Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Płyta roku - gra wstępna ;)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 77, 78, 79, 80, 81  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr
pocztówka dźwiękowa

PostWysłany: 06.08.2020, 14:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To może uściślając, oczywiście, że chodziło mi o równolegle prowadzenie nowych roczników ze starymi.
I jestem w pierwszej kolejności obojętnie bądź za dekadą 00-09, bądź rocznikiem 2003, zależnie która opcja przeważy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Artur.O
kaseta "metalówka"

PostWysłany: 06.08.2020, 15:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zrobimy ankietę?
Crazy
epka kompaktowa

PostWysłany: 06.08.2020, 16:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dawaj!
Monstrualny Talerz
remaster

PostWysłany: 07.08.2020, 11:40    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i impas. Bez przeprowadzenia nowych wyborów nie uda się zbudować koalicji mającej wystarczające poparcie dla przeprowadzenia właściwych rozwiązań Shocked
Powrót do góry
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 07.08.2020, 11:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rozwiązane jest takie - ustalone wcześniej, że po roku 1975 miał być 1968 - i tego się trzymajmy

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Crazy
epka kompaktowa

PostWysłany: 07.08.2020, 12:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z całym szacunkiem, ale ile razy można mówić w kółko to samo?

WOJTEKK napisał:
ustalone wcześniej, że po roku 1975 miał być 1968 - i tego się trzymajmy

o tym w ogóle tu nie rozmawiamy.

Monstrualny Talerz napisał:
No i impas. Bez przeprowadzenia nowych wyborów nie uda się zbudować koalicji mającej wystarczające poparcie dla przeprowadzenia właściwych rozwiązań

e tam. ćkam koalicje i impasy mnie nie interesują. jak będzie się przeciągać impas, to po prostu założę taki wątek, jaki uznam i najwyżej moderatorzy zlikwidują albo dostanę bana, względnie będę musiał ścierpieć ostracyzm społeczny Smile
SafeMan
kaseta FeCr

PostWysłany: 07.08.2020, 12:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Załóż temat wedle uznania i tyle, bo się nie dogadamy Very Happy
pocztówka dźwiękowa

PostWysłany: 07.08.2020, 12:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Crazy napisał:
po prostu założę taki wątek, jaki uznam

I to mi się podoba Smile, bo faktycznie czekając aż znów przerobimy te wszystkie "stare" roczniki, to się nigdy nowych nie doczekamy - trzeba równolegle coś założyć.
Jak rozumiem do rozważenia są 3 opcje, to aby Ci pomóc w wyborze przedstawię swoje zdanie.

ROK 2000 - nie wydaje mi się on aż tak wybitnym rocznikiem, żeby przerabiać go po raz drugi, lista dla potomnych jest, sam z niej korzystałem, więc jak ktoś chce może do niej zajrzeć i poszerzyć horyzonty. Ważniejsze moim zdaniem jest przerobienie tego czego nie było w ogóle.

ROK 2003 - jak najbardziej jestem za, ale obawiam się, ze może nie starczyć zapału na dokończenie wszystkich roczników 2003-08, jakoś przez tyle lat chętnych nie było, a watro byłoby jednak ten okres jakoś tu uwiecznić.

DEKADA 00-09 - przeprowadzenie jednorazowego plebiscytu wydaje się zatem najrozsądniejszym rozwiązaniem i chyba zebrałaby najwięcej głosujących osób,a co ważne przy okazji od razu mielibyśmy pogląd na niereprezentowane dotychczas roczniki, do których można by było oczywiście później wrócić w odrębnych plebiscytach.
Powrót do góry
gharvelt
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 07.08.2020, 15:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Crazy napisał:
Ciekaw byłbym zdania gharvelta, bo on chyba deklarował zainteresowanie XXI wiekiem, ale zdaje się, że chwilowo gdzieś wybył...

Jestem, ale jakoby mnie nie było! W ostatnich dniach nawał w pracy, po kilkanaście godzin na dobę, ale od tej chwili już wolny - tj. zaczynam urlop i za 3 godziny wyjeżdżam Smile Czyli znów niewiele będę pisał (przy okazji, proszę wszystkich o kulturalne zachowywanie się na forum, żeby nie było incydentów jak w lipcu), a z niektórymi pewnie najprędzej pogadam za tydzień, twarzą w twarz. Pomijając te wszystkie okoliczności: jak najbardziej podtrzymuję zainteresowanie plebiscytami współczesnymi. Wezmę udział w każdym, niezależnie czy weźmiemy na warsztat ten czy inny rocznik, albo nawet całą dekadę Smile Apeluję jedynie o rozsądny (czyt.: wydłużony) czas na zapoznanie się z materiałem, bo 2000-2009 to najsłabiej zbadany przeze mnie okres.

Rok 2000 wydaje się chyba najwłaściwszym wyborem - pójdziemy po kolei rocznikami, a na koniec, w ramach podsumowania, cała dekada. Nie ma co się obawiać, że nie starczy zapału: reedycje klasycznych roczników też nie były pewne, bo zaczęło się od precedensu, a jednak się kręci.

Crazy napisał:
Monstrualny Talerz napisał:
No i impas. Bez przeprowadzenia nowych wyborów nie uda się zbudować koalicji mającej wystarczające poparcie dla przeprowadzenia właściwych rozwiązań

e tam. ćkam koalicje i impasy mnie nie interesują. jak będzie się przeciągać impas, to po prostu założę taki wątek, jaki uznam i najwyżej moderatorzy zlikwidują albo dostanę bana, względnie będę musiał ścierpieć ostracyzm społeczny Smile

Jakiego bana? Wręcz przeciwnie - właśnie tak należy działać Wink
Freefall
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 07.08.2020, 16:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Piotr napisał:
DEKADA 00-09

Jestem za. Parę fajnych płyt, by się znalazło, więc mógłbym wziąć udział.

A poszczególne roczniki, to nie wiem, czy udałoby się w każdym coś ułożyć.
Powrót do góry
Artur.O
kaseta "metalówka"

PostWysłany: 07.08.2020, 21:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tego co widzę, to podejście do sprawy tych plebiscytów najbardziej zależy od podejścia do muzyki z tej dekady. Wink Faktycznie, czterdziestka archiwalnych koncertówek, płyt dinozaurów i tym podobnych spokojnie się uzbiera z takiego okresu, a w pojedynczych rocznikach będzie ciężko. Ja jednak na pewno nie byłbym w stanie się do tego plebiscytu dobrze przygotować ze względu na ogrom materiału (odczułem to przy plebiscycie lat dziesiątych), a bardzo cenię sobie wartość poznawczą tych plebiscytów.

Ciekawe natomiast, że dla nowych użytkowników plebiscyt, w którym za pierwszym razem większość aktywnych dzisiaj użytkowników nie mogła wziąć udziału (bo nie było ich na forum) to powtórka z rozrywki. Ja podobnie jak gharvelt widzę tu raczej podobieństwo do aktualnie trwających reedycyj lat 60. i 70. - wszak to już również było. Wink Nie wydaje mi się też, żeby ktokolwiek przy głosowaniu miał się sugerować poprzednimi wynikami.
Crazy
epka kompaktowa

PostWysłany: 07.08.2020, 21:59    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Słowem, mówisz, że uruchomiasz plebiscyt 2000 Cool
K o n i u
kaseta "metalówka"

PostWysłany: 11.08.2020, 11:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem, że zostanę zaraz zakrzyczany, że to już było itp. itd. Ale zaznaczam, że rocznik 2000 to ostatni rok ubiegłego wieku. Jeżeli chcecie robić plebiscyt "pierwszej dekady XXI wieku" to trzeba zacząć od 2001 a zakończyć 2010.
Artur.O
kaseta "metalówka"

PostWysłany: 11.08.2020, 12:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No niestety, trzeba się dostosować do już przeprowadzonych plebiscytów, które jako dekady traktują lata 1960-1969, 1970-1979, 1980-1989... i tak dalej, chyba że one również mają być za chwilę przerobione ponownie. Wink
K o n i u
kaseta "metalówka"

PostWysłany: 11.08.2020, 12:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Artur.O napisał:
No niestety, trzeba się dostosować do już przeprowadzonych plebiscytów,

Ale dlaczego? Przecież można to w końcu uporządkować.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 77, 78, 79, 80, 81  Następny
Strona 78 z 81

Skocz do: