Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problemy i sugestie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 69, 70, 71, 72  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Administracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gharvelt
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 13.04.2020, 15:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O, i to chyba jest najlepszy pomysł! Żeby nie tracić czasu na dalszą dyskusję o jednym poście zaraz to wykonam Smile
Crazy
epka kompaktowa

PostWysłany: 02.05.2020, 16:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Paweł napisał:
Może warto pomyśleć o stosownym wątku? Bo dyskusje ciągną się tu trochę nie na temat.

Jestem bardzo za - moja propozycja, żeby założyć wątek z ogólnymi rozważaniami o dekadzie 00-09. Nie że od razu plebiscyt, ale właśnie takie, jak tam teraz piszemy.
Tylko byłoby super, jakby moderator przekleił te posty, co już się pojawiły, odchudziłoby to wątek o ostatniej dekadzie, a nie stracilibyśmy ciągłości. O ile się da oczywiście, bo pamiętam, że ktoś pisał, że coś się nie daje przenosić.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gharvelt

PostWysłany: 02.05.2020, 16:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej popieram postulat założenia stosownego wątku. Postów niestety nie przeniosę - tak jak już kiedyś pisałem, nie jest to możliwe na tym silniku forum Confused
Crazy
epka kompaktowa

PostWysłany: 02.05.2020, 16:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm, to co byś polecał? Może porobić cytaty z tych wpisów, co były na temat dekady wcześniejszej? Nie odchudzi to tamtego wątku, ale przynajmniej wszystko by było na miejscu.
gharvelt

PostWysłany: 02.05.2020, 17:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zacytowanie to chyba jedyna stosowana tutaj praktyka zastępcza. Niech ktoś założy wątek, taki "otwieracz plebiscytowy", a ja mogę w kolejnym poście wrzucić długi cytat z tamtymi wypowiedziami.
Crazy
epka kompaktowa

PostWysłany: 02.05.2020, 17:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Już się narobiłeś. Zajmę się tym.
Marcos
pocztówka dźwiękowa

PostWysłany: 27.05.2020, 18:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proszę najuprzejmiej o wypisanie mnie z tego "Forum", które już tylko nazwą przypomina dawne "Forum Dinozaurów". Stanowczo, nie po drodze mi z wielbicielami "telewizji" TVN i jej rewelacji.
Muzycznie też nam nie po drodze, gdyż kilka lat temu zakończyłem wymianę posiadanych płyt CD na pliki APE. Jesteśmy więc w klasycznej antyfazie.
Nie widzę więc żadnego tematu do merytorycznej dyskusji.
Powrót do góry
gharvelt

PostWysłany: 27.05.2020, 19:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ponieważ jako moderator nie mam możliwości kasować konta użytkowników - taka funkcjonalność jest dostępna wyłącznie dla administratora - wypowiem się jedynie w charakterze obserwatora, który prezentuje swoją opinię. Usuwanie użytkowników nie było dotychczas powszechną praktyką na FD i obejmowało głównie kasowanie kont założonych przez boty. Może jakieś pojedyncze inne przypadki zdarzały się w dalszej przeszłości, natomiast osobiście uważam, że to w ogóle nie powinno mieć miejsca (choćby dlatego, że skasowany nick utrudnia także wyszukiwanie po nicku, a usunięcie wraz z nim postów zaburzyłoby dyskusje).

Jeśli ktokolwiek czuje się bardzo mocno zniechęcony do FD, najprostszym wyjściem jest nie logować się tutaj, bądź nawet wcale nie zaglądać Wink Pewnie wielu z nas mogłoby stwierdzić, że z niektórymi użytkownikami jest im nie po drodze, czy to ze względu na sympatie tudzież antypatie do tego bądź innego medium, czy też z innych powodów, także stricte muzycznych. Żeby nie popadać w stan permanentnej frustracji wynikającej z funkcjonowania w obliczu takich odmienności, myślę że najlepiej jest zaakceptować fakt, iż różnorodność przekonań oraz preferencji to coś naturalnego. Nawet nie wchodząc w temat zmian upodobań, które przecież u wielu osób następują.
Leptir
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 27.05.2020, 19:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marcos - jeżeli dla Ciebie czyjeś preferencje dotyczące stacji telewizyjnej, a w istocie różnic w sympatiach politycznych, są tak bardzo nie do zniesienia to po prostu zaglądaj na inne fora, a to sobie odpuść. "Wypisywanie się" wygląda infantylnie, a jeśli wynika z tego, że ktoś ma inne poglądy od Twoich to świadczy o Tobie nie najlepiej.
Maciek

PostWysłany: 27.05.2020, 20:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kolega "Marcos" miał już u nas wiele nicków i wiele razy wylatywał i zakładał nowe konto. Obstawiam, że to nie jest jego ostatnie słowo. Wink
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 27.05.2020, 21:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I tak wytrzymał dosyć długo bez żadnych zadym. Starał się być merytoryczny, nikogo nie obrażał. Wygląda na to, że jakoś tak sam z siebie ciśnienia nie zniósł.

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Białystok

PostWysłany: 27.05.2020, 22:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziwisz się? Trójkę sam sobie rozpier. Laughing
Freefall

PostWysłany: 27.05.2020, 22:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maciek napisał:
Kolega "Marcos" miał już u nas wiele nicków i wiele razy wylatywał i zakładał nowe konto. Obstawiam, że to nie jest jego ostatnie słowo. Wink

O, ciekawe jakie?

WOJTEKK napisał:
Starał się być merytoryczny, nikogo nie obrażał.

Może i nie obrażał, ale z tym, że "starał się być merytoryczny' to lekka p(rz)esada Very Happy. Wystarczy poczytać wpisy w wątku: "Przy muzyce o Polsce, Europie i świecie" ...

Tak czy inaczej jego odejście to żadna strata dla forum.
Powrót do góry
Crazy
epka kompaktowa

PostWysłany: 27.05.2020, 23:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mówi się: dla "forum" Wink
Białystok

PostWysłany: 28.05.2020, 05:59    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

… gdyby kasowano posty a te raczej mijały się z oczekiwaniami ich autora i zasadniczo nie znalazły powszechnej aprobaty i aplauzu. Cool
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Administracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 69, 70, 71, 72  Następny
Strona 70 z 72

Skocz do: