Muzyczne Dinozaury Forum Index Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Co nowego w naszych zbiorach?
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 414, 415, 416, 417  Next

Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Muzyka
View previous topic :: View next topic  
Author Message
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostPosted: 23.10.2018, 10:50    Post subject: Quote selected Reply with quote

Aaa, to Staying A Life dołożone. Czyli nie bonusowy dysk, tylko 2 CD w jednym pudełku.

http://artrock.pl/
Back to top
View user's profile Send private message
stranger
maxi-singel kompaktowy

PostPosted: 23.10.2018, 14:55    Post subject: Quote selected Reply with quote

Też nie lubię"jedynki" ale do kolecji trza mieć Cool A na bonusie Acceptu jest najlepszy koncert - Osaka '85 Cool
Monstrualny Talerz
maxi-singel kompaktowy

PostPosted: 24.10.2018, 08:12    Post subject: Quote selected Reply with quote

Crowley wrote:
[b]

Za dużo ostatnio płyt kupuję. Za dużo...

U mnie nastąpił w tym temacie znaczny przesyt po zimowo-wiosennym piku. Po okresie rozpasanego szaleństwa pozostała sterta nierozpakowanych* jeszcze płyt, które czekają na lepsze czasy (zimowe wieczory?) i pytania czy ma sens kupowanie tych płyt, jeśli już potem nawet nie pamiętam co kupowałem i po co? Generalnie moja półeczka (głównie dzięki różnego rodzaju wyprzedażom w sklepach dla idiotów, giełdom) w ostatnich latach osiągnęła już poziom "mam prawie wszystko co chciałem mieć jak miałem 16 lat". To co pozostało jest osiągalne albo za bajońskie sumy albo nieosiągalne bez potrzeby zaangażowania Mosadu czy MI6. Ale oczywiście jeszcze jakieś tam drobne potrzeby jazzowe zostały... Czekam na ruch ze strony idiotów i innych saturnów.

* a nie rozpakowanych też i z tego powodu, że dokupuję klasyki, które miałem tak osłuchane z kaset czy z mp3, że jak już mam na cd to nawet niespecjalnie chce mi się tego słuchać obecnie, bo i tak znam na pamięć. takie to paradoksy do omówienia z osobistym psychoterapeutom Smile
Back to top
esforty
epka kompaktowa

PostPosted: 24.10.2018, 11:13    Post subject: Quote selected Reply with quote

Nie rezygnuj!
Czystej wody ubywa, ta potrzebna jest, jak wiadomo, do produkcji dysków.
Ceny poszybują ku górze jak baryłka ropy.
Sam format też przeżyje, lada chwila, renesans a my staniemy się zamożnymi lub jeszcze zamożniejszymi osobami.
Bednaar
limitowana edycja z bonusową płytą

PostPosted: 24.10.2018, 12:52    Post subject: Quote selected Reply with quote

esforty wrote:

Sam format też przeżyje, lada chwila, renesans a my staniemy się zamożnymi lub jeszcze zamożniejszymi osobami.

Otóż to - jakieś 20 lat temu zapowiadano koniec winylu... no to teraz wyobraźmy sobie podróżnika w czasie z lat 80-90-tych XX wieku, przeniesionego stosownym wehikułem do roku 2018, do jakiegoś marketu RTV... albo do Biedronki - prosto na stoisko z winylami Wink
Leptir
zremasterowany digipack z bonusami

PostPosted: 24.10.2018, 13:09    Post subject: Quote selected Reply with quote

No fakt, nawet w dobie największej świetności winyli raczej nie sprzedawano ich w sklepach spożywczych... Smile

Swoją drogą taki podróżnik w czasie, szczególnie z naszego obszaru kulturowo-geopolitycznego w ogóle przeżyłby straszliwy szok. Nie dość, że półki pod winylami i kompaktami się uginają, to jeszcze prawie nikt tego nie słucha, a większość tylko łazi ze słuchawkami podłączonymi do jakichś kalkulatorków. Wink
esforty
epka kompaktowa

PostPosted: 24.10.2018, 13:53    Post subject: Quote selected Reply with quote

No, a na horyzoncie(technologicznym)... czopki Wink!
Bednaar

PostPosted: 24.10.2018, 14:19    Post subject: Quote selected Reply with quote

Leptir wrote:

Swoją drogą taki podróżnik w czasie, szczególnie z naszego obszaru kulturowo-geopolitycznego w ogóle przeżyłby straszliwy szok. Nie dość, że półki pod winylami i kompaktami się uginają, to jeszcze prawie nikt tego nie słucha, a większość tylko łazi ze słuchawkami podłączonymi do jakichś kalkulatorków. Wink

Słucha, słucha - ale nie na ulicy Wink
A ja na ulicy czopki wkładam sobie do uszu - długo się wzbraniałem przed słuchawkami dokanałowymi, ale kupiłem odtwarzacz Sandisk z takowymi w zestawie i przekonałem się, ze to jednak fajna sprawa - małe, a izoluje od hałasu z zewnątrz, no i po jakims czasie sprawiłem sobie lepsiejsze Remaxy i teraz mam mobilny hi-end Wink
Ad rem: w Manufakturze Saturn przekształcono w Media Markt, co zaowocowało ciekawszym repertuarem CD z muzyką, jest np. mnóstwo Coltrane'a po atrakcyjnych cenach. Już wspomniałem, że za dwie dychy z hakiem nabyłem Sun Ship w pudełeczku jewel case. Niebawem zapoluję na coś jeszcze, choć większość Trane'ów to jednak niezbyt lubiane przeze mnie digipacki.
Leptir

PostPosted: 24.10.2018, 14:25    Post subject: Quote selected Reply with quote

Fakt sporo dobrych Coltrane'ów jest w dobrej cenie. Jeśli jeszcze nie masz, to gorąco namawiam na dwupłytowe wydanie "A Love Supreme" - wprawdzie jest w digipacku, ale za to zawiera świetny koncert. Za 20 zł to jak za darmo.

A co do czopków - też się wzbraniałem i właściwie nadal to dla mnie ostateczność, ale jak nadchodzi jesień, chłód i deszcze, to są zdecydowanie łatwiejsze w użytkowaniu od tradycyjnych pałąków. Pod czapką można schować i jest git. Smile
esforty
epka kompaktowa

PostPosted: 24.10.2018, 14:45    Post subject: Quote selected Reply with quote

Spacyfikowaliście mnie!
Pisząc o czopkach, myślałem o tych sensu stricte, z innego wątku, w którym Wojtekk@ skarżąc się na brak czasu sugerował, alternatywne dla odsłuchu, formy poznania wskazując na ampułki z napisem(choćby) Led Zeppelin II.
Leptir

PostPosted: 24.10.2018, 14:54    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ach Esforty, jeśli miałoby do tego dojść, to lojalnie uprzedzam, że nic sobie tam nie wepchnę, nawet jeśli miałby to być LZ czy jakikolwiek inny klasyk. Wink
esforty
epka kompaktowa

PostPosted: 24.10.2018, 15:11    Post subject: Quote selected Reply with quote

Jeśli myślisz, że masz, jakąkolwiek, szansę w starciu z postępem? Wink
Choć, wówczas może, można będzie zostać odbiorcą w stylu vintage, nie tylko repertuarowo.
Bednaar

PostPosted: 24.10.2018, 15:49    Post subject: Quote selected Reply with quote

Zamiast czopków, wolałbym coś w stylu pastylek - koniecznie miętowych Wink
A Love Supreme mam - digipack, ale bez żadnych dodatków - chyba jednak tak właśnie wolę Cool
zlatan
epka kompaktowa

PostPosted: 24.10.2018, 16:32    Post subject: Quote selected Reply with quote

Leptir wrote:
Swoją drogą taki podróżnik w czasie, szczególnie z naszego obszaru kulturowo-geopolitycznego w ogóle przeżyłby straszliwy szok. Nie dość, że półki pod winylami i kompaktami się uginają, to jeszcze prawie nikt tego nie słucha, a większość tylko łazi ze słuchawkami podłączonymi do jakichś kalkulatorków.

A tam, zawsze fajnie sobie coś zbierać. Nawet jak rzadko się tego słucha, to jednak czasem można i jakiś pożytek z tych płyt jest. Dla mnie większy absurd to są na przykład znaczki, wydasz fortunę na papierek 1x2 cm, schowasz do albumu i zapomnisz, że masz Smile

Chociaż nawet i znaczki na coś się przydają Smile
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/44515344_10155855941812308_7856186455075323904_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=557b6e72ec380dec90737c35e8f3d27c&oe=5C4DB8DC
Back to top
Leptir

PostPosted: 24.10.2018, 18:49    Post subject: Quote selected Reply with quote

=> Esforty - już sam mój organizm jest vintage i na taki postęp reaguje wstecznictwem. Wink

=> Zlatan - myślę, że prawdziwy filatelista doskonale wie, co tam ma. Dba także, żeby i inni wiedzieli. Smile Swoją drogą ta praca ze znaczków świetna, ktoś się mocno narobił.
Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Muzyka All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 414, 415, 416, 417  Next
Page 415 of 417

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum