Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problemy i sugestie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 75, 76, 77  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Administracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MirekK
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 01.11.2020, 15:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A próbowaliście wyczyścić historię przeglądania? Zwykle to pomaga czy tego typu problemach.
gharvelt
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 01.11.2020, 15:59    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

crescent napisał:
Oj, nie był bym taki pewny, że to nie przęglądarka i jej ustawienia, aktualizacje.
Wcześniej korzystałem z Firefoxa. Podobnie jak z Brave, nie było żadnych tego typu problemów. Na Chrome parę lat temu zdarzały mi się podwójne logowania.

Ustawienia przeglądarki - niewykluczone, ale musielibyśmy dojść do tego, jakie, żeby móc je odpowiednio zmienić. Na komputerze korzystam głównie z Firefoxa, Chrome sporadycznie (służy mi głównie do serwisów streamingowych), a na telefonie najczęściej wchodzę na FD za pomocą domyślnej przeglądarki Samsunga. I wszędzie ten sam problem - podwójne logowanie. Zdarza mi się logować na jeszcze kilku innych forach, na które rzadziej lub częściej zaglądam, i nigdzie nie zaobserwowałem podobnej sytuacji.

MirekK napisał:
A próbowaliście wyczyścić historię przeglądania? Zwykle to pomaga czy tego typu problemach.

To może być dość trudne do wykonania - od lat nie zapisuję historii Wink Żadnych informacji, haseł, cookies, po prostu nic. Wątpię, aby stosowane przeze mnie rozszerzenia powodowały ten problem, skoro nigdzie indziej, na żadnym forum ani w żadnym serwisie, nie miałem takich kłopotów z logowaniem, tymczasem na FD to norma.
Maciek

PostWysłany: 01.11.2020, 19:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gharvelt napisał:
To nie jest problem przeglądarki. Mam ten sam kłopot od paru lat, i to zarówno na przeglądarce na PC, jak i na telefonie.

U mnie to samo. Kilka osób zgłaszało podobny problem kilka lat temu.
Dodam, że problem ten występuje u mnie bez względu na to, z jakiego komputera (lub telefonu) i jakiej konfiguracji korzystam. Przyzwyczaiłem się. Wink
Duch 1532
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 01.11.2020, 19:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też się przyzwyczaiłem. Przynajmniej tak mi się zdaje, kiedy akurat nie występuje Wink
(...) PSIGŁÓW jest Zwierz w Egypskich Puszczach, nakształt Człeka, ale głowę psią mający (...). To ma do siebie podziwienia godne, że co godzinę puszcza urynę, od godziny do godziny to czyniąc 24 razy. (...) Czasem bywała ta bestya za ciekącą Klepsydrę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Białystok

PostWysłany: 01.11.2020, 19:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

greg66 napisał:
Od dłuższego czasu aby się zalogować muszę tą operację powtarzać dwu trzy krotnie, ponad to jak zaznaczam aby logował mnie automatycznie to ma mnie głęboko w d...
Czy można coś z tym zrobić?

Jak tak tu mam od wielu lat.
Artur.O
maxi-singel analogowy

PostWysłany: 01.11.2020, 22:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jak dotąd tylko dwa razy się musiałem logować. Używam Firefoksa na Windows 10.
gharvelt

PostWysłany: 01.11.2020, 23:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dwa razy od początku aktywności na forum? Surprised Niesamowite. Ja loguję się zwykle kilka-kilkanaście razy w ciągu doby, czasem więcej. W skali roku to tysiące...

Kilka osób potwierdziło występowania problemu. Każdy, kto męczy się z tym od dłuższego czasu, chyba już się przyzwyczaił, co nie znaczy, że nie byłoby dobrze wreszcie się tej uciążliwości pozbyć. Czy ktokolwiek z piszących ma nieco większe pojęcie o tym, co może być przyczyną?
Crazy
remaster

PostWysłany: 01.11.2020, 23:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tutaj mam tak, jak Artur - na dwóch komputerach zalogowałem się na stałe i w zasadzie nigdy mnie nie wylogowuje.
Natomiast na takim innym forum też muszę dwukrotnie... bardzo irytujące. Niestety nikt nie znalazł odpowiedzi i nikt inny tam tam nie miał :/
Bednaar

PostWysłany: 02.11.2020, 07:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podobnie jak Artur, nie mam problemów z logowaniem - na każdym nowym urządzeniu tylko za pierwszym razem, ustawiam potem, żeby pamiętało login i hasło i później już się loguję automatycznie. Używam Google Chrome na Windows 10 i na Androidzie.
Admin
Site Admin

PostWysłany: 02.11.2020, 13:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Adminowi też się czasem zdarza, że musi się logować dwa razy.

Admin ma niestety dostęp tylko do panelu administracyjnego phpbb a tam jakoś szczególnie dużo do ustawiania nie ma...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Crazy
remaster

PostWysłany: 01.01.2021, 16:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gharvelt, super pomysł z podsumowaniem, czego słuchałeś w tym roku - ale może założyć by do tego osobny wątek? Podsumowanie roku, ale nie wydawniczego, tylko słuchaczego? Sam bym bardzo chętnie w czymś takim napisał, jak i do Twojego wpisu nawiązał. I na pewno mogłoby to podziałać inspirująco w sensie: czego by tu jeszcze posłuchać.
Ale na stronie 29750684 wątku "tego słucham" to szkoda, żeby się zagubiło.
gharvelt

PostWysłany: 01.01.2021, 17:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję i właściwie to masz rację - za chwilę założę nowy wątek, wrzucę tam mój wpis i zapraszam innych do prezentowania swoich wrażeń.
Crazy
remaster

PostWysłany: 17.01.2021, 19:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyżby przyszedł czas na wątek "przy muzyce o pogodzie"? Mr. Green
gharvelt

PostWysłany: 17.01.2021, 19:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właśnie założyłem, posty wydzielałem jeszcze zanim pojawił się powyższy wpis Wink Very Happy
Artur.O
maxi-singel analogowy

PostWysłany: 22.03.2021, 10:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tylko donoszę, że użytkownik Brite czeka na aktywację.
W jego imieniu z góry dziękuję. Razz
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Administracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 75, 76, 77  Następny
Strona 76 z 77

Skocz do: