Muzyczne Dinozaury Forum Index Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Genesis
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 36, 37, 38  Next

Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Wykonawcy
View previous topic :: View next topic  
Author Message
buubi
singel analogowy

PostPosted: 06.06.2007, 18:02    Post subject: Quote selected Reply with quote

Jakuz wrote:
"Bisy" w 3/4 do chrzanu - oto co ja na to Wink

Hehe - no dopkładnie. Ale lista (jak wyżej już napisałem) i tak zaskakujaco dobra jak na C-Genesis. Szkoda że mnie nie będzie, ale mam przeczucie że jeszcze będzie mi dane zobaczyć kiedyś Genesis i to w jedynym prawidłowym składzie Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Pepper
cylinder Edisona

PostPosted: 07.06.2007, 07:53    Post subject: Quote selected Reply with quote

Genesis jest super
lubię wszystko co z gabrielem
i jeszcze 3 pierwsze płyty z collinsem
A potem to popowa papka

Ale and then nie bardzo mi się podoba
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tryton65
longplay

PostPosted: 07.06.2007, 11:38    Post subject: Quote selected Reply with quote

Twisted Evil
Pierwsza plyte z Gabrielem tez lubisz....?
Tryton65
Back to top
tryton65
longplay

PostPosted: 07.06.2007, 22:14    Post subject: Quote selected Reply with quote

Twisted Evil
Ciekawa info.

KONCERTY GENESIS NA PŁYTACH 06.06.2007

Dzięki współpracy Genesis i ekipy Encore Series z TheMusic.com na rynku pojawi się zapis wszystkich 23 europejskich koncertów zespołu. Podwójne wydawnictwa CD będzie można nabyć jako "Collectors Edition Box" lub "Deluxe Limited Edition Road Case".

Tylko cena 30 USD za 2Cd to bardzo slono.Ale ze dwie na pewno kupie.
Tryton65
Back to top
Two Moons
maxi-singel analogowy

PostPosted: 08.06.2007, 08:42    Post subject: Quote selected Reply with quote

chris wrote:
Masz racje Tarkusie. „Zboki“ ktore domagaja sie wymieninego przez Ciebie repertuaru (do ktorych i ja sie zaliczam) nie chodza na koncerty Genesis, wybieraja kanadyjskiego klona pod nazwa „The Musical Box”. Wypelniaja szczelnie 2-3 tysieczne hale i przenosza sie w czasie w lata 70-te, wraz z ukochana muzyka. Jluzja jest absolutna. Wielka szkoda ze jesienne Tourne zespolu ma byc pozegnalnym.

Zbok Two Moons pozdrawia zboka Chrisa Very Happy . Mnie niestety nie było dane być na koncercie The Musical Box. Zasmuciła mnie ta wiadomośc o pożegnalanej trasie. Obawiam sie, że jednak do Polski nie zawitają. Podobno często bywali w Berlinie, może więc pora wyskoczyć nieco na zachód?
Niech sobie Collins & Co. odgrzewają te popowe kotlety na stadionach. Mogliby jednak nie tykać się już takich rzeczy jak In The Cage, Cinema Show czy Firth Of Fifth (I Know What I Like - wybaczam). Opowieści o rzekomo niezłych czy nawet lepszych interpretacjach wokalnych Collinsa ... to nie dla zboków Wink .
Back to top
Inkwizytor
remaster

PostPosted: 08.06.2007, 09:13    Post subject: Quote selected Reply with quote

Mnie również zaciekawiła informacja dotycząca wydania wszystkich koncertów jakie się odbędą na CD. Mam nadzieję, że u nas również nie będzie problemu z ich dostaniem, choć już lękam się ile trzeba będzie za nie zapłacić. Rolling Eyes
Najwidoczniej zainspirowani rozwiązaniami Zappy z Beat the boots oraz innymi grupami, które same wydawały swoje bootlegi czy zwyczajnie wszystkie koncerty z trasy - postanowili zrobić to samo. I bardzo dobrze. Pieniądze trafią do ich kieszeni. Kto nie chce kupować wszystkich to nie musi. A dla kogoś, kto uczestniczył w danym koncercie to będzie piękna pamiątka. Może sam skuszę się na koncert z Śląskiego ?.
Choć założę się, iż jak przyjdzie pora to na dime`ie się coś pojawi. Laughing
Tarkus
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostPosted: 08.06.2007, 11:13    Post subject: Quote selected Reply with quote

Two Moons wrote:
Mogliby jednak nie tykać się już takich rzeczy jak In The Cage, Cinema Show czy Firth Of Fifth

Albowiem gdyż ponieważ bo? Bo TY tak twierdzisz? Do ciężkiej cholery, tych TRZECH facetów nagrało wszystkie trzy z wymienionych przez ciebie utworów, mają do nich, osmielę się napisać, znacznie większe prawo, niż Gabriel (który i tak ma gdzieś Genesis). Genesis nie powstali w latach 80, nie będą grali tylko "popowych" kawałków, ale też sięgali do przeszłości. WŁASNEJ przeszłości. Naprawdę tak ciężko to pojąć? Tak ciężko zdjąć klapki "Genesis skończyli się po odejściu Gabriela"? To było ponad 30 lat temu. widać dla niektórych wciąż za mało. No, ale wy macie różne Musical Boxy, które za punkt honoru postawiły sobie jak najwierniej zmałpować "gabrielowskie" Genesis, co jest dla mnie próbą tyleż daremną co żałosną.

Inkwizytorze, oficjalne bootlegi będą wydawane przez TheMusic.com, a ta firma specjalizuje się w takich akcjach. Wydawali już Gabriela z trasy "Growing Up" oraz The Who i Duran Duran. Minus jest taki, że płyty mozna kupić tylko przez ich stronę www - w cenie 30$ plus koszt wysyłki. Czyli jakieś 120 zł liczę za 2CD. Drogo, ale pamiątka będzie Smile
Two Moons
maxi-singel analogowy

PostPosted: 08.06.2007, 11:23    Post subject: Quote selected Reply with quote

Nie choleruj kolego i spuść nieco z tonu. Masz prawo do swoich poglądów, ale nie oczekuj, że wszyscy będą pierdzieć w tą samą trąbkę co ty. Zasłuchuj się w czym chcesz, pisz nawet o tym w jakich gaciach chodzą twoi idole, ale nie czepiaj się w tak agresywny sposób odmiennych poglądów.
Back to top
Tarkus

PostPosted: 08.06.2007, 11:26    Post subject: Quote selected Reply with quote

Hmm...Co do ostatnich dwóch twoich zdań... I wzajemnie.

Inkwizytor wrote:
Choć założę się, iż jak przyjdzie pora to na dime`ie się coś pojawi. Laughing

Cała europejska trasa ma zostać wydana w ramach The Encore Series, dodatkowo koncert w Rzymie bedzie sfilmowany na potrzeby DVD. Ergo - zgodnie z zasadami Dime NIC z europejskiej trasy się tam nie pojawi. Jeśli będziesz chciał zdobyć jakieś koncerty - zarejestruj się na Genesis - The Movement Smile Chyba, że oni też pójdą w tę stronę co Dime, wcale bym się nie zdziwił.
Inkwizytor
remaster

PostPosted: 08.06.2007, 11:43    Post subject: Quote selected Reply with quote

Na genesis-movement jestem zarejestrowany i to od dawna. Razz
Właśnie stamtąd mam świetny koncertowy materiał Genesis, Hacketta czy wyborne bootlegi Brand X.

Mam nadzieje, że go nie przyblokują jak inną stronkę poświęconą bootlegom - w tym przypadku Pink Floyd , mowa tu o www.thepinkfloyd.co.uk . Parę dni temu na wyraźne życzenie managementu Dave`a Gilmoura została ona zlikwidowana. Crying or Very sad

Należy uczcić tę wielką stratę minutą ciszy - [`].
Tarkus

PostPosted: 08.06.2007, 11:49    Post subject: Quote selected Reply with quote

Niestety podejrzewam, że management Genesis wykona identyczną akcję, jesli pojawią się bootlegi z nadchodzącej trasy zespołu. Byznes jest byznes. Żeby było ciekawiej, mało kiedy to sam zespół jest zainteresowany zamknięciem takich stron. W 99 przypadkach na 100 to management. Oczywiście "w imieniu" artysty i "dbając o dobre imię" artysty.
Genesis mieli w planach sięgnięcie do archiwów i wypuszczenie co smakowitszych kasków jako oficjalnych bootlegów. Projekt, obawiam się, umarł Sad
buubi
singel analogowy

PostPosted: 14.06.2007, 16:17    Post subject: Quote selected Reply with quote

Tarkus wrote:
Repertuar jest maksymalnie przekrojowy i to bardzo dobrze. Umówmy się - na koncerty Genesis nie przyjdą zboki, które domagać się będą "Supper's Ready", całego "Baranka" a na bis "The Knife" i "The Musical Box" (TAKĄ setlistą byłbym wysoce rozczarowany na granicy zniesmaczenia). Przyjdzie szeroka gama publiczności kojarząca repertuar w stopniu zróżnicowanym. Jedni tylko parę hitów, inni rozpoznają "Firth Of Fifth" już po nucie. I każdy będzie zadowolony Smile

To ja jestem chyba zbokiem Wink Chociaż pisze to właściwie "przez palce", gdyż muszę się z Tobą zgodzić że w tym składzie wygladałoby to pretensjonalnie. Tak patrząc na setlistę jednak postanowiłem (a przez ostatnie dni mam wielką rozterkę) - nie jadę, wolę wyrzucić ową kase chocby na nowego boxa, albo na stare analogi... Dobrej zabawy życzę tym którzy się udadzą i ... oczekuję recenzji Wink
Back to top
Inkwizytor
remaster

PostPosted: 15.06.2007, 09:52    Post subject: Quote selected Reply with quote

Recenzji ale na pewno nie od "zboków" Wink
Tarkus

PostPosted: 20.06.2007, 10:22    Post subject: Quote selected Reply with quote

Na Youtube są krótkie fragmenty wideo z najnowszej trasy, ale fatalne jakościowo. Jestem ciekaw, czy uda mi się przemycić mój aparat... To już jutro, to już jutro Very Happy
Inkwizytor
remaster

PostPosted: 21.06.2007, 11:29    Post subject: Quote selected Reply with quote

Słyszałem plotkę, iż podobno radiowa "trójka" ma na swojej antenie puścić koncert Genesis ze Śląskiego. Czy to prawda ?. Może ktoś ma dokładniejsze informacje kiedy to nastąpi i czy będzie to transmisja całego koncertu czy tylko pierwszy kawałek jak bywało w przeszłości ?. Czekam na wieści.
Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Wykonawcy All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 36, 37, 38  Next
Page 3 of 38

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum