Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problemy i sugestie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 70, 71, 72  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Administracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Leptir
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 28.05.2020, 07:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A, to ten (co lepiej jego nicka nie wywoływać z lasu)! To rzeczywiście złagodniał na stare lata... Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
crescent
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 28.05.2020, 10:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marcos napisał:
Muzycznie też nam nie po drodze, gdyż kilka lat temu zakończyłem wymianę posiadanych płyt CD na pliki APE. Jesteśmy więc w klasycznej antyfazie.

A co ma nośnik do wiatraka?

Freefall napisał:
p(rz)esada

Oj, chyba nie.
Powrót do góry
Maciek

PostWysłany: 28.05.2020, 10:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie, nie.
To nasz stary forumowicz od LZ, chyba jedyny, który dostawał na FD regularnie bany za awantury. Tym razem był bardzo długo spokojny.
Białystok

PostWysłany: 28.05.2020, 10:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dinozaura Pesada nie kojarzę ze swojej "aktywności" ale jak sprawdziłem to był autorem ciekawej tezy. Mianowicie, polski rock progresywny co najmniej nie był gorszy od zachodniego, a gdyby nie sytuacja polityczna byłby nawet lepszy. Przynajmniej tak dla mnie brzmią jego ówczesne wywody...
Monstrualny Talerz
remaster

PostWysłany: 28.05.2020, 14:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam trafiać na wpisy Pesady w jakichś starych wątkach!
Powrót do góry
Bart
epka kompaktowa

PostWysłany: 28.05.2020, 15:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maciek napisał:
Nie, nie.
To nasz stary forumowicz od LZ, chyba jedyny, który dostawał na FD regularnie bany za awantury. Tym razem był bardzo długo spokojny.

Uh-oh... czyżby? Toż to prehistoria... Nie pamiętam wszystkich wcieleń, ale było ich trochę nawet za moich starych czasów...
Białystok

PostWysłany: 28.05.2020, 17:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O Led Zep jest tu taki zabawny dialog:

Pepper: - Lubie ten zespół jest dobry płyty I,II,III to dobre płyty a więcej płyt nie znam
Mir: - No i w końcu wiem, czego mam słuchać Exclamation Dobrze, ze choc Peeper napisał coś sensownego i wyczerpującego o tym zespole. Dzięki Wink

Jeżeli to było inne wcielenie usera Marcos to chyba wtedy kończył 1-3 w podstawówce...
Bart
epka kompaktowa

PostWysłany: 28.05.2020, 17:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jedno, nie najwcześniejsze wcielenie podpisywało się Heinrich. Chyba jeszcze na starym forum, zanim się przenieśliśmy na obecny serwer...
Duch 1532
digipack

PostWysłany: 28.05.2020, 18:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A niech to prawe kciuki mańkutów! Też myślałem, że to pesada!
Strzeżcie się przyjmowania do swego rzemiosła, wymagającego takiej czujności, jakiegokolwiek młodzieńca o ściągłej twarzy i zapadniętych oczach, skłonnego do niewczesnych rozmyślań, młodzieńca, który się zgłasza na okręt z „Fedonem”.
Powrót do góry
Fiks
singel kompaktowy

PostWysłany: 28.05.2020, 19:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Białystok napisał:
O Led Zep jest tu taki zabawny dialog:

Pepper: - Lubie ten zespół jest dobry płyty I,II,III to dobre płyty a więcej płyt nie znam
Mir: - No i w końcu wiem, czego mam słuchać Exclamation Dobrze, ze choc Peeper napisał coś sensownego i wyczerpującego o tym zespole. Dzięki Wink

Jeżeli to było inne wcielenie usera Marcos to chyba wtedy kończył 1-3 w podstawówce...

pepper to ja jakby co i nie jestem pesadą Cool moje konto z czasów jak miałem 12 lat,
dopiero parę lat później, sobie przypomniałem o tym forum heh
P.S. jak znalazłem to forum w wieku 12 lat, serio nie powiem wam, bo nie pamiętam,
P.S.2 jednak pamiętam na innym forum, użytkownik Yer Blue je rekomendował Cool

Ostatnio zmieniony przez Fiks dnia 28.05.2020, 20:19, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry
Duch 1532
digipack

PostWysłany: 28.05.2020, 19:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co do mnie — wprawdzie przed wiekami byłem trochę starszy, bo na minionym forum pojawiłem się, mając bodaj lat 16, ale wolę sobie swoich postów za bardzo nie przypominać Wink
Strzeżcie się przyjmowania do swego rzemiosła, wymagającego takiej czujności, jakiegokolwiek młodzieńca o ściągłej twarzy i zapadniętych oczach, skłonnego do niewczesnych rozmyślań, młodzieńca, który się zgłasza na okręt z „Fedonem”.
Powrót do góry
rockowy
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 30.05.2020, 02:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maciek napisał:
Nie, nie.

Those were the days! Smile
Admin
Site Admin

PostWysłany: 31.05.2020, 10:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marcos napisał:
Proszę najuprzejmiej o wypisanie mnie z tego "Forum" [...]

Czytałem ten wątek parę dni temu ale jakoś przegapiłem ten wpis.
Konto jest nieaktywne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
B.J.
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 17.07.2020, 17:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Taka sprawa: jak wchodzę w dziale Muzyka w temat Música Popular Brasileira czyli Ordem e Progesso!, to mój avast wywala info, że przerywa niebezpieczne połączenie z serwerem
Kod:
www.musicbunker.ru
a konkretnie np.
Kod:
www.musicbunker.ru/_nw/59/s03168920.jpg

Da się coś z tym zrobić (pozbyć się dziada) Question
crescent
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 17.07.2020, 20:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam to samo, ale to przecież żaden problem, skoro Avast przerywa połączenie ze źródłem pliku graficznego i go nie wyświetla. To tylko jeden obrazek wrzucony przez I&I w tym poście:

I&I napisał:
Trochę nietypową wrzutkę zrobię, bo to nie jest klasyczna brasiliana, tylko tamta muzyka wymieszana z drum'n'bass. Wiem, że paru kolegów już zgrzyta zębami. Mimo wszytko warto usłyszeć klasykę w odsłonie młodzieżowej (ówczesnej, czyli 1999/2000), zwłaszcza że Azymuth zawsze było młodzieżowy Very Happy
Cała płyta średnia, chociaż na niej same dobre grajki.
..........
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Administracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 70, 71, 72  Następny
Strona 71 z 72

Skocz do: