Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co nowego w naszych zbiorach?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 424, 425, 426 ... 430, 431, 432  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 24.04.2019, 11:34    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj źle się dzieje w państwie... powiedzmy muzycznym - idę do sklepu dla idiotów i wyciągam stamtąd raptem dwie płyty... cienko - z owada potrafiłem przynieść pięć

White Lies - Five - to można uznać że jako nowość

Tom Petty -Full Moon Fever
Uriah Heep - Salisbury (2CD)
- to wymiana z CDRów

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Białystok
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 24.04.2019, 17:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może już wszystko masz Wink
WOJTEKK

PostWysłany: 24.04.2019, 18:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na pewno nie. Szukałem np. jakichś płyt Jamesa Taylora, dwójki Byrds i kilku jeszcze płyt, które tak w ogóle to się na świecie w milionowych nakładach sprzedały i co? Psinco.

A ta podwójna Jurajka jest naprawdę zacna. Pierwsza płyta to oryginalne "Salisbury", a druga to bonusy, całe Salisbury w nowych miksach, plus Salisbury live - sprawdza się - to akurat "wyjąłem"z Empiku za "szokującą" cenę 25 zet

Powrót do góry
stranger
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 24.04.2019, 21:28    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WOJTEKK napisał:
(...)
White Lies - Five - to można uznać że jako nowość
jakieś takie...niewyraźne Sad do takiego "Big TV" to nawet startu nie ma.

WOJTEKK napisał:
Tom Petty -Full Moon Fever
kupiłeś dokładnie w 30 rocznicę wydania tego albumu Wink
WOJTEKK napisał:
Uriah Heep - Salisbury (2CD) - to wymiana z CDRów

U mnie kolekcja jurajkowych płyt także "pęcznieje" Wink

Ostatnio taki czteropak UH trafiłem za dosłownie kilka...dukatów Smile
Raging Silence, Sonic Origami, High And Mighty i Fallen Angel

WOJTEKK

PostWysłany: 24.04.2019, 22:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

BIG TV jeszcze sprawdzę ale na razie Five to jedyne White Lies które mi się podoba, a chyba właśnie tylko tego BIG TV nie znam

Powrót do góry
Tarkus

PostWysłany: 25.04.2019, 09:25    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Halina Frąckowiak - Geira. Jeszcze cieplutkie wydanie GAD-ów, jak zwykle mniamuśne. Poza tym to debiut tej płyty jako samodzielnego CD.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Monstrualny Talerz
longplay

PostWysłany: 25.04.2019, 11:44    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WOJTEKK napisał:
Oj źle się dzieje w państwie... powiedzmy muzycznym - idę do sklepu dla idiotów i wyciągam stamtąd raptem dwie płyty... cienko - z owada potrafiłem przynieść pięć

U mnie w MM całkowicie zmniejszyli półki, zostało niewielkie stoisko, na którym zalegają tzw. "nowości" w stylu Dawid Podsiadło za 49,90. Jeszcze w zeszłym roku przed świętami Bożego Narodzenia pełno było różnych rzeczy na półkach, solidnie się obkupiłem, a zaraz po nowym roku to wszystko zlikwidowali. Do teraz nic się nie zmieniło, kilka nieciekawych i przypadkowych płyt na krzyż. Mam wrażenie, że oni sprzedali co mieli sprzedać (to co od lat zalegało w magazynach) i odchodzą od CD. To co zostało rzucili do Biedronek. Tam z kolei można teraz znaleźć ciekawe rzeczy po 19,90 w stylu Camel, Slayer, nawet Davisy widziałem. Tyle, że jak to w Biedronce, wszystko przypadkowo porozwalane pośród bułek i ogórków. Wydaje mi się, że to kres CD, przynajmniej sklepowego, obym się mylił. Pozostaną nety, ale jak długo?
Powrót do góry
Goran
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 25.04.2019, 15:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Monstrualny Talerz napisał:
WOJTEKK napisał:

U mnie w MM całkowicie zmniejszyli półki, zostało niewielkie stoisko, na którym zalegają tzw. "nowości" w stylu Dawid Podsiadło za 49,90. Jeszcze w zeszłym roku przed świętami Bożego Narodzenia pełno było różnych rzeczy na półkach, solidnie się obkupiłem, a zaraz po nowym roku to wszystko zlikwidowali. Do teraz nic się nie zmieniło, kilka nieciekawych i przypadkowych płyt na krzyż. Mam wrażenie, że oni sprzedali co mieli sprzedać (to co od lat zalegało w magazynach) i odchodzą od CD. To co zostało rzucili do Biedronek. Tam z kolei można teraz znaleźć ciekawe rzeczy po 19,90 w stylu Camel, Slayer, nawet Davisy widziałem. Tyle, że jak to w Biedronce, wszystko przypadkowo porozwalane pośród bułek i ogórków. Wydaje mi się, że to kres CD, przynajmniej sklepowego, obym się mylił. Pozostaną nety, ale jak długo?

Średnio raz w miesiącu jestem w Krakowie i odwiedzam MM przy dworcu, jeszcze do niedawna był tam naprawde duży wybór CD, nawet w cenie 20zł za plyte można tam było się sowicie obkupić.Od pewnego czasu wybór płyt jednak coraz skromniejszy, w porównaniu do innych MM dalej jest dobrze ale to już nie to co kiedyś.
Białystok

PostWysłany: 25.04.2019, 17:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ażeby nie być posądzony o pustosłowie, że 80s były niewiele warte i odeprzeć ataki, że jestem z takiej a nie innej opcji, głuchy i konserwatywny:

LP (reedycje):
- SMITHS Queen Is Dead
- R.E.M. Murmur
gharvelt
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 25.04.2019, 18:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Goran napisał:
Średnio raz w miesiącu jestem w Krakowie i odwiedzam MM przy dworcu, jeszcze do niedawna był tam naprawde duży wybór CD, nawet w cenie 20zł za plyte można tam było się sowicie obkupić.Od pewnego czasu wybór płyt jednak coraz skromniejszy, w porównaniu do innych MM dalej jest dobrze ale to już nie to co kiedyś.

Kiedy zdarza mi się bywać w centrum miasta, zachodzę zwykle do tego właśnie MM i potwierdzam powyższą opinię: coraz mniej ciekawych płyt CD, a te, które by mnie interesowały, niezmiennie pozostają w cenach głównie na poziomie 50-70 zł i nie wiem, czy kiedykolwiek doczekam jakiejś ich promocji Smile Ale to rzeczywiście lepiej niż w innych sklepach tej sieci, tuż obok mojego miejsca zamieszkania/miejsca pracy, czyli w Galerii Bronowice, jest MM z tak skromnym zestawem płyt, że zupełnie nic nie jestem tam w stanie znaleźć dla siebie, a bałagan mają ogromny i płyty sprawiają wrażenie rzuconych luzem bez żadnego ładu ani składu Confused
Powrót do góry
esforty
longplay

PostWysłany: 25.04.2019, 19:40    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie w MM i trochę trwało zanim, któryś z polskich sklepów internetowych oferujących poniższy box był w mocy sprowadzić:
George Russell ‎– The Complete Remastered Recordings On Black Saint & Soul Note

Posłuchałem, do dzisiaj, sześciu tytułów. Uczucia ambiwalentne!
Ambiwalencja uczuć - uczucia ambiwalentne są to uczucia, których doznaje dorosły mężczyzna widzący jak jego teściowa wjeżdża nowym, należącym do niego, samochodem w przepaść (copyright S. Tym).
K o n i u
kaseta "chromówka"

PostWysłany: 26.04.2019, 06:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gharvelt napisał:
(...)Ale to rzeczywiście lepiej niż w innych sklepach tej sieci, tuż obok mojego miejsca zamieszkania/miejsca pracy, czyli w Galerii Bronowice, jest MM z tak skromnym zestawem płyt, że zupełnie nic nie jestem tam w stanie znaleźć dla siebie, a bałagan mają ogromny i płyty sprawiają wrażenie rzuconych luzem bez żadnego ładu ani składu Confused
No właśnie, trudno znaleźć cokolwiek - nawet personel ma kłopoty. Równie marnie jest w M1. Za to wspomniany sklep w GK eksponuje "okazje" na osobnej ściance, co ułatwia wyłowienie ciekawych egzemplarzy. Ja również sporo kasy zostawiłem w tym właśnie salonie, i tak myślę, że obecna mniejsza oferta może wynikać stąd, że te nas interesujące już zakupiliśmy. Ale i tak dalej tam poluję i zwykle wychodzę choć z jedną płytką. Laughing
esforty
longplay

PostWysłany: 26.04.2019, 13:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od kiedy rozwinęła się internetowa sprzedaż plus cała masa aukcji to MM traciło, właściwie, z dnia na dzień. Dojdźmy do swoich półek i policzmy, ostatnie 10 lat, kto więcej na nas zarobił internet (szeroko pojęty) czy sklepy stacjonarne?
Handlowcy z MM i podobnych, monitorowali rynek i ograniczali ofertę, bo lepiej sprzedawały się mikrofale i mp3.
A my, sukcesywnie, częściej kupowaliśmy via sieć bo więcej rodzynków i bywało taniej. I stało się...
To samo dzieje się z księgarniami,właściwie to można użyć legendarnego zwrotu: Kwadratura koła!
I&I
album CD

PostWysłany: 26.04.2019, 19:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja od lat nie chodzę do MM- nie ta muzyka, nie ta cena i nie ta obsługa Wink
Wydawało mi się, a Wy to teraz potwierdzacie, ze to idzie na psy.
Powrót do góry
Białystok

PostWysłany: 26.04.2019, 19:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W pewnym sklepie w stolicy masz za to odpowiednią muzykę, jeszcze bardziej odpowiednie ceny i najbardziej uprzejmą na świecie obsługę.

Ja najwięcej kupuję LP przez allegro i discogs. Ale na sklep w swoim mieście nie mam prawa narzekać, zresztą oni na mnie zapewne też.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 424, 425, 426 ... 430, 431, 432  Następny
Strona 425 z 432

Skocz do: