Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zapowiedzi i nowości płytowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 130, 131, 132  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Włodek
epka kompaktowa

PostWysłany: 16.04.2007, 10:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Firma Voiceprint wydała koncertowy album Refugee - Live in Concert - Newcastle City Hall 1974.

Tytuły:
1. Outro - Ritt Mickley
2. One Left Handed Peter Pan
3. The Diamond Hard Blues Apples of the Moon
4. Someday
5. Papillon
6. She Belongs To Me
7. Grand Canyon Suite:
a) The Source
b) Theme For The Canyon
c) The Journey
d) Rapids
e) The Mighty Colorado
8. Refugee Jam

Cena w Rockserwisie 54,90 zł.

Ta wiadomość jest dla mnie raczej obojętna ale wiem, że są na forum osoby, które darzą Refugee wielką estymą więc pewno sie ucieszą. Lista utworów wskazuje na to, że niewiele nowego można się spodziewać, ciekawe czy wersje koncertowe różnią się od studyjnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Windmill
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 17.04.2007, 14:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak to się dawno temu ukazało, ale widzę, że "Coda" została poszerzona o 4 świetne bonusy:
"Baby Come On Home"
"Travelling Riverside Blues"
"White Summer/Black Mountain Side"
"Hey Hey What Can I Do"
ale ta wersja płyty znajduje się jedynie w boxsie "Complete Studio Recordings"...

http://ledzeppelin.alexreisner.com/coda.html

http://riversidebluesnr2.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Windmill

PostWysłany: 17.04.2007, 14:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O kurde, ta płyta została wydana w... 1993 roku... Embarassed
http://en.wikipedia.org/wiki/Complete_Studio_Recordings

Alem się zbłaźnił... Rolling Eyes

Ostatnio zmieniony przez Windmill dnia 26.04.2007, 09:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Włodek
epka kompaktowa

PostWysłany: 18.04.2007, 11:59    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Firma Rhino wydała studyjne płyty The Doors, są to tzw. wersje 40th Anniversary Edition. Do poszczególnych albumów dodano bonusy:

The Doors - 3
Strange Days - 2
Waiting For The Sun - 5
The Soft Parade - 5
Morrison Hotel - 10
L.A. Woman - 2

Nie wiem jak Wy ale ja spokojnie poczekam na wydania z okazji 50-cio lecia. Nie ma się co napalać Cool .
Cena w Rockserwisie 37,75 zł.
Powrót do góry
Tarkus
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 19.04.2007, 15:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Grzebiąc po sieci znalazłem zapowiedź DVD Weather Report z Montreux z 1976 roku.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jos
Gość

PostWysłany: 26.04.2007, 08:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Za cgm:

Nowy krążek Beastie Boys będzie zatytułowany "The Mix Up" i ukaże się 25 czerwca. Według informacji sprzed kilku tygodni, na krążku tym ma się znaleźć mniej sampli niż na poprzednich wydawnictwach zespołu. Muzycy twierdzą, że tym razem skoncentrowali się na graniu na "żywych" instrumentach.

I bardzo dobrze, mam nadzieję, że będzie to album na miarę Check Your Head, czy Ill Comunication.

Pzdr
Jos
Powrót do góry
Janek
kaseta "żelazówka"

PostWysłany: 26.04.2007, 08:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Włodek napisał:
Firma Rhino wydała studyjne płyty The Doors, są to tzw. wersje 40th Anniversary Edition. Do poszczególnych albumów dodano bonusy:

The Doors - 3
Strange Days - 2
Waiting For The Sun - 5
The Soft Parade - 5
Morrison Hotel - 10
L.A. Woman - 2

Nie wiem jak Wy ale ja spokojnie poczekam na wydania z okazji 50-cio lecia. Nie ma się co napalać Cool .
Cena w Rockserwisie 37,75 zł.

Szczególnie że bonusy to zazwyczaj utwory z podstawowego albumu tylko inne wersje czy też demo(?).
(wiem to z oglądania okładek w krakowskim Saturnie a znając muzykę zespołu to raczej nie będą to dużo różniące się wersje...)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Windmill

PostWysłany: 26.04.2007, 09:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciekawsze bonusy to zapewnie "Orange County Suite" i "Celebration Of The Lizard"... Mam nadzieję, że to nie będzie kolejna wersja z koncertu.

Powrót do góry
Majkel
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 26.04.2007, 16:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W stalinogrodzkim MM te bonusiasty Doorsze po 29 zł widziałem ( w zasadzie powinienem o tym napisać w temacie cynk i ołów chyba Rolling Eyes ).
Powrót do góry
Janek
kaseta "żelazówka"

PostWysłany: 26.04.2007, 17:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja Orange Country Suite mam na płycie Essential Rarities z 1999 roku. Ta wersja jest studyjna, ale ta na najnowszym wydaniu L.A. Woman brzmi (odsłuch internetowy) na koncertową choć mogę się mylić. Ja mam wszystkie płyty Drzwi podstawowe i dwie dodatkowe. To z rzutu z 1999 roku. Są bez bonusów i raczej nie będę kupował tych nowych wersji.
Powrót do góry
Tarkus

PostWysłany: 26.04.2007, 20:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja żałuję, że nie wydali tych Doorsów, jak w boksie, czyli w wersji dwupłytowej, z wersją DVD 5.1.
Włodek
epka kompaktowa

PostWysłany: 08.05.2007, 11:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niezawodna firma Castle/Sanctuary wznowiła na podwójnym kompakcie dwie wspaniałe płyty Jody Grind. Wydawnictwo nosi tytuł An Anthology i zawiera odpowiednio:
CD1: album One Step On (1969)
CD2: album Far Canal (1970) + 3 bonusy.
Całość zremasterowano.
Zastanawiam się czy wymieniać moje stare wydania Repertoire Records Rolling Eyes .

Cena w sklepie Abraxas 70 zł.
Powrót do góry
rockowy

PostWysłany: 16.05.2007, 14:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgodnie z przewidywaniami - zaczyna sie rozklad boxu Laboratorium na czynniki pierwsze. Na pierwszy ogien pojda "Anatomy Lessons" i "The Blue Light Pilot". Ponoc maja byc na rynku w polowie czerwca.
Powrót do góry
Tarkus

PostWysłany: 16.05.2007, 14:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tyyy, podpowiedz Dziubińskiemu, że naprawdę taniej będzie od razu wydawać to jako pojedyńcze CD, tak na przyszłość Smile
djds
Gość

PostWysłany: 17.05.2007, 10:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od najbliższego poniedziałku będzie można kupować nowy album Ozzy'ego Osbourne'a, pt. Black Rain.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 130, 131, 132  Następny
Strona 2 z 132

Skocz do: