Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Procol Harum
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jakuz
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 01.05.2017, 00:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Grzesiek - konserwą? A gdzie tam. Znam gościa, legularnie słucha Zenka Martyniuka, nowości z top listy Polsatu a tylko w wolnych chwilach raczy się ekstrawaganckimi pieśniami Kaji i Bregovica. Wiem, bo widziałem!
Słyszałem!
A bardziej w temacie? Ok.

W zeszłym tygodniu odwiedziłem rynek staroci (akukuuu - byłeś?) i zaliczyłem ciekawą reklamę winyla. Tak - w temacie, jak najbardziej - Procol Harum i Grand Hotel.
Sprzedawca : To jest rarytas! Prawie nie ma ich w Polsce bo nie sprzedawali. W tej wersji. Tu jest gruuuuba książka dołączona! Gruuuuuuuuuba! W zasadzie grubszej nie sposób znaleźć. Nigdzie!
Tylko takie dwie są w Polsce! (w tym momencie miałem dodać - no, ta druga dwieście metrów stąd - mieszkam niedaleko Wink )
KUpujący : Ale to jest hard-rock? Oni tak ciężko grali, nie? (chwilę wcześniej odłożył na bok debiut Iron Maiden)
Sprzedający : ... (kilka sekund milczenia) No! Mocarne brzmienie! Potrafili przyłoić!

W tym momencie nie wytrzymałem niestety i rzuciłem, że Procol Harum to raczej zespół grający dostojny rock "symfoniczny" czy inny art rock i "przyłojenia" raczej u nich oczekiwać nie należy.
Sprzedawca bazyliszkiem mnie potraktowawszy rzucił jeszcze : Taaaa... Bo zależy, na której płycie!!, a kupujący niestety stwierdził : a to nie, jak nie łoją jak u Ozzy'ego to nie biorę.
Targowałem się wtedy o płytę Status Quo, trwało to chwilę bo chciał 25 zł za dość zmęczony winyl (choć płyta była ok - okładka wymięta po prostu) i po tej wymianie zdań opuścił mi na 20 Wink
No i kupiłem. Płyta z wyglądu - nówka, funkiel, nie śmigana.
Taaa... Na drugim na pierwszej i pierwszym na drugiej przeskakuje i nic nie daje zmiana nacisku igły na płytę. I nic na płycie nie widać jakby co!
Czyli kto skorzystał/stracił? Wink

A nowa płyta jest z jednej strony smętna jak się należało spodziewać a z drugiej - momentami - cudna, jak się należało spodziewać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
greg66
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 01.05.2017, 11:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakuz napisał:
Grzesiek - konserwą? A gdzie tam. Znam gościa, legularnie słucha Zenka Martyniuka, nowości z top listy Polsatu a tylko w wolnych chwilach raczy się ekstrawaganckimi pieśniami Kaji i Bregovica. Wiem, bo widziałem!

no i się wydało Sad
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Cure
digipack

PostWysłany: 03.06.2017, 18:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ktoś wybiera się do Katowic?
Ja się dosyć mocno zastanawiam, choć setlista na razie co najwyżej średnia.
Dżejdżej
epka analogowa

PostWysłany: 07.06.2017, 03:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A co grają - bo jeśli In Held Twas In I - to dla tego samego warto !
Cure
digipack

PostWysłany: 07.06.2017, 07:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dżejdżej napisał:
A co grają - bo jeśli In Held Twas In I - to dla tego samego warto !

Gdyby grali, to bym się nie zastanawiał Smile
Set mocno promujący nową płytę (której nie słyszałem).
Zachęcają za to bardzo ceny biletów. Te akceptowalne miejsca od 109 plnów (ale są i tańsze).

I Told on You
Homburg
Nothing but the Truth
Last Chance Motel
Pandora's Box
As Strong as Samson
Sunday Morning
Businessman
A Salty Dog

Image of the Beast
An Old English Dream
Grand Hotel
Can't Say That
Whaling Stories
Neighbour
Conquistador
The Only One

A Whiter Shade of Pale

Dżejdżej
epka analogowa

PostWysłany: 12.06.2017, 05:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak czy inaczej obowiązkowo zaliczaj - bo zważywszy wiek Brookera nie spodziewam się wielu takich tras , jeśli przyjadą do USA na pewno się wybiorę (choć bardzo żałuję , że nie grają już w składzie z Fisherem i Brzezickim - jedynym godnym następcą BJ Wilsona)
Majkel
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 15.06.2017, 16:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja się wybieram. Już kiedyś byłem w Spodku na Prokolach, warto by powtórzyć Smile

PostWysłany: 17.06.2017, 09:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przy zakupach grupowych na pewnym portalu można zaoszczędzić parę groszy przy zakupie biletów (to nie jest wiadomość sponsorowana Wink ).
digipack

PostWysłany: 12.09.2017, 21:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ehhh piękna wersja Opłakiwań Walpurgii:

https://www.youtube.com/watch?v=wQC7Kk4WOPU
rockowy
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 12.09.2017, 21:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Majkel napisał:
Ja się wybieram. Już kiedyś byłem w Spodku na Prokolach, warto by powtórzyć Smile

To się widzimy Smile
Majkel

PostWysłany: 13.09.2017, 20:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Git! Very Happy
epka analogowa

PostWysłany: 03.04.2018, 04:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś może zarekomendować taki box
https://www.amazon.com/gp/product/B0791VZ8WL/ref=ox_sc_act_title_4?smid=APZB0IDP1EYQW&psc=1
Mam praktycznie całą dyskografię + sporo DVD ale to wydanie trochę kusi Confused
Tarkus
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 03.04.2018, 09:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dżejdżej napisał:
Czy ktoś może zarekomendować taki box
https://www.amazon.com/gp/product/B0791VZ8WL/ref=ox_sc_act_title_4?smid=APZB0IDP1EYQW&psc=1
Mam praktycznie całą dyskografię + sporo DVD ale to wydanie trochę kusi Confused

Tu masz wszystko dokładnie opisane:
http://www.superdeluxeedition.com/news/procol-harum-still-therell-be-more-an-anthology-1967-2017-8-disc-box-set/
Dżejdżej
epka analogowa

PostWysłany: 13.04.2018, 03:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki Tarkus - opinie nabywców są raczej pozytywne - chyba się jednak skuszę, w końcu warto coś takiego mieć "zebrane w kupie" (CD +DVD).
Myślałem , że ktoś już na forum zaryzykował i ma swoją opinię - ale pewno będę pierwszym Smile
Tarkus
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 13.04.2018, 08:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może bym i kupił, ale to jest jednak cholerycznie drogie (a i tak nie zawiera drugiej procolowej suity).
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Skocz do: