Muzyczne Dinozaury Forum Index Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Problemy i sugestie
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 61, 62, 63  Next

Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Administracja
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Jos
Guest

PostPosted: 13.04.2007, 09:15    Post subject: Quote selected Reply with quote

Sheik Yerbouti wrote:

Popieram! Będzie dużo czytelniej

No to działamy:)

Pzdr
Jos
Back to top
Andrzej
digipack

PostPosted: 13.04.2007, 18:25    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
1. mail.

Dziękuję za zwrócenie uwagi. Mimo niewątpliwej łatwości wysyłki za pomocą programu pocztowego, wydaje się, że rozwiązanie z widocznym adresem e-mail może być niebezpieczne (lub nieprzyjemne dla właściciela adresu). Zmieniłem ustawienia na wysyłkę przez forum. Przed tą zmianą zwiedziłem kilka dużych for - na każdym poczta szła przez forum.

Quote:
2. favikon

Daj mi dzień czy dwa, chciałbym zmieścić dwie literki - FD.

Pzdr.
Back to top
View user's profile Send private message
Włodek
epka kompaktowa

PostPosted: 13.04.2007, 18:32    Post subject: Quote selected Reply with quote

Andrzej wrote:
Daj mi dzień czy dwa, chciałbym zmieścić dwie literki - FD.

Też próbowałem to uczynić (litery MD) i wyszła mi bryndza - może się nie przyłożyłem ale wydaje mi się, że ograniczona wielkość (16x16) powoduje te trudności. W każdym razie życzę powodzenia i dzięki, że w ogóle Ci się chce. Program do robienia ikon masz w linku, który podesłałem.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Andrzej
digipack

PostPosted: 13.04.2007, 18:52    Post subject: Quote selected Reply with quote

Wracając na moment do problemu e-maili. Jeżeli większość użytkowników, którzy zdecydowali się "ujawnić" adresy będzie tego chciała - przywrócę poprzednie ustawienia (wysyłka za pomocą programu pocztowego).

Teraz sprawa błędnego (moim zdaniem) tłumaczenia tekstów w polskiej wersji językowej. Mam na myśli prywatne wiadomości. Wydaje się, że pomylona jest kolejność napisów. W tej chwili jest tak:

Skrzynka - Do wysłania - Wysłane - Zapisane

ale po kilknięciu w "Do wysłania" wyświetlają się wiadomości wysłane i odebrane przez odbiorcę, a po kliknieciu w "Wysłane" - wiadomości jeszcze nie odebrane (a przynajmniej ja sądzę, że tak jest).

Plan minimum polega na zamianie i przejściu do postaci:
Skrzynka - Wysłane - Do wysłania - Zapisane.

Jeszcze lepszy plan (maksimum Wink) polega na kompletnej zmianie nazewnictwa:
Odebrane - Wysłane - Oczekujące - Zapisane.

Pzdr.
Back to top
djds
Guest

PostPosted: 13.04.2007, 19:40    Post subject: Quote selected Reply with quote

nie wiem, czy ma to jakieś większe znaczenie, ale pisałem przed chwilą PM, wysłałem, pojawiła się tabelka "Your message has been sent", po czym, po jakiś dwóch sekundach pojawił się napis: "Parse error: syntax error, unexpected $end in /home/rockjazz/ftp/language/lang_polish/lang_main.php on line 990"
Back to top
Andrzej
digipack

PostPosted: 13.04.2007, 19:45    Post subject: Quote selected Reply with quote

Przed chwilą zmieniałem tłumaczenie. Może to była przyczyna. Wyślę do Ciebie wiadomość - dla sprawdzenia.
Pzdr.
Back to top
Włodek
epka kompaktowa

PostPosted: 14.04.2007, 18:38    Post subject: Quote selected Reply with quote

Jeszcze jedna niedogodność: klikam "wyloguj" i się wylogowuję, zamykam kartę po czym po ponownym jej otwarciu nadal jestem zalogowany. Przeglądarki nie zamykam. Tak raczej nie powinno być.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Andrzej
digipack

PostPosted: 14.04.2007, 22:00    Post subject: Quote selected Reply with quote

Co ja zrobię, że Ty się posługujesz nieprofesjonalną przeglądarką ? Wink

Na poważnie - jesteś pewien, że to jest powtarzalne ? Bo ja też tak od czasu do czasu mam, gdy np. zapomnę się wylogować, zamknę przeglądarkę, później włączę ją i dopiero wtedy się wyloguję.

Pzdr.

PS. Jedno co pewne: sam przy procedurze logowania nic nie będę "majsterkował" - to zbyt czułe miejsce. Jak znajdziesz coś na forach poświęconych phpBB, daj znać.
Back to top
Radek
Guest

PostPosted: 14.04.2007, 22:02    Post subject: Quote selected Reply with quote

Andrzej (w innym wątku) wrote:
Samo miejsce (dział "Prywatne") do opisu zlotów i spotkań uważam za korzystne, ale tradycyjnie poddam się woli większości, jeżeli będzie miała inne zdanie.

Miejsce, moim zdaniem, najlepsze z możliwych.

Pytanie dodatkowe: co z postami z poprzednich spotkań (nie tylko takich tam, ale i trzech OZFD)? Swoje chętnie poprzenoszę, Wojtka też pogonię, ale dobrze chyba byłoby to jakoś rozsądnie rozwiązać i poumieszczać chronologicznie.
Back to top
Andrzej
digipack

PostPosted: 14.04.2007, 22:06    Post subject: Quote selected Reply with quote

Przenoś, myślałem o jakiejś galerii, ale czasu jeszcze sporo upłynie zanim się do tego zabiorę. Co do chronologii - nie mam pojęcia jak to zrobić. Duże zloty mają swoje osobne wątki - kłopot z małymi.
Pzdr.
Back to top
Radek
Guest

PostPosted: 14.04.2007, 22:13    Post subject: Quote selected Reply with quote

Andrzej wrote:
Przenoś, myślałem o jakiejś galerii, ale czasu jeszcze sporo upłynie zanim się do tego zabiorę. Co do chronologii - nie mam pojęcia jak to zrobić. Duże zloty mają swoje osobne wątki - kłopot z małymi.
Pzdr.

W takim razie trzeba będzie poprzenosić (tym bardziej, ze nie wiem, czy w takiej galerii zmieszczą się podpisy, na przykład - o koniu na obrazku Wink ).
Proponuję założyć temat "Minizloty... - archiwum" (lub jakoś podobnie) i powoli wklejać po kolei stosowne relacje. Byłoby fajnie zacząć od Josa, który potem mógłby trzasnąć w PMce ponaglenie do kolejnej osoby, itd. W ten sposób uda nam się zachować chronologię.
Back to top
Andrzej
digipack

PostPosted: 14.04.2007, 22:22    Post subject: Quote selected Reply with quote

To ja zmienię tytuł tego co założyłem na "Minizloty - najnowsze", a na końcu przeniesiemy do oryginalnych "Minizlotów".
Pzdr.
PS. W sumie to w złym temacie piszemy Laughing.
Back to top
djds
Guest

PostPosted: 15.04.2007, 10:38    Post subject: Quote selected Reply with quote

Jest jeszcze jedna sprawa - okienko quick reply, które każdemu forumowiczowi znacznie ułatwiało pisanie postów. Da się przywrócić je do życia?

Last edited by djds on 15.04.2007, 11:38; edited 1 time in total
Back to top
Andrzej
digipack

PostPosted: 15.04.2007, 11:08    Post subject: Quote selected Reply with quote

Tak. To nie jest integralna część phpBB, lecz tzw. MOD - modyfikacja oryginalnego oprogramowania - zwana również (groźnie) HACK-iem. Spróbuję dzisiaj zainstalować.
Pzdr.
Back to top
Jos
Guest

PostPosted: 03.05.2007, 09:13    Post subject: Quote selected Reply with quote

Proszę Admina o usunięcie użytkownika - Dr. Joseph,

Pzdr
Jos
Back to top
Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Administracja All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 61, 62, 63  Next
Page 2 of 63

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum