Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problemy i sugestie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 70, 71, 72  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Administracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
djds
Gość

PostWysłany: 03.05.2007, 09:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I w miarę możliwości, zabanowanie.
Powrót do góry
Admin
Site Admin

PostWysłany: 03.05.2007, 11:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jos napisał:
Proszę Admina o usunięcie użytkownika - Dr. Joseph,
Pzdr
Jos

Zrobione.
Pzdr.
PS. Przypuszczam, że See-Vee również do usunięcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jos
Gość

PostWysłany: 03.05.2007, 11:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Admin napisał:

Zrobione.
Pzdr.
PS. Przypuszczam, że See-Vee również do usunięcia.

Dziekuję,
Prawdopodobnie tak.

Pzdr
Jos
Powrót do góry
druDru
kaseta "żelazówka"

PostWysłany: 04.05.2007, 19:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MI tam szkoda See-Viego... taki sympatyczny gość na pierwszy rzut oka, lubił samochody Wink
"(...) co robi na mnie znacznie większe wrażenie, niż wysłanie kilku analfabetów na pustynny kamień Księżyca, co kosztowało miliardy dolarów, potrzebnych tysiącom ludzi." (Feyerabend o mistyce wschodniej)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kasia S.
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 07.05.2007, 11:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hm... nie wiem czy to wina moje komputera... być może... ale muszę się na forum logować dwa razy.
Za pierwszym razem gdy się zaloguję, można zauważyć moją obecność na forum, jednak nie mogę napisać posta, ponieważ wyświetlam się jako gość, na dodatek nie pokazują mi się tematy z "nowymi postami", logowanie ponownie sprawia, że wszystkie wiadomości mam zaznaczone jako "odczytane" i muszę zaglądać do każdego tematu po kolei. W zasadzie problem błahy, jednak to trochę czasochłonne skakanie od jednego tematu do drugiego i sprawdzanie czy jest w nim coś nowego Wink.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Indi
epka analogowa

PostWysłany: 07.05.2007, 13:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od czasu do czasu mam podobny problem. Nie mam pojęcia od czego to zależy.
Tarkus
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 07.05.2007, 13:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Stały problem forów kładzionych na phpBB.
Admin
Site Admin

PostWysłany: 07.05.2007, 13:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poszukam opisu podobnego problemu. Rozumiem, że jest tak:
- wpisujesz nicka i hasło
- pierwszy raz naciskasz "Zaloguj" i występujesz jako gość
- drugi raz to samo i występujesz jako Kasia S.
Jaką masz przegladarkę ? Czy masz zaznaczony checkbox "zaloguj mnie automatycznie" ?
Pzdr.
Powrót do góry
Kasia S.
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 07.05.2007, 13:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

FireFox i nie mam zaznaczonego "zaloguj mnie automatycznie".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tarkus
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 07.05.2007, 13:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To sobie zaznacz, problem powinien zniknąć Smile
Kasia S.
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 07.05.2007, 13:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zrobione Very Happy.
Zobaczymy co będzie Smile.
Powrót do góry
Admin
Site Admin

PostWysłany: 07.05.2007, 13:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wstępne informacje i sugestie. Rzeczywiście, jak wspomniał Tarkus, problem jest raportowany na wielu forach typu phpBB. Nigdzie nie znalazłem racjonalnego wytłumaczenia tego stanu rzeczy. Dwie "szamańskie" sztuczki, które są polecane, to:
a. wyczyścić cache i cookies (pamięć podręczną i tzw. ciasteczka) - w Firefox powinnaś to mieć jako polecenie menu "Wyczyść prywatne dane" (lub jakoś tak - teraz nie pamiętam, a piszę z IE Embarassed)
b. sprawdzić, czy na forum wchodzisz używajac linka z dołączonym ID sesji (na końcu linka napis sid=................); jeżeli tak, to wykasuj ten identyfikator pozostawiając www.rockjazz.pl lub www.rockjaz.pl/index.php
Pzdr.
Powrót do góry
Admin
Site Admin

PostWysłany: 08.05.2007, 09:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, że się narzucam - ale czy coś pomogło ? - bo nie wiem, czy mam szukać innych rozwiazań.
Pzdr.
Powrót do góry
Indi
epka analogowa

PostWysłany: 08.05.2007, 11:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Andrzeju, mnie to niestety nie pomogło. Właśnie musiałam się zalogować trzy razy, zanim się udało Sad To nie jest jakiś wielki problem, tyle, że to męczące.
Jos
Gość

PostWysłany: 12.05.2007, 16:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proszę Admina o odebranie mi możliwości moderowania.
Prośbę uzasadniam tym, że na forum już prawie nie zaglądam. Kolejne wizyty również będą nieczęste.

Pzdr
Jos
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Administracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 70, 71, 72  Następny
Strona 3 z 72

Skocz do: