Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Płyta roku - gra wstępna ;)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 75, 76, 77, 78, 79  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Artur.O
kaseta "chromówka"

PostWysłany: 07.07.2020, 11:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Taka naszła mnie myśl, że w sumie, nawet te plebiscyty z lat zerowych, które się odbyły na forum, to one były dosyć dawno. Rok 2009 był robiony w... 2010 roku. A fajnie by wyglądał temat pod tytułem "ALBUM ROKU 2000 (20 lat później)" Razz
Maciek
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 07.07.2020, 11:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na mnie możesz liczyć. Wink
Crazy
epka kompaktowa

PostWysłany: 07.07.2020, 21:26    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Artur.O napisał:
fajnie by wyglądał temat pod tytułem "ALBUM ROKU 2000 (20 lat później)"

Ten argument jest tak dobry, że trudno go jakkolwiek zbić Confused Piszę to z niechęcią, bo raz, że zacząłem się już oswajać z tym 2003, a dwa, że spośród różnych roków rocka 2000 nie należy do moich ulubionych. Może co prawda odkryłbym nieznane mi pokłady świetności.
Tak czy siak Armia wygrywa Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paweł
maxi-singel analogowy

PostWysłany: 08.07.2020, 21:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Artur.O napisał:
fajnie by wyglądał temat pod tytułem "ALBUM ROKU 2000 (20 lat później)" Razz

Też tak uważam i jestem za. Wink
Powrót do góry
Piotr
pocztówka dźwiękowa

PostWysłany: 09.07.2020, 11:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tylko od 75 do 2000 to długo może się zejść… Razz
Myślę, że warto przerobić tę lukę w rocznikach 2003-08 jednak wcześniej, w miarę możliwości równolegle ze starszymi. Tylko czy starczy zapału, żeby po 2003 dokończyć resztę?
A może w zamian lepiej od razu dekadę „zerową” zrobić, bo ostatnia cieszyła się sporym zainteresowaniem?
Oczywiście najlepsza opcja to przerobienie brakujących roczników i potem całej dekady. Pytanie tylko czy realna, bo to perspektywa ok 2 lat zakładając, że musiałoby to iść równolegle ze starszymi, a z tym raczej może być ciężko…
Powrót do góry
Artur.O
kaseta "chromówka"

PostWysłany: 09.07.2020, 11:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No właśnie wariant z "rok 2000 20 lat później" zakłada, że plebiscyt taki zacznie się albo zaraz po 1975, albo najpóźniej plebiscyt później, Wink Bo faktycznie przeciętnie te plebiscyty trwają średnio po 3 miesiące, a skoro jest zainteresowanie, to można to rozważyć.
Crazy
epka kompaktowa

PostWysłany: 09.07.2020, 12:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z 2003 myślałem o rozpoczęciu wątku jakoś w sierpniu - to z 2000 można by chyba podobnie? albo rzeczywiście zaraz po rozwiązaniu 1975.
Piotr
pocztówka dźwiękowa

PostWysłany: 09.07.2020, 12:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To może najpierw zacząć od 2003 i zrobić te roczniki których w ogóle nie było, a z 2000 poczekać ewentualnie na koniec jak zapału starczy Very Happy . W sumie 2000 już był i chyba tam się prochu nie wymyśli... Mi przynajmniej 2003 wydaje się ciekawszy.
Powrót do góry
Monstrualny Talerz
remaster

PostWysłany: 09.07.2020, 13:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ale roczniki 2000 - 2002 były w całkiem nowożytnych czasach robione, chyba 2013 - 14. W 2000 wygrał Iron Maiden!!!
Powrót do góry
Artur.O
kaseta "chromówka"

PostWysłany: 09.07.2020, 13:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No właśnie mam wrażenie, że po ośmiu latach zmiany mogą być znaczne. Wszak popatrzmy na nasze daty rejestracji! Wink Ale nie upieram się, po prostu lubię iść chronologicznie.
Paweł
maxi-singel analogowy

PostWysłany: 09.07.2020, 22:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W pełni zgadzam się z Arturem, ale dopasuję się do Was. Za 2003 rokiem faktycznie przemawia to, że nie był do tej pory przerabiany. Odradzam natomiast robienie jednocześnie 2000 i 2003, bo to by zaprzeczało idei dajmy sobie więcej czasu na odsłuchy. W każdym razie czekam na wiążącą decyzję. Smile
Powrót do góry
Piotr
pocztówka dźwiękowa

PostWysłany: 10.07.2020, 08:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To ja głosuję za 2003 jako, że jest on „dziewiczy”. Very Happy
Co do przeróbek po raz kolejny wcześniejszych roczników to nie wiem, czy ktoś się ze mną zgodzi, ale wg mnie poprzednie wyniki są niestety obciążające dla późniejszych plebiscytów.
A mianowicie niektóre osoby, czy frakcje mogą świadomie nie głosować na jakąś płytę, którą poprzednio wygrała lub była wysoko, bo wg nich na laur pierwszeństwa zasługuje inna. Tak trochę było z Dark Side w 73, ale się nie udało, natomiast już wyszło z Red w 74, które to na tym forum zawsze było znacznie wyżej niż Starless, czy to w roczniku, dekadzie, czy też w rocku progresywnym. Oczywiście głosują już inne osoby, ale mimo to wg mnie jest zauważalna taka prawidłowość. Z drugiej strony niektórzy mogą też dawać nadmiernie wysokie punkty płycie, która poprzednio była zbyt nisko. Dlatego też nie do końca jestem przekonany do ponownych wyników, dla mnie podstawą pozostają te pierwotne. Nie mówię tu oczywiście o walorach poznawczych, czy czysto rozrywkowych, bo te kolejne plebiscyty dają jednak szerszy przegląd.
Powrót do góry
Crazy
epka kompaktowa

PostWysłany: 05.08.2020, 15:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proszę Państwa, to co - 2000 (20 lat później) czy 2003? Czuję, że czas jechać z koksem!

Prowadzący w obu przypadkach się znajdzie, dla mnie oba roczniki interesujące.

A obecnie najbardziej interesujące: Wasze głosy, co wolicie Smile
RoryGallagher
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 05.08.2020, 16:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1968 miał teraz być i uparcie na niego będę głosował. Ewentualnie może być kontynuacja lat 70., a po nich lata 80.

Plebiscyty płyt z lat 2000-09 na tę chwilę kompletnie mnie nie interesują i nie wezmę w nich udziału. Z całej dekady znam może z 10 niearchiwalnych płyt, które cokolwiek mnie obchodzą. Na nadrabianie zaległości nie znajdę czasu, bo całkiem pochłonęło mnie zgłębianie lat 80., staram się też być w miarę na bieżąco z 2020 rokiem.
Crazy
epka kompaktowa

PostWysłany: 05.08.2020, 17:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

RoryGallagher napisał:
1968 miał teraz być i uparcie na niego będę głosował.

Ale to nie podlega kwestii! 68 będzie po zakończeniu 75, tak jest ustalone i czekam na to z niecierpliwością.

Ja jestem jednak orędownikiem zrobienia równolegle, dlatego że plebiscyty dwutysięczne z pewnością cieszyły się będą o wiele mniejszym zainteresowaniem, więc nie robiłbym z nich mainstreamu forum Wink Natomiast ustaliliśmy, że będzie na nie szczególnie dużo czasu, żeby można było coś tam się zapoznać.

RoryGallagher napisał:
Plebiscyty płyt z lat 2000-09 na tę chwilę kompletnie mnie nie interesują i nie wezmę w nich udziału.

no to spoko, natomiast kilka osób deklarowało, że są zainteresowane i chciałbym wiedzieć, czy wolą 2000 czy 2003, i tyle Smile
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 75, 76, 77, 78, 79  Następny
Strona 76 z 79

Skocz do: