Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Śmietnik
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 121, 122, 123

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Białystok
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 10.03.2020, 10:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gacek z reguły też nie grała dla mnie, ale również uważam, że robiła to całym sercem.
Ja aż tak dużo Trójki nie słucham jak kiedyś, ale też Rosiaka i Sosnowskiego bardzo sobie ceniłem. No ale to nie ta strona świata...
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 10.03.2020, 10:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ania była urocza z tą swoją rozkoszną wadą wymowy, gust muzyczny miała... no taki sobie, ale rokowała, a audycje z Mannem były zawsze bardzo fajne - haj on ją uroczo potrafił "zagotować" na antenie Very Happy

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
akukuuu
epka kompaktowa

PostWysłany: 10.03.2020, 12:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Choć mam konserwatywne spojrzenie na wiele spraw to ,estetyka dobrej zmiany jest mi kompletnie obca / o ile oni coś takiego w ogóle posiadają/.
Radia słucham już bardzo rzadko i przypadkowo.W niedziele pan Wojtek ok 11 grał takie coś https://www.youtube.com/watch?v=R80Hw-BYexI.
Delta Deep. Gdzie , w jakiej innej stacji można takie coś usłyszeć?W dialogach Anny Gacek i Wojciecha Manna, można było sobie przypomnieć najlepsze tradycje inteligentnego humoru Programu Trzeciego Polskiego Radia z lat siedemdziesiątych. Brzydko się bawicie .
Powrót do góry
B.J.

PostWysłany: 10.03.2020, 13:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jacek Kurski też odchodzi. I co teraz będzie z sequelem Zenka Question
Monstrualny Talerz
album CD

PostWysłany: 10.03.2020, 13:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zupełnie bezsensowne jest ich podejście. Zamiast właśnie próbować "kupić" kolejny odcinek tortu elektoratu dając pieniądze na muzykę "trójkową" (np. wspierając różne zespoły bo ja wiem punkowe, metalowe, alternatywne, techno, organizować koncerty) i to co zawsze było "trójkową" wartością, to wręcz na siłę pokazują wszystkim jak są nierozumni. Starych słuchaczy się straci, a nowych i tak nie zyska. Myślę, że tak jak i z innymi sprawami, tak i za tvp czy radio odpowiadają ludzie, którzy mają zerowe pojęcie na ten temat, oni pewnie nawet nie wiedzą co to jest Queen, bylebyby był odpowiedni politprzekaz.

Od siebie tylko polecam słuchanie PRII, tam jakość się ostała w pełni, nie słucham stale, tylko jak przypadkiem jest okazja, ale ostatnio miałem sporo szczęścia, kiedy nie włączyłem leciały same niebywałe rzeczy: raz po kolei kawałki bopowe W. Shortera (to było megamocne), trafiłem też na Eno tego księżycowego z programu Apollo, no i w ogóle Nokturny są niezniszczalne (ten cykl o japońskim ambiencie, matko...), ostatnio też trafiłem na kapitalny koncert skrzypcowy Arnolda Schönberga op. 36 w wykonaniu Patrycji Kopaczyńskiej (pożywka dla Providence KC), poza tym trybunał płytowy - wiele, wiele świetnych rzeczy. No, ale to jednak inne klimaty niż trójka, niestety.
Powrót do góry
Monstrualny Talerz
album CD

PostWysłany: 10.03.2020, 13:55    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

B.J. napisał:
Jacek Kurski też odchodzi. I co teraz będzie z sequelem Zenka Question

Może Gacek wyleciała bo ujęła się za Kurskim Wink
Powrót do góry
B.J.

PostWysłany: 10.03.2020, 14:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Atrakcyjna hipoteza. Laughing
Białystok
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 11.03.2020, 12:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mann odchodzi z Trójki - takie tytuły na portalach. Tylko jak czytam to nie wiem, czy rezygnuje ze swojej wtorkowej audycji czy zupełnie.
Bart
epka kompaktowa

PostWysłany: 26.04.2020, 21:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trzymam kciuki za #2 album na mojej liście najlepszych albumów 2019 roku!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 121, 122, 123
Strona 123 z 123

Skocz do: