Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Judas Priest
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jakuz
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 15.04.2014, 17:43    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No właśnie : nowa fala heavy metalu z lat 87-89? Toż to pewien paradoks chyba Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tarkus
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 15.04.2014, 17:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie no, z tego co rozumiem, Tokyo Blade to głównonurtowiec metalowy zainspirowany NWOBHM. Niemniej lata nagrania płyt sugerują syntezatory, chóry i kwadratową perkusję plus plastikową produkcję.
A z nowości twórczo korzystających z NWOBHM polecam zespół Night. Mogliby spokojnie się teleportować do początku lat 80. i nikt by nie poznał Wink
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Leptir

PostWysłany: 15.04.2014, 17:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No moje drogie forumowicze, tak się przyglądam od pewnego czasu (bijąc się przy tym w pierś - bom i ja zawinił). I może już to jest ten moment, żeby założyć wątek o NWOBHM - co sądzą koledzy o tym? Miłośnicy Judaszy mogą się letko zdenerwować...
Jakuz

PostWysłany: 15.04.2014, 18:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Leptir - zakładaj, choć jak to zwykle na FD bywa - frekwencja nagle spadnie Wink

Mam jeszcze pytanie : czy taki Night Ranger nie może się załapać do NWoBHM bo z Ameryki jest? Wink
Powrót do góry
WOJTEKK

PostWysłany: 15.04.2014, 18:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam taką kapelę Limelight - nazwa moze się kojarzyc i to prawidlowo się kojarzyć, bo to jest granie nieco ożenione z Rush - ale takie mieszanie hard-rocka, proga, Rushu i NWOBHM. Tyle tylko, że kapela nagrała swoją jedyną płytę w 1980 roku, a numer Limelight jest z 1981.

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Leptir

PostWysłany: 15.04.2014, 18:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wojtku - założyłem nowy temat, nie offtopujmy już tutaj.
stranger
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 18.04.2014, 11:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o dokonania Judasów, to (co oczywiste w moim przypadku Very Happy) najwyżej cenię sobie albumy z lat '80. Co prawda na albumach z lat '70 niewątpliwie znajduje się parę doskonałych muzycznych "perełek" jak np. Hell Bent for leather, Delivering the goods, Heroes end, Starbreaker, Before the down. To tak na "szybko" z pamięci - pewnie jeszcze kilka innych utworów by się znalazło, lecz to co mnie najbardziej "kręci" w grze judasów, znajduje się na albumach od Screamig for vevegance do Painkiller'a. Późniejsze albumy, to już nie dla mnie - siekieś to takie zrobiło się "granie dla...mas" Sad
Powrót do góry
stranger
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 03.05.2014, 20:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Można już posłuchać nowego (tytułowego) utworu z najnowszej płyty Judasów ----> Redeemer of Souls jak dla mnie: zbyt "podjeżdża" współczesnymi Iron Maiden... ale może już słabo słyszę Very Happy
Powrót do góry
Gacek
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 11.05.2014, 13:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szału nie ma. Nostradamus już pozostanie raczej ich opus magnum z czasów po powrocie Roba. Teraz już spokojna emeryturka na przyzwoitym poziomie ale może się mylę.
Powrót do góry
tryton65
longplay

PostWysłany: 15.05.2014, 19:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil http://www.amazon.de/Redeemer-Souls-Deluxe-Judas-Priest/dp/B00JXEVXXW/ref=wl_mb_recs_1_dp
Powrót do góry
boasnake
szpula

PostWysłany: 04.03.2018, 21:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Już sie nie mogę doczekać nowego wydawnictwa Judasa Pryszcza Razz
Lightning Strike
Stary dobry metal jeszcze żyje i ma się całkiem dobrze. Liczę na trasę koncertową w pobliżu Glasgow - będzie okazja zobaczyć dinozaurów rocka Smile
Mnie osobiście bardzo przypadł do gustu motoryczny: Never the heroes
Album "Firepower" od 9 marca w sprzedaży.
Cure
digipack

PostWysłany: 16.03.2018, 23:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nowa płyta zadziwiająco dobra.
Brak Tiptona uzupełniony producentem występującym na scenie (sic!).
Niemniej setlista przepyszna.

Firepower
Running Wild
Grinder
Sinner
The Ripper
Lightning Strike
Bloodstone
Saints in Hell
Turbo Lover
Angel
Evil Never Dies
Some Heads Are Gonna Roll
Breaking the Law
Hell Bent for Leather
Painkiller

Encore:
The Hellion
Electric Eye
Metal Gods
You've Got Another Thing Comin'
Living After Midnight
Powrót do góry
Majkel
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 02.04.2018, 09:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cure napisał:
Nowa płyta zadziwiająco dobra.

Trochę mnie zaniepokoiły niektóre niepochlebne opinie w sieci. Ale okazały się trzecią tischnerowską prawdą Wink
Jest wykop! Śmiało można bilety na czerwcowy koncert w Spodku rezerwować Very Happy

PostWysłany: 02.04.2018, 09:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma wykopu. A Ty jesteś stary i niedołężny, to Tobie byle co za wykop może robić Very Happy

http://artrock.pl/

Ostatnio zmieniony przez WOJTEKK dnia 02.04.2018, 11:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Majkel
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 02.04.2018, 09:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co ja będę z Tobą dyskutował, jak Tobie nowy reumatyzm wszedł w dolną cześć pleców na początku lat osiemdziesiątych i tak został do dziś Razz
Nie znosz się, nie Twój temat Cool
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

Skocz do: