Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problemy i sugestie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 74, 75, 76  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Administracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Monstrualny Talerz
remaster

PostWysłany: 29.10.2020, 14:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

akukuuu napisał:

Niech zostanie tak jak jest. Jak przyjdzie co do czego to Gharvelt jako porządkowy reaguje bardzo sprawnie.

No ale też nie chodzi o to by przysparzać Gharveltowi czy innym Moderatorom roboty bo się o elgebety naparzają.

Ja jestem za przeniesieniem do Prywatne, ale tam z kolei pozostawieniem pełnej swobody, jak ktoś ma ochotę to niech się naparza na całego 9ale ja się będę starał tam nie pisać)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monstrualny Talerz
remaster

PostWysłany: 30.10.2020, 11:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z przykrością proszę o upomnienie dla kolegi Inkwizytora, który w wątku Youtube umieszcza niestosowne treści.
Powrót do góry
Bednaar
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 30.10.2020, 11:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Monstrualny Talerz napisał:
Z przykrością proszę o upomnienie dla kolegi Inkwizytora, który w wątku Youtube umieszcza niestosowne treści.

Popieram. Jeżeli już, to niech to zamieści w wiadomym wątku. Teraz wszędzie polityka się wciska, niedługo strach będzie otworzyć lodówkę Wink
gharvelt
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 30.10.2020, 12:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za zgłoszenia, niestosowny post usunąłem. Następny taki wybryk = ban.
MirekK
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 30.10.2020, 21:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie jestem typem dyskutanta, a dyskutowania o polityce i religii unikam jak ognia. Do oczywistego tematu nawet nie zaglądam. Zamkniecie i usuniecie tego tematu nic nie rozwiąże, a wręcz przeciwnie zaszkodzi każdemu. Chęć dyskusji o polityce i innych kontrowesyjnych tematach jest tak silna u niektórych ludzi, że ta nieposkromiona namietnośc będzie przelewała sie do innych wątków. No i po to? Jest jeden temat, który tą namietność zaspakaja więc niech zostanie.
Zostawić, dopisać co potrzeba do punktu 10. regulaminu FD, przenieść temat do działu "Prywatne" i rygorystycznie traktować próby dyskutowania o polityce w innych tematach / wątkach / działach.
gharvelt

PostWysłany: 31.10.2020, 02:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję wszystkim za przedstawione opinie i propozycje. Nie było jednomyślności, pojawiały się różne "za" i "przeciw", toteż konieczny jest wybór jakiegoś kompromisu. Ostatnie stanowisko, czyli głos który wyraził MirekK, jest najbliższe temu, do czego od 2 dni się skłaniałem. Otóż postanowiłem, że:
1) temat "Przy muzyce o Polsce, Europie i świecie" został przeniesiony do działu "Prywatne". W Regulaminie uzupełniłem punkt 10. o adnotację, dzięki której Regulamin przestał być wewnętrznie sprzeczny. Żadne wpisy światopoglądowe czy polityczne nie będą tolerowane w jakimkolwiek innym temacie niż omawiany - w razie wystąpienia będą od razu kasowane. Do końca listopada bieżącego roku będę obserwował wpływ dokonanej zmiany na forum i zbierał ewentualne kolejne opinie czy wnioski. W razie gdyby zastosowane rozwiązanie się nie sprawdziło i nadal mieć będziemy sporo kontrowersji dotyczących szczególnego wątku, to...
2) ... z początkiem grudnia temat zostanie zamknięty na okres jednego miesiąca. Przez ten okres analogicznie: obserwacja stanu Forum, zbieranie wniosków. Po zakończeniu przerwy...
3) ... albo usunięcie wątku, albo jego przywrócenie w Prywatnych, albo ustalenie innych zasad, które powinny obowiązywać, ewentualny podział na szczegółowe wątki tematyczne.

Mam nadzieję, że realizacja punktu pierwszego wystarczy i dalsze kroki to tylko formalność, która nie nastąpi. Wszystkim zainteresowanym pisaniem w temacie oznajmiam, że jego przeniesienie do działu "Prywatne" nie oznacza, że można poluzować krawaty Wink Nie będą tolerowane żadne ataki ad personam, pyskówki czy inne zachowania nieprzystające ludziom kultury. Zmiana działu to tak naprawdę tylko przeniesienie akcentów - lepsza ekspozycja tematów stricte muzycznych kosztem wątku hydeparkowego.
greg66
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 31.10.2020, 11:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od dłuższego czasu aby się zalogować muszę tą operację powtarzać dwu trzy krotnie, ponad to jak zaznaczam aby logował mnie automatycznie to ma mnie głęboko w d...
Czy można coś z tym zrobić?
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
crescent

PostWysłany: 31.10.2020, 12:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

greg66 napisał:
Czy można coś z tym zrobić?

Zmienić, zaktualizować przeglądarkę? Np. Brave jest bardzo OK. https://brave.com/?ref=rev893
Język polski trzeba ustawić ręcznie.
Powrót do góry
akond
kaseta "żelazówka"

PostWysłany: 31.10.2020, 13:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

crescent napisał:
Np. Brave jest bardzo OK. https://brave.com/?ref=rev893

Hasła świetne, a jak jest w rzeczywistości?

I bardzo istotna dla mnie sprawa - jak z funkcjonalnością? Ma np. coś takiego, jak tab stacking?
.
Powrót do góry
crescent

PostWysłany: 31.10.2020, 15:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zarządzanie zakładkami? Tak, można tworzyć foldery i segregować zakładki. Używam Brave już z pół roku. Dobrze mi z tym.
Powrót do góry
akond
kaseta "żelazówka"

PostWysłany: 31.10.2020, 19:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie, coś więcej - tab stacking to grupowanie otwartych stron (nie zakładek). Jako chyba pierwsza wprowadziła tę funkcję "stara" Opera (ta oparta jeszcze na silniku Presto), obecnie bardzo dobrze jest to rozwiązane w Vivaldim, którego używam na codzień.

Już w międzyczasie sprawdziłem, Brave tab stackingu nie obsługuje. A dla mnie to jest konieczność - w pracy potrzebuję mieć równocześnie otwartych 100-200 stron, odpowiednio pogrupowanych.
Powrót do góry
greg66
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 01.11.2020, 11:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Używam opery i jestem zadowolony, a inne sugestie?
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
crescent

PostWysłany: 01.11.2020, 13:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tyle, że problem masz w przeglądarce. Nikt nie zgłasza podobnych problemów.
Powrót do góry
gharvelt

PostWysłany: 01.11.2020, 14:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To nie jest problem przeglądarki. Mam ten sam kłopot od paru lat, i to zarówno na przeglądarce na PC, jak i na telefonie. Ponadto korzystam z różnych przeglądarek (choć ponad 90% użytkowania to Firefox). Kojarzę, że oprócz mnie i grega jeszcze były jakieś osoby zgłaszające w przeszłości omawiane utrudnienie.

Zainstalowanie kolejnej przeglądarki, z której korzystałbym tylko do odwiedzania rockjazz.pl, to mało praktyczne rozwiązanie Confused Dopisuję się do pytania o inne sugestie.
crescent

PostWysłany: 01.11.2020, 15:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj, nie był bym taki pewny, że to nie przęglądarka i jej ustawienia, aktualizacje.
Wcześniej korzystałem z Firefoxa. Podobnie jak z Brave, nie było żadnych tego typu problemów. Na Chrome parę lat temu zdarzały mi się podwójne logowania.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Administracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 74, 75, 76  Następny
Strona 75 z 76

Skocz do: