Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przy muzyce o życiu pozaziemskim
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafalt104
longplay

PostWysłany: 08.10.2012, 15:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zostałem wywołany do tablicy z otchłani życia i innego forum więc stawiam się i odpowiadam . Very Happy
Liczę na cokolwiek . Myślę że organizm w rodzaju naszej ameby byłby zjawiskiem właśnie "kosmicznym" po odkryciu którego Nasze nadzieje i prawdopodobieństwo spotkania opcji z kwiatkiem lub też ....brrrr...opcji a la ID4 znowuż zwiekszyłoby się . A tak . Cisza wkoło jak makiem zasiał Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
crescent
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 08.10.2012, 18:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na cokolwiek? Aż taką nudę odczuwasz w temacie?
Osobiście nie bardzo chce mi się wierzyć w naszą samotność we wszechświecie, aczkolwiek nie tęsknię za "innymi". Opcja a la "Independence Day" czy 'War Of The Worlds"lekko mnie przeraża. W opcję z kwiatkiem jakoś logika nie pozwala mi wierzyć, natomiast na opcję typu "powrót dobrego boga/bogów" jestem chyba za prosty. Prędzej będzie to "sąd ostateczny".
Powrót do góry
rafalt104
longplay

PostWysłany: 08.10.2012, 18:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli nikogo tu nie było to nikt tu nie powróci . Bardziej skłonny jestem uwierzyć w tę asteroidę ostateczną niż w powrót kogoś/czegos na trzy duże litery . Sad
Powrót do góry
rafalt104
longplay

PostWysłany: 09.10.2012, 11:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziś transmisja na TVN pewnego korkołomnego i odważnego przedsięwzięcia . Nie przeoczcie tego . Skoczyć z 37 km ? Mad Wink
Powrót do góry
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 09.10.2012, 18:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

EE tam, co to jest - skoczyc po flaszkę do delikatesów na Lubartowską w Lublinie wieczorem - to jest wyczyn Very Happy

http://artrock.pl/
Powrót do góry
rafalt104
longplay

PostWysłany: 09.10.2012, 18:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No niestety . Kosmiczny kamikadze nie skoczył . Proponuję teraz aby Wojtek poleciał po flaszkę ....tak na otarcie łez . Wink
Powrót do góry
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 09.10.2012, 20:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Daleko bym miał ... Very Happy

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Jakuz
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 02.12.2012, 21:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja wiem, że to jednak tak trochę "obok" tematu, ale nie mogłem się powstrzymać. Poniższa prezentacja w ujmujący sposób pokazuje jak mali jesteśmy w tym co nas otacza :

http://workshop.chromeexperiments.com/stars/

Włączcie sobie prezentację (lewy, górny róg) albo samodzielnie pomyszkujcie - niesamowite Smile
Powrót do góry
B.J.
box

PostWysłany: 03.01.2014, 23:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z Was załapał się może w preselekcji do wyprawy na Marsa/największego telewizyjnego reality show w historii ludzkości Question
Strona projektu Mars One/opis po polsku.
Rolling Stone
singel kompaktowy

PostWysłany: 04.01.2014, 13:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakuz napisał:
Ja wiem, że to jednak tak trochę "obok" tematu, ale nie mogłem się powstrzymać. Poniższa prezentacja w ujmujący sposób pokazuje jak mali jesteśmy w tym co nas otacza :

http://workshop.chromeexperiments.com/stars/

Włączcie sobie prezentację (lewy, górny róg) albo samodzielnie pomyszkujcie - niesamowite Smile

Akurat gdy czytałem Twojego posta i później zerkałem na tę prezentację, za moimi plecami "leciało" Set The Controls For The Heart Of The Sun. Ciekawy zbieg okoliczności Wink
Powrót do góry
Bart
epka analogowa

PostWysłany: 13.01.2014, 17:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak to miło Chmurką być,
Niebem płynąć jak po wodzie.
Mała Chmurka na dzień dobry
taką piosenkę śpiewa co dzień:
http://www.space.com/24222-amazing-tarantula-nebula-photos-30-doradus.html
B.J.
box

PostWysłany: 07.11.2014, 22:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Animacja oparta na zdjęciach z Hubble`a i submilimetrowej radiolokacji(?) obserwatorium ALMA. Na końcu autentyczne odwzorowanie najdalszego "zobaczonego" do tej pory słońca - HL Tauri.
Polecam na dużym ekranie w HD. Smile
http://www.eso.org/public/videos/eso1436b/
B.J.
box

PostWysłany: 04.03.2017, 21:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

3metrowy kamyk śmignął nam właśnie koło nosa. NASA dowiedziała się o nim ponoć zaledwie 6h przed przelotem. Nieźle.
http://cneos.jpl.nasa.gov/news/news194.html
warcabowicz
singel analogowy

PostWysłany: 04.03.2017, 22:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

3 metrowy to nie najgorzej, nawet jakby nie spłonął w atmosferze to wpadłby na 80% do morza Smile

Znaczącym optymistycznym newsem na pewno były ostatnie egzoplanety, najprowdopodobniej z wodą, ale to było tak promowane w mediach że chyba wszyscy słyszeli.
B.J.
box

PostWysłany: 05.03.2017, 11:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bliziutko przeleciał, poniżej orbity satelitów, zaledwie 14,5 tys. km nad ziemią. To przypomina, że gdyby taki gruz leciał po kolizyjnej, to przy tej prędkości i czasie wykrycia, nawet byśmy się pewnie nie dowiedzieli o niczym, nim by przywalił.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
Strona 10 z 11

Skocz do: