przeczytania (i zachowania w głowie).
Cure
digipack

PostWysłany: 16.06.2014, 13:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odpuść Queen. Nieznana historia - Petera Hince

Słabizna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maciek

PostWysłany: 16.06.2014, 14:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobre recenzje zbiera Freddie Mercury. Biografia legendy (aka Biografia definitywna) Lesley-Ann Jones. Jest w niej podobno dużo błędów edytorskich i niedbale przetłumaczonych fragmentów, ale od strony merytorycznej wszyscy ją chwalą.
[Rad nierad]
epka kompaktowa

PostWysłany: 16.06.2014, 15:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam obie te książki, ale żadnej jeszcze nie czytałem. Nie mam kiedy... Sad
W starych dobrych czasach kupiłem m.in. trzy następujące (pomijam to, co nie wróciło od znajomych):
Rick Sky, Przedstawienie musi trwać. Życie Freddiego Mercury'ego;
Ken Dean, Queen;
Tomasz Grass, Gwiazda, która stała się legendą.
Niestety, bardzo niewiele już z tych książek pamiętam Embarassed, ale jednego jestem pewien - ta ostatnia pozycja mocno mną wstrząsnęła (w negatywnym sensie).
tryton65
longplay

PostWysłany: 21.06.2014, 20:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil

http://www.amazon.de/dp/B00KYT44MM/ref=wl_it_dp_o_pC_nS_ttl?_encoding=UTF8&colid=3UJNN9RL3S8WJ&coliid=I1NWHXGA6CVQ7C

Wow !!!!
Powrót do góry
Tarkus
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 21.06.2014, 21:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale konkretnie CO cię w tym zestawie tak podnieciło.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tryton65
longplay

PostWysłany: 22.06.2014, 00:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tarkus napisał:
Ale konkretnie CO cię w tym zestawie tak podnieciło.

Twisted Evil Oj Tarkusie od podniecania to sa kobiety....najczesciej...chyba ze sie jest inaczej "nastawionym".No mysle ze koncert z 1974 roku to fajna sprawa.
Wiem wiem ze bylo na bootlegu etz,etz,etz.
Ale ja uwazam ze jet to fajne
.A i pozostaje przy kobietach
Wink
Powrót do góry
Tarkus
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 22.06.2014, 21:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale ja się serio pytam - w podanym linku poza zdjęciem zestawu nie ma żadnych informacji, więc skąd ekscytacja, skoro nawet nie wiesz, co dostaniesz?
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tryton65
longplay

PostWysłany: 23.06.2014, 06:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil O sorry.Tam ma byc kompletny koncert Rainbow 1974.Na Blue Ray i 2 Cd.
Oraz jako 2 Cd i jako 4 Lp.
To poczatki Queen tak wiec mysle ze bedzie to bardzo fajny prezent (ha ha za jakies tam pieniadze) dla fanöw.
Moze bedzie jakas seria koncertöw z wczesnych czasöw.Mam pare na
DVDs i oglada sie to swietnie.
Pozdrawiam Tarkusie
Powrót do góry
stranger
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 02.07.2014, 10:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wizualnie mniej więcej tak to będzie wyglądało:

Cena:
box £114.99
bez koszulki - £99.99
Powrót do góry
Maciek

PostWysłany: 13.09.2014, 19:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I po premierze. Ktoś już słuchał? Jak wrażenia?
crescent
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 13.09.2014, 21:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Słucham z tuby. Świetny żywiec!
Powrót do góry
tryton65
longplay

PostWysłany: 13.09.2014, 21:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil Ja ogladam na DVD ....Polecam !!!
Nagraniia sa w Super dzwieku !!! Fajna dynamika.Nie skompresowane.
Klasa.Powiedzialbym ze lekki obled.Wyszlo in FANTASTYCZNIE !!!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

Skocz do: