Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problemy i sugestie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 67, 68, 69  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Administracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Crazy
singel kompaktowy

PostWysłany: 19.12.2019, 23:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy dyskusje na temat standardów moderacji można by przenieść gdzieś tutaj?

Za chwilę wątek dekadowy będzie miał 15 stron, z czego połowa będzie nie na temat.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maciek
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 19.12.2019, 23:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepiej ten wątek już w ogóle zostawić. Gharvelt robi co może, został na placu boju praktycznie sam. Moderowanie to najgorsza robota na forum (wiem co mówię Wink) i nigdy się wszystkim nie dogodzi.
B.J.
box

PostWysłany: 19.12.2019, 23:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maciek napisał:
Gharvelt robi co może, został na placu boju praktycznie sam.

No właśnie. Wobec zniknięcia Bednaara i fluktuacji Bartosza, przydałby się Mu ktoś do pomocy.
Maciek

PostWysłany: 19.12.2019, 23:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proponuję od razu 2-3 nowych, aktywnych, bardzo rzeczowych i sympatycznych Kolegów, którzy dołączyli na forum stosunkowo niedawno. Niech nie mają samych przyjemności i coś porobią. Wink
Paweł, Crazy, Artur.O, Oleeks.
Crazy
singel kompaktowy

PostWysłany: 19.12.2019, 23:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Yyy, chodzi Ci o to, że ja już pierwsze zjeby dostałem, więc pierwsze koty za płoty? Wink

Najgorszy problem, że ja nie zgadzam się z tym punktem regulaminu, który zabrania używania brzydkich wyrazów Cool Sam jeszcze się jakoś powstrzymuję, ale żebym miał innych upominać?...

A tak bardziej na serio, to mam z tym taki problem, że w przypadkach takich jak te wynurzenia o hip hopie to bym raczej się nie patyczkował i wycinał w ch**olerę wszystkich, co brużdżą. Tymczasem jestem tu od paru miesięcy, są tu użytkownicy o stażu wielo-wieloletnim i jednak mi głupio. Nauczono mnie szacunku dla starszyzny Smile
gharvelt
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 19.12.2019, 23:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki Maćku za słowa wsparcia. Owszem, próbuję utrzymywać Forum w jak najlepszym stanie i robię to tak, jak potrafię. Przez lata uczestnictwa na różnych forach czy w innych serwisach internetowych, w tym także lata moderowania-administrowania (również jeszcze przed przybyciem na FD), wypracowałem swoje podejście, które pewnie nie każdemu pasuje. O jego dwóch elementach wspomnę, żeby była jasność:
1) nie zawsze proste rozwiązania są najskuteczniejsze; patrząc z boku czasem może się wydawać, że najlepiej wyciąć kilka postów albo kogoś zbanować, tymczasem takie działania mogą niekiedy przynieść więc strat niż pożytku - dlatego każdą tego rodzaju decyzję wielokrotnie rozważam, starając się unikać pochopnych wniosków;
2) oprócz tego, co widać gołym okiem, podejmuję również pewne działania w tle - najczęściej pisząc prywatne wiadomości do niektórych osób; wiem, że PR-owo to wypada fatalnie, bo obserwujący użytkownicy mogą pomyśleć, że "moderator nic nie robi", tymczasem ja wiem, iż ta strategia często bywa skuteczna. Zależy mi na rozwiązywaniu konfliktów, a nie na kreowaniu wizerunku.

B.J. napisał:
Wobec zniknięcia Bednaara i fluktuacji Bartosza, przydałby się Mu ktoś do pomocy.

Nie zaprzeczę, przydałaby się pomoc. Tym bardziej, że ja też bywam niekiedy ograniczony czasowo. Dziś bardzo późno skończyłem pracę i dlatego dopiero wieczorem miałem możliwość, żeby zareagować na to, co się działo w ciągu dnia.
Monstrualny Talerz
album CD

PostWysłany: 20.12.2019, 09:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gharvelt napisał:
...
oprócz tego, co widać gołym okiem, podejmuję również pewne działania w tle - najczęściej pisząc prywatne wiadomości

Tak jest, potwierdzam - przyszło upomnienie od Gharvelta, które przyjmuję, a słowa na s... i b... również u siebie wykropkowałem.
Powrót do góry
Admin
Site Admin

PostWysłany: 20.12.2019, 09:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Artur.O zgłosił się do grupy Moderatorów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maciek

PostWysłany: 20.12.2019, 09:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobra wiadomość. To co, może dajmy sobie 24 czy tam 48 godzin i jeśli nikt w tym czasie nie wyciągnie na Artura teczki, to mamy moderatora?

Ostatnio zmieniony przez Maciek dnia 20.12.2019, 10:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
B.J.
box

PostWysłany: 20.12.2019, 10:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W teczce nic nie ma. Ktoś ją pewnie wcześniej przeglądał. Cool
Artur.O
szpula

PostWysłany: 20.12.2019, 17:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za nominację i postaram się nie zawieść oczekiwań. Wink Trochę jestem zaskoczony, bo wciąż jestem nowy i słabo Was znam, ale widzę, że jestem w rozumnym i kulturalnym towarzystwie.
Oleeks
kaseta "żelazówka"

PostWysłany: 20.12.2019, 17:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...od siebie dodam, bo zostałem wywołany. Z chęcią pomógłbym w moderowaniu forum. Nie mam jednak żadnych kompetencji i doświadczenia, aby pełnić taką funkcję. Jeżeli ktoś udzieliłby mi szybkiego pilotażu, to chętnie wspomogę kolegów Smile
Paweł
kaseta "metalówka"

PostWysłany: 20.12.2019, 19:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Artur, do twarzy Ci w zielonym. Wink Fajnie, że się zgłosiłeś!
Wierzę, że Oleeks też ostatecznie się zdecyduje.

Jako że moja skromna osoba również została zaproponowana, ustosunkuję się - niestety, trochę się powykręcam. Sad To jeszcze nie mój czas.
Mimo że dorastałem już w epoce piszczących modemów, Muzyczne Dinozaury to moje pierwsze forum w życiu i wciąż się uczę bycia forumowiczem. Tak jak B.J. poinstruował mnie, jak wstawiać zdjęcia - tak na własną rękę wciąż nie potrafię rozgryźć, jak "ukryć" pod n.p. tytułem utworu link do tegoż (właśnie: jak?). Ładnie by wyglądało moje moderowanie. Confused Inna sprawa, że zdarzają się tu sytuacje (na szczęście rzadko), w których - tak po ludzku - nie miałbym pojęcia, jak zareagować (najbardziej abstrakcyjny jest dla mnie wątek o SBB, ale i plebiscyty bywają nerwowe).

Cóż, trzymam kciuki za Artura i Oleeksa! No i podziękowania dla gharvelta, który moim zdaniem (choć nie mam porównania) wypełnia swoją funkcję tak, jak należy!
Powrót do góry
B.J.
box

PostWysłany: 20.12.2019, 20:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Paweł napisał:
(...) jak "ukryć" pod n.p. tytułem utworu link do tegoż (właśnie: jak?).

Tak (przycisk URL):
Kod:
ku pokrzepieniu[url=https://www.youtube.com/watch?v=573JiFpQ_PY] Julie London - Warm In December[/url].

Paweł
kaseta "metalówka"

PostWysłany: 21.12.2019, 10:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki (po raz kolejny) za pomoc! Wiedziałem, że URL, ale nie wiedziałem, jak powinien wyglądać prawidłowy zapis wewnątrz - wszystko już jasne.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Administracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 67, 68, 69  Następny
Strona 68 z 69

Skocz do: