Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Audycje Radiowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Audycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
B.J.
box

PostWysłany: 02.01.2017, 17:57    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jarex napisał:
Będzie z tego taki "sukces" jak z reanimacji "Sondy".

Mi się nowa Sonda b. podoba. Uważam, że jest zrobiona z klasą i po prostu ciekawa.
Wszystko ma swój czas. Dawniej Sonda była sukcesem, bo dostarczała wiedzy w atrakcyjny sposób. Dzisiaj jest pełno popularnonaukowych źródeł informacji (pudelek, kozaczek, ryjbuk), których atrakcyjność przewyższa najlepiej nawet podaną wiedzę pozacelebrycką.
Bednaar
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 02.01.2017, 19:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WOJTEKK napisał:
Słuchałem, niecałą, bo tak wyszło, ale kawałek tak - jeżeli będzie to audycja - znacie, to posłuchajcie, to ja się nie do konca na to łapię, jeżeli będzie to głównie jazz i muzyka klasyczna - to sorry - też raczej beze mnie - raczej oczekuję nowosci.

Właśnie ze względu na przekrój stylistyczny bardzo mi to odpowiada, a kwestia nowości... dla mnie nowością jest kazda płyta, którą słysze po raz pierwszy, choćby była wydana ponad pół wieku temu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
akukuuu
epka kompaktowa

PostWysłany: 02.01.2017, 21:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy był kanał lewy , kanał prawy Question . Spózniłem się parę minut.
Emocje u prowadzących były słyszalne i wyczuwalne / i słusznie./
Przy głośnikach słuchacze dojrzalsi ,ale i bardziej osłuchani, pomimo tego
wydaje mi się ,że parę smaczków dotyczących, czy to ECM -u,czy
muzyków udało im się przekazac.Pytanie co będą prezentowac.
Muzyki wbrew pozorom jest sporo, samego Zappy Franciszka wydano
w tamtym roku siedem płyt, do tego jakiś Neil Young,
Dave Matthews Band .Powinno byc OK.
Powrót do góry
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 02.01.2017, 21:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie byłoby dobrze, gdyby WP zamknął sie tylko w klasyczno jazzowym formacie i nie byloby dobrze, gdyby to były raczej starsze płyty. nowej muzyki trochę jest. I to nawet dobrej, ale kto słyszał nowego Crosby'ego w radiu? A nowego Nasha puszczał tylko Niedźwiecki, hard'n'heavy nie ma nigdzie i niczego - od wielkiego dzwonu coś w Minimaxie. A gdyby nie kolega Majkel, to bym kilku plyt nie trafił. No bo działa jedynie poczta pantoflowa.

http://artrock.pl/
Powrót do góry
jarex
digipack

PostWysłany: 02.01.2017, 21:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

akukuuu napisał:

Muzyki wbrew pozorom jest sporo, samego Zappy Franciszka wydano
w tamtym roku siedem płyt, do tego jakiś Neil Young,
Dave Matthews Band .Powinno byc OK.

Właśnie, młodzi tego też powinni słuchać, a nie pierniki po 40-tce (bo i tak znają), jak miałem 20 lat to nadrabiałem zaległości. Miałem głód muzyki.
Powrót do góry
Maciek

PostWysłany: 26.01.2017, 19:25    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Info dla słuchaczy Trójki oraz Dwójki Wink

Jak pewnie część z Państwa się domyśliła, bohaterem najbliższego wydania Gh+ bedzie Jaki Liebezeit, znany przede wszystkim z grupy Can. Do poniedziałku zostało jednak jeszcze kilka dni, a już dziś w Dwójce audycję z cyklu Nokturn autorzy (Bartek Chaciński, Jacek Hawryluk) poświęcą twórczości tego właśnie niemieckiego perkusisty. W imieniu kolegów zapraszam do Dwójki od 23 do 1!
Bednaar

PostWysłany: 11.02.2017, 09:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W najbliższą niedzielę 12 lutego, czyli jutro o 22:00 na radiowej Dwójce - Zbigniew Seifert "Man Of The Light" - teraz na pewno nie zapomnę włączyć tej audycji Smile
Freefall
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 11.02.2017, 14:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też Smile.
Powrót do góry
jarex
digipack

PostWysłany: 05.03.2017, 21:43    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj w "Wieczorze Płytowym" Tago Mago Smile
Powrót do góry
crescent

PostWysłany: 09.03.2017, 19:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nawet trochę posłuchałem. Płytę puścili z winyla, który nawet trochę trzaskał momentami Smile. Sporo komentarzy, tyle, że trochę nudą zawiewało, bo wszyscy się zachwycali, chyba ze 4 osoby w studio. Przydałby się choć jeden sceptyk, choćby dla pozorów zachowania równowagi. Pytanie: dla kogo ta audycja? Chyba tylko dla tych starych sentymentalistów, co to pamiętają TAMTE wieczory płytowe, tyle, że emocje już żadne. To se ne wrati...
A młodzież? Chyba tylko jakaś nikła część promila da się tym zainteresować. Fejs i Tuba rządzą.
Powrót do góry
I&I
album CD

PostWysłany: 09.03.2017, 22:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

crescent napisał:
Nawet trochę posłuchałem. Płytę puścili z winyla, który nawet trochę trzaskał momentami Smile. Sporo komentarzy, tyle, że trochę nudą zawiewało, bo wszyscy się zachwycali, chyba ze 4 osoby w studio. Przydałby się choć jeden sceptyk, choćby dla pozorów zachowania równowagi. Pytanie: dla kogo ta audycja? Chyba tylko dla tych starych sentymentalistów, co to pamiętają TAMTE wieczory płytowe, tyle, że emocje już żadne. To se ne wrati...
A młodzież? Chyba tylko jakaś nikła część promila da się tym zainteresować. Fejs i Tuba rządzą.

Ja też miałem wątpliwości, ale chyba lepiej tak wypełniać czas antenowy przeznaczony na muzykę, niż walić (przepraszam za wyrażenie) po uszach muzyką ze stacji komercyjnych.

Może gdzieś, ktoś, kiedyś tam, coś przez przypadek załapie i wyjdzie na ludzi Wink

Ja jestem za.
Powrót do góry
crescent

PostWysłany: 11.03.2017, 20:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też jestem za, ale jarać się tym już nie potrafię.
Powrót do góry
LPD
epka analogowa

PostWysłany: 06.05.2017, 10:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fajny będzie najbliższy Wieczór Płytowy. Jak za starych, dobrych lat.

"W najbliższą niedzielę gramy:

Weather Report - Mysterious Traveller - II strona (Columbia 1974)

Genesis - Selling England By The Pound (Charisma 1973)"

https://www.facebook.com/DwojkaWieczorPlytowy/
Powrót do góry
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 06.05.2017, 13:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co to za Wieczór płytowy? Znacie to posłuchajcie. Confused

http://artrock.pl/
Powrót do góry
crescent

PostWysłany: 10.05.2017, 10:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

LPD napisał:
Weather Report - Mysterious Traveller - II strona (Columbia 1974)

A strona I kiedy była, tydzień wcześniej? Jeśli tak, to osobliwe podejście, a może metoda na związanie słuchacza z audycją?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Audycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

Skocz do: