Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Judas Priest
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jakuz
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 16.06.2018, 21:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cure napisał:
...Za ew. przycięcie wyrazów pochodzących z rynsztokowego słownika nie będę miał najmniejszych pretensji Cool

Ok, ale jak widać Moderatorzy prawdopodobnie nie mają czasu ostatnio - choć przynajmniej jednego z nich, widziałem "na wizji" Wink Dobra, sam wytnę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gacek
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 16.06.2018, 22:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety pomimo szczerych chęci nie udało się spotkać - brak czasu (chociaż nie powiem zerkałem czy gdzieś Majkel się w zasięgu wzroku nie pojawi Cool ).
Co do samego koncertu to na górnych trybunach było brzmieniowo tak sobie. Megadeth to była brzmieniowa porażka ale nie powiem rudy ładnie sypał asami z rękawa. Same klasyki. Taki support to ja rozumiem Wink
Judas Priest brzmiało lepiej ale co najwyżej poprawnie. Dla mnie zaskoczenie ogromne bo spodziewałem się dogorywającego Halforda a tutaj stary pedał darł japę jakby miał ze 20 lat mniej. Jedyne co mi się nie podoba to sposób w jaki interpretuje Painkillera. Ogólnie oglądając koncert czułem się jakbym kasete VHS włączył z lat 80, wystrój sceny, ubrania, zachowanie muzyków,Harley i nawet to dziwnie syntetyczne brzmienie perkusji. Wehikuł czasu. Energia była potężna, naprawdę dali radę i nawet moja lepsza połowa, która jakoś nie przepada za Judaszami wyszła lekko oszołomiona.
Jedyna kwestia, której mi trochę szkoda to że nie grają nic z Nostradamusa a myślę o utworze Death. Cały set to była jazda na wysokich obrotach i taki powolny walec były dobrą odmianą. Po posłuchaniu koncertówki Touch Of Evil uważam że ten utwór świetnie by zbilansował setlistę.
Tak czy inaczej koncert świetny i myślę że nikt nie wyszedł zawiedziony. Szkoda że rano trzeba było wstać o 5:30 Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

Skocz do: