Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przy muzyce o życiu pozaziemskim
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rolling Stone
singel kompaktowy

PostWysłany: 22.08.2012, 16:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Globalnie odwołano czy tylko w Polsce?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafalt104
longplay

PostWysłany: 22.08.2012, 16:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wygląda na to że tylko w Gdańsku . Proponował bym Wayne'owi na czas promocji i reklamy tego koncertu w Polsce przyjąć pseudonim Justin Bimber Wayne . Z pewnością frekwencja by skoczyła bo sądzę że we frekwencji leży pies pogrzebany . Rolling Eyes Szkoda . Do Gdańska bym raczej nie pojechał ale byłoby to wydarzenie bez precedensu .
Powrót do góry
Rolling Stone
singel kompaktowy

PostWysłany: 22.08.2012, 17:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja miałbym blisko. Szkoda. Sad
Ale na INO się widzimy. Na kosmicznym koncercie Hawkwind (aby pozostać w temacie pozaziemskim Wink )
Powrót do góry
Crowley
digipack

PostWysłany: 22.08.2012, 18:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Heh, czyli dobrze czułem, żeby nie spieszyć się z kupnem biletów. Szkoda, bo chętnie bym poszedł.
Powrót do góry
rafalt104
longplay

PostWysłany: 22.08.2012, 18:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rolling Stone napisał:
Na kosmicznym koncercie Hawkwind (aby pozostać w temacie pozaziemskim

Zgadza się . Do tej rubryki Hawkwind pasuje jak żadeen inny zespół . Ale pamiętam kiedy w 1982 / 83 roku nagrałem legendarnego wojownika z trójki to nie wiedząc czemu pan Wojciech Mann nazwał ich styl horror - rockiem . Tym bardziej dziwne wtenczas dla mnie było to określenie i ta naklejka dla stylu jastrzębi bo świetnie przy ich muzyce czytało mi się comiesięczną Fantastykę która akurat , dopiero co zaczęła się ukazywać . Wink
Powrót do góry
rafalt104
longplay

PostWysłany: 25.08.2012, 20:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zmarł Neil Armstrong . Sad Nie znałem chłopa ale uważam że to największa postać od czasów Kolumba .
Powrót do góry
B.J.
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 28.08.2012, 07:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakuz napisał:
To nie żadna pustynia Mojave B.J. tylko Mars w pełnej krasie jednej ze swych 100 twarzy Smile

To dlaczego dziś się chwalą pierwszym kolorowym zdjęciem hi-res Question
Tamta panorama to jakiś Nowy Meksyk.
Powrót do góry
Jakuz
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 28.08.2012, 08:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A dlaczego to zdjęcie (sprzed kilku dni zresztą) fragmentu panoramy góry Mount Sharp ma być pierwszym, kolorowym zdjęciem w wys. rozdzielczości?
Curiosity zrobił ich już sporo. Pamiętać należy natomiast o tym, że sporo zdjęć dostępnych w sieci jest nie oryginalnym przekazem ze stron NASA a wynikiem mrówczej pracy entuzjastów z całego świata, którzy w żmudny sposób kompilują dostarczane obrazy. Łączą je ze sobą, tworzą panoramy widokowe, używają filtrów barwnych etc.
Powrót do góry
rafalt104
longplay

PostWysłany: 28.08.2012, 08:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ogólnie rzecz biorąc i nie wnikając w szczegóły , żyjemy w świecie iluzji . Od podrasowanych celebrytów do podrasowanych zdjęć z kosmosu . Niestety to co widać przez przyrząd skonstruowany onegdaj przez Newtona nijak się ma do multimedialnych tworów . Ale La Luna jest piękna i wręcz srebrzysta . Smile
Powrót do góry
rafalt104
longplay

PostWysłany: 06.09.2012, 16:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na opublikowanych niedawno przez NASA panoramicznych zdjęciach kosmosu można odnaleźć 2,5 miliona czarnych dziur oraz około tysiąca nowych galaktyk. Wcześniej nie dało się ich zobaczyć, ponieważ są zasłonięte kosmicznym pyłem.
Powrót do góry
Tarkus

PostWysłany: 07.09.2012, 07:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli poczucie naszej samotności w Kosmosie będzie jeszcze bardziej dojmujące? Sweet Wink
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rafalt104
longplay

PostWysłany: 07.09.2012, 07:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja bym podszedł do tego zupełnie z innej strony , bardziej optymistycznie . Zwiększyło się prawdopodobieństwo iż nie jesteśmy jedyną oazą na pustyni kosmosu .
Powrót do góry
Leptir
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 07.09.2012, 08:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rafalt104 napisał:
Na opublikowanych niedawno przez NASA panoramicznych zdjęciach kosmosu można odnaleźć 2,5 miliona czarnych dziur

http://www.youtube.com/watch?v=tGqrL8hVzXI Smile
Powrót do góry
B.J.

PostWysłany: 08.10.2012, 09:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na niebie aktywność uf w granicach normy, czyli spora i wyraźna. Oto podsumowanie września.
crescent
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 08.10.2012, 14:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rafalt104 napisał:
Ja bym podszedł do tego zupełnie z innej strony , bardziej optymistycznie . Zwiększyło się prawdopodobieństwo iż nie jesteśmy jedyną oazą na pustyni kosmosu .

Znaczy liczysz na opcję z kwiatkiem?

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 9 z 11

Skocz do: