Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Yes
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 99, 100, 101  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tryton65
longplay

PostWysłany: 05.01.2008, 19:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil

http://www.youtube.com/watch?v=UXtyNTMILW4&feature=related

sesja 1976
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
buubi
singel analogowy

PostWysłany: 09.03.2008, 18:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ponoć oficjalna strona zespołu potwierdziła reaktywację (nie psrawdzałem, info od kumpla), i fakt, że zespół w składzie: Jon Anderson, Steve Howe, Chris Squire oraz (tutaj niespodzianka) Oliver Wakeman wyruszą na światową trasę koncertową. Więcej szczegółów wkrótce.

Wspaniała wiadomość, żeby tylko znowu dotarli do Polski.
tryton65
longplay

PostWysłany: 09.03.2008, 19:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil Info jest prawdziwe do tego Alan White.
Tez czytalem to na tej stronie.
Powrót do góry
Rolling Stone
singel kompaktowy

PostWysłany: 12.03.2008, 14:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

buubi napisał:

Wspaniała wiadomość, żeby tylko znowu dotarli do Polski.

Z tym może być problem. Podobno pewne są na razie Stany. Może Ryśku W. też zagra? Kłopot w tym, czy panowie dadzą radę? Ryśku niedomaga, stąd pomysł z Oliwierem w zastępstwie. Jon też, jak wiemy ma problemy z gardłem. Ja w każdym razie chętnie wybrałbym się na koncert Smile

Pozdrawiam
Powrót do góry
Crowley
digipack

PostWysłany: 13.05.2008, 22:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy słyszeliście, ale w wywiadzie dla jakiegoś zachodniego radia Jon powiedział, że na trasę szykują 4 bardzo długie nowe kompozycje! Nie jest do końca jasne, czy to zapowiedź nowej płyty czy tylko materiał koncertowy ale bardzo mnie ta informacja zaciekawiła. Może uda się w tym roku usłyszeć nowego Yesa i po cichu liczę na jubileuszową płytę King Crimson. Ale by było!
Powrót do góry
rockowy
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 13.05.2008, 23:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na razie wiadomo tylko o trasie US, o Europie ciężko coś powiedzieć, sami muzycy nie wiedzą. Jon chciałby też zrobić wspominkowe tournee z Rabinem. Ja jestem za Smile
Cure
digipack

PostWysłany: 11.09.2008, 11:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziś otrzymałem informację jakoby Yes ruszał w trasę z nowym wokalistą Davidem Benoitem i Olivierem Wakemanem. A Squire twierdzi, że chciałby na tour grać muzykę z Dramy i inne kawałki niezbyt lubiane przez Anderson, gdy ten sterował zespołem.
Kolejny zespół który nie pozostawia złudzeń, że liczy się "tylko kasa misiu".
Powrót do góry
Drummer00
album CD

PostWysłany: 11.09.2008, 13:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Darma raczej nie należy do najpopularniejszych albumów Rolling Eyes
Być może jest to tylko pretekst do odbycia trasy, albo jest to chęć zadbania o fanów, którzy usłyszeliby materiał z Dramy w warunkach live, bodaj pierwszy raz Smile
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 11.09.2008, 14:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Drama może być, ale ta nowa jakas dziwna mutacja Yes to już nie bardzo. Confused

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Two Moons
maxi-singel analogowy

PostWysłany: 11.09.2008, 14:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trochę to zaskakujące, bo chyba dopiero co zakończyli American tour 2008 z utworami w stylu Close i Tales. Chyba była w planach również trasa po Europie z tym samym programem? Może znowu się pokłócili?
Powrót do góry
MirekK
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 11.09.2008, 15:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Two Moons napisał:
Trochę to zaskakujące, bo chyba dopiero co zakończyli American tour 2008 z utworami w stylu Close i Tales

Tour 2008 mialo byc, ale sie nie odbyla. Ze wzgledu na klopoty zdrowotne Andersona zostalo odwolane.
Drummer00
album CD

PostWysłany: 11.09.2008, 15:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oryginalna Asia też planuje brytyjską trasę na kwiecień. Zajeżdżą tego bidnego Howe'a aż mu ostatnie włosy wypadną Smile
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 11.09.2008, 16:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Da radę.

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Two Moons
maxi-singel analogowy

PostWysłany: 11.09.2008, 18:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MirekK napisał:
Tour 2008 mialo byc, ale sie nie odbyla. Ze wzgledu na klopoty zdrowotne Andersona zostalo odwolane.

No tak, coś mi to nie za bardzo wyglądało, bo w necie tylko plan i harmonogram trasy znalazłem. Czyżby ten pomysł powrotu do długich suit diabli wzięli?
Powrót do góry
Andrzej
digipack

PostWysłany: 11.09.2008, 18:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Two Moons - jeżeli czas suit minął (a pewnie tak właśnie jest), polecam bootlegi Yesów z TFTO tour. Na koncertach grali w tamtym okresie kompletne CTTE, kompletne TFTO, a na koniec poprawiali Roundabout. Tylko niestety jakość nie na każde ucho.
Pzdr.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 99, 100, 101  Następny
Strona 3 z 101

Skocz do: