Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przy muzyce o turystyce ;-)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Leptir
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 29.04.2020, 21:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Straszliwie teraz brakuje mi podróży, przestrzeni, swobody. Na przełomie stycznia i lutego tego roku byłem w Tajlandii i żeby odświeżyć wspomnienia zmontowałem taki filmik. Zapraszam do obejrzenia i komentowania. Zastrzegam, że to pierwszy filmik, jaki w życiu samodzielnie zmontowałem i do którego podłożyłem muzykę. Więc zapewne popełniłem wszystkie możliwe błędy za co z góry przepraszam. Smile
https://www.youtube.com/watch?v=1vpn4pLFjwM
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
B.J.
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 29.04.2020, 22:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ładny krajobraz, interesujące formy skalne i relaksujący klimat. Bardzo udany debiut. Smile
Leptir

PostWysłany: 30.04.2020, 08:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziękuję!
Maciek

PostWysłany: 30.04.2020, 09:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ode mnie też poleciał tradycyjny sub i łapka w górę Wink
Fajnie się to oglądało. Daj koniecznie cynka jak będziesz coś montował z kierunków bałkańskich!
esforty
album CD

PostWysłany: 30.04.2020, 10:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podobało się też mnie, chociaż ja z tych co to:

... Nie mam zaufania do powietrza, którego nie widzę.

......................................................................................... Kapitan Frank Ramsey w Crimson Tide1995

Aha! Jeździsz niewłaściwą stroną jezdni. Zmień to Wink .
Duch 1532
digipack

PostWysłany: 30.04.2020, 10:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Duża przyjemność. I lektor, jakiego lubię Cool
Strzeżcie się przyjmowania do swego rzemiosła, wymagającego takiej czujności, jakiegokolwiek młodzieńca o ściągłej twarzy i zapadniętych oczach, skłonnego do niewczesnych rozmyślań, młodzieńca, który się zgłasza na okręt z „Fedonem”.
Powrót do góry
Leptir

PostWysłany: 30.04.2020, 10:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za miłe słowa, łapki i suby! Smile Maćku, z kierunków bałkańskich mam tylko zdjęcia, jak znowu się tam wybiorę, to postaram się o filmy. 🙂 Esforty - no proszę, musiałem się zagapić i zjechałem na lewo, dobrze, że akurat wszyscy też tam zjechali, więc nikt nie zauważył. Wink
Freefall

PostWysłany: 30.04.2020, 21:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Leptir napisał:
Straszliwie teraz brakuje mi podróży, przestrzeni, swobody.

To miałeś szczęście, że udało ci się jeszcze wyrwać:). Ja też szczęśliwie zaliczyłem wakacje w lutym, bo inaczej to pewnie trzeba byłoby czekać do przyszłego roku...

Mi też brakuje podróży. Chociaż w Warszawie przestrzeni nie brakuje. Dziś wybrałem się na dłuższy spacer - 38,7 km, a i tak nie zdołałem opuścić granic naszej pięknej stolicy Wink.

A filmik fajny. Ładne widoki, dobrze dobrany podkład muzyczny, a drobne niedoskonałości techniczne nie wpływają na odbiór całości Wink.
Powrót do góry
Białystok

PostWysłany: 30.04.2020, 22:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jutro nad Wigry. To jeszcze Polska. Wolno zatem.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Pozostałe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

Skocz do: