Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czego teraz słuchacie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2918, 2919, 2920 ... 2930, 2931, 2932  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 06.08.2020, 17:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Crazy napisał:
Chyba nie znałem nigdy nikogo, kto byłby na poważnie fanem Supertrampa.

coś w tym chyba jest, bo chociaż bardzo lubię Supertrampka i mam wszystko do Famous Last Words i to w oryginałach, to nie powiem, żebym się uważał za takiego die-hard fana tej kapeli. A Crisis?What Crisis? to świetna i chociaż swego czasu dość mocno krytykowana płyta. A to zbiór znakomitych piosenek.

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Crowley
digipack

PostWysłany: 07.08.2020, 10:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Deep Purple - Woosh

Nie spodziewałem się niczego dobrego i się nie zawiodłem. Wink Jest co prawda mniej na jedno kopyto niż Infinite, ale kompletnie miałka i nijaka. Takie tam pitu pitu bez żadnego pazura, bez energii i bez pomysłu.
Powrót do góry
SafeMan
kaseta "chromówka"

PostWysłany: 07.08.2020, 19:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

The Isley Brothers & Santana - Power of Peace (2017)

W momencie premiery kompletnie zignorowałem tę płytę, a teraz do niej wróciłem i stwierdzam, że buja Wink
remaster

PostWysłany: 07.08.2020, 23:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Joe Strummer - Global A Go-Go (2001)

Mój Mistrz słabnie bez The Clash, ale jeszcze zipie na poziomie (wtedy).

Global A Go Go

Powrót do góry
B.J.

PostWysłany: 08.08.2020, 08:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jane - "Lady" (1975)
Hard rock taneczny, udziwniony odgłosami ze studia "Conny`ego" Planka. Sympatyczny gitarowo-organowy sound, ale dość przeciętna całość.
WOJTEKK

PostWysłany: 08.08.2020, 09:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miła płyta. Ale punktów raczej nie dostanie

Powrót do góry
Goran
epka analogowa

PostWysłany: 08.08.2020, 09:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

SafeMan napisał:
The Isley Brothers & Santana - Power of Peace (2017)

W momencie premiery kompletnie zignorowałem tę płytę, a teraz do niej wróciłem i stwierdzam, że buja Wink

Nie tylko buja ,to dynamit!
Heartbreaker
singel kompaktowy

PostWysłany: 09.08.2020, 10:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Whoosh! Deep Purple
Również nie spodziewałem się nie wiadomo czego.
Jednak moim zdaniem ani miałka, ani bez pomysłu, ani nijaka. Polecam przyłożyć ucho ze trzy razy.
Bardzo fajna płyta.
Kupiłem wersję z DVD. Gillan w niezłej formie, ale robotę robi Paice.
Powrót do góry
WOJTEKK

PostWysłany: 09.08.2020, 11:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ze 3 razy??? Do hard-rockowej płyty???? Eeee. jeśli tyle trzeba, to na pewno nie warto.

W temacie:

The Dave Brubeck Quartet - Time Out - , bardzo tradycyjne i akademickie, taki sam klasyk jak rówieśnik aurtostwa Daviesa

Powrót do góry
Heartbreaker
singel kompaktowy

PostWysłany: 09.08.2020, 13:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To nie przykładaj.
Wolnyś!
Powrót do góry
WOJTEKK

PostWysłany: 09.08.2020, 14:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na razie pewnie nie, zniechęciliście mnie Very Happy

Powrót do góry
Paweł
maxi-singel analogowy

PostWysłany: 09.08.2020, 18:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Słuchałem tej nowej płyty Deep Purple (raz). Bywało gorzej, ale ogólnie: średniawka - taka trochę bezkształtna masa.
Nie rozumiem też, dlaczego Purple po raz kolejny coverują sami siebie (And the Address)?

W alternatywnej rzeczywistości redaktor Weiss ocenił ten album na maksymalną notę (rozumiem jakie są układy, no ale znowuż nie przeginajmy). Z drugiej strony hejterskie recenzje też uważam za przesadzone.

Po Deep Purple od dawien dawna nie spodziewam się już niczego, więc nie ukrywam, że słucham ich kolejnych wydawnictw, żeby je odhaczyć. Wink
Powrót do góry
Crazy
epka kompaktowa

PostWysłany: 09.08.2020, 20:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Paweł napisał:
W alternatywnej rzeczywistości redaktor Weiss ocenił ten album na maksymalną notę

ARCYDZIEŁO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111111111
Tarkus

PostWysłany: 10.08.2020, 09:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Guns'n'Roses - Appetite For Destruction, czyli w 53 minuty dookoła rockandrolla, z ostatniego remajstra. W tym wydaniu album kopie nawet bardziej, niż pierwotnie, choć wciąż uważam, że Axl mógł sobie darować te popierdywania na syntezatorach w niektórych momentach. Ale może gdyby nie tak delikatnie zmiękczone brzmienie, nie puściliby w ludność kilkunastu milionów egzemplarzy? Fajnie się słucha tej płyty porównując ją z demami z CD2 - sporo pracy studyjnej zostało włożone, by numery, które pierwotnie miały potencjał, ten potencjał ujawniły w pełni. A tak a'propos CD2, "Knockin' On Heaven's Door" grane w Marquee w 1987 niemal nie różni się już od tej wersji, którą Gunsi prezentowali na wielkim objazdowym cyrku w latach 1991-93. Oczywiście pomijając klawiszki i panny w chórku - reszta się nie zmieniła.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
B.J.

PostWysłany: 10.08.2020, 17:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

The Joe Pass Trio - Live at Donte's (1981)
Nagrania z 1974 r. nie pozostawiają cienia wątpliwości co do gitarowej maestrii Passa, jednakże wirtuoz ten zawodzi mnie nieco, gdyż ilością ozdobników zdarza mu się często nadmiernie rozcieńczać linie melodyczne. Jednak im dłużej trwa występ, tym mniej budzi zastrzeżeń. Warto spróbować.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2918, 2919, 2920 ... 2930, 2931, 2932  Następny
Strona 2919 z 2932

Skocz do: