Muzyczne Dinozaury Forum Index Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Co nowego w naszych zbiorach?
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 424, 425, 426, 427  Next

Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Muzyka
View previous topic :: View next topic  
Author Message
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostPosted: 24.04.2019, 11:34    Post subject: Quote selected Reply with quote

Oj źle się dzieje w państwie... powiedzmy muzycznym - idę do sklepu dla idiotów i wyciągam stamtąd raptem dwie płyty... cienko - z owada potrafiłem przynieść pięć

White Lies - Five - to można uznać że jako nowość

Tom Petty -Full Moon Fever
Uriah Heep - Salisbury (2CD)
- to wymiana z CDRów

http://artrock.pl/
Back to top
View user's profile Send private message
Białystok
limitowana edycja z bonusową płytą

PostPosted: 24.04.2019, 17:05    Post subject: Quote selected Reply with quote

Może już wszystko masz Wink
WOJTEKK

PostPosted: 24.04.2019, 18:53    Post subject: Quote selected Reply with quote

Na pewno nie. Szukałem np. jakichś płyt Jamesa Taylora, dwójki Byrds i kilku jeszcze płyt, które tak w ogóle to się na świecie w milionowych nakładach sprzedały i co? Psinco.

A ta podwójna Jurajka jest naprawdę zacna. Pierwsza płyta to oryginalne "Salisbury", a druga to bonusy, całe Salisbury w nowych miksach, plus Salisbury live - sprawdza się - to akurat "wyjąłem"z Empiku za "szokującą" cenę 25 zet

Back to top
stranger
maxi-singel kompaktowy

PostPosted: 24.04.2019, 21:28    Post subject: Quote selected Reply with quote

WOJTEKK wrote:
(...)
White Lies - Five - to można uznać że jako nowość
jakieś takie...niewyraźne Sad do takiego "Big TV" to nawet startu nie ma.

WOJTEKK wrote:
Tom Petty -Full Moon Fever
kupiłeś dokładnie w 30 rocznicę wydania tego albumu Wink
WOJTEKK wrote:
Uriah Heep - Salisbury (2CD) - to wymiana z CDRów

U mnie kolekcja jurajkowych płyt także "pęcznieje" Wink

Ostatnio taki czteropak UH trafiłem za dosłownie kilka...dukatów Smile
Raging Silence, Sonic Origami, High And Mighty i Fallen Angel

WOJTEKK

PostPosted: 24.04.2019, 22:00    Post subject: Quote selected Reply with quote

BIG TV jeszcze sprawdzę ale na razie Five to jedyne White Lies które mi się podoba, a chyba właśnie tylko tego BIG TV nie znam

Back to top
Tarkus

PostPosted: 25.04.2019, 09:25    Post subject: Quote selected Reply with quote

Halina Frąckowiak - Geira. Jeszcze cieplutkie wydanie GAD-ów, jak zwykle mniamuśne. Poza tym to debiut tej płyty jako samodzielnego CD.
View user's profile Send private message Visit poster's website
Monstrualny Talerz
epka kompaktowa

PostPosted: 25.04.2019, 11:44    Post subject: Quote selected Reply with quote

WOJTEKK wrote:
Oj źle się dzieje w państwie... powiedzmy muzycznym - idę do sklepu dla idiotów i wyciągam stamtąd raptem dwie płyty... cienko - z owada potrafiłem przynieść pięć

U mnie w MM całkowicie zmniejszyli półki, zostało niewielkie stoisko, na którym zalegają tzw. "nowości" w stylu Dawid Podsiadło za 49,90. Jeszcze w zeszłym roku przed świętami Bożego Narodzenia pełno było różnych rzeczy na półkach, solidnie się obkupiłem, a zaraz po nowym roku to wszystko zlikwidowali. Do teraz nic się nie zmieniło, kilka nieciekawych i przypadkowych płyt na krzyż. Mam wrażenie, że oni sprzedali co mieli sprzedać (to co od lat zalegało w magazynach) i odchodzą od CD. To co zostało rzucili do Biedronek. Tam z kolei można teraz znaleźć ciekawe rzeczy po 19,90 w stylu Camel, Slayer, nawet Davisy widziałem. Tyle, że jak to w Biedronce, wszystko przypadkowo porozwalane pośród bułek i ogórków. Wydaje mi się, że to kres CD, przynajmniej sklepowego, obym się mylił. Pozostaną nety, ale jak długo?
Back to top
Goran
maxi-singel kompaktowy

PostPosted: 25.04.2019, 15:13    Post subject: Quote selected Reply with quote

Monstrualny Talerz wrote:
WOJTEKK wrote:

U mnie w MM całkowicie zmniejszyli półki, zostało niewielkie stoisko, na którym zalegają tzw. "nowości" w stylu Dawid Podsiadło za 49,90. Jeszcze w zeszłym roku przed świętami Bożego Narodzenia pełno było różnych rzeczy na półkach, solidnie się obkupiłem, a zaraz po nowym roku to wszystko zlikwidowali. Do teraz nic się nie zmieniło, kilka nieciekawych i przypadkowych płyt na krzyż. Mam wrażenie, że oni sprzedali co mieli sprzedać (to co od lat zalegało w magazynach) i odchodzą od CD. To co zostało rzucili do Biedronek. Tam z kolei można teraz znaleźć ciekawe rzeczy po 19,90 w stylu Camel, Slayer, nawet Davisy widziałem. Tyle, że jak to w Biedronce, wszystko przypadkowo porozwalane pośród bułek i ogórków. Wydaje mi się, że to kres CD, przynajmniej sklepowego, obym się mylił. Pozostaną nety, ale jak długo?

Średnio raz w miesiącu jestem w Krakowie i odwiedzam MM przy dworcu, jeszcze do niedawna był tam naprawde duży wybór CD, nawet w cenie 20zł za plyte można tam było się sowicie obkupić.Od pewnego czasu wybór płyt jednak coraz skromniejszy, w porównaniu do innych MM dalej jest dobrze ale to już nie to co kiedyś.
Białystok

PostPosted: 25.04.2019, 17:22    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ażeby nie być posądzony o pustosłowie, że 80s były niewiele warte i odeprzeć ataki, że jestem z takiej a nie innej opcji, głuchy i konserwatywny:

LP (reedycje):
- SMITHS Queen Is Dead
- R.E.M. Murmur
gharvelt
japońska edycja z bonusami

PostPosted: 25.04.2019, 18:52    Post subject: Quote selected Reply with quote

Goran wrote:
Średnio raz w miesiącu jestem w Krakowie i odwiedzam MM przy dworcu, jeszcze do niedawna był tam naprawde duży wybór CD, nawet w cenie 20zł za plyte można tam było się sowicie obkupić.Od pewnego czasu wybór płyt jednak coraz skromniejszy, w porównaniu do innych MM dalej jest dobrze ale to już nie to co kiedyś.

Kiedy zdarza mi się bywać w centrum miasta, zachodzę zwykle do tego właśnie MM i potwierdzam powyższą opinię: coraz mniej ciekawych płyt CD, a te, które by mnie interesowały, niezmiennie pozostają w cenach głównie na poziomie 50-70 zł i nie wiem, czy kiedykolwiek doczekam jakiejś ich promocji Smile Ale to rzeczywiście lepiej niż w innych sklepach tej sieci, tuż obok mojego miejsca zamieszkania/miejsca pracy, czyli w Galerii Bronowice, jest MM z tak skromnym zestawem płyt, że zupełnie nic nie jestem tam w stanie znaleźć dla siebie, a bałagan mają ogromny i płyty sprawiają wrażenie rzuconych luzem bez żadnego ładu ani składu Confused
Back to top
esforty
longplay

PostPosted: 25.04.2019, 19:40    Post subject: Quote selected Reply with quote

Nie w MM i trochę trwało zanim, któryś z polskich sklepów internetowych oferujących poniższy box był w mocy sprowadzić:
George Russell ‎– The Complete Remastered Recordings On Black Saint & Soul Note

Posłuchałem, do dzisiaj, sześciu tytułów. Uczucia ambiwalentne!
Ambiwalencja uczuć - uczucia ambiwalentne są to uczucia, których doznaje dorosły mężczyzna widzący jak jego teściowa wjeżdża nowym, należącym do niego, samochodem w przepaść (copyright S. Tym).
K o n i u
kaseta "żelazówka"

PostPosted: 26.04.2019, 06:47    Post subject: Quote selected Reply with quote

gharvelt wrote:
(...)Ale to rzeczywiście lepiej niż w innych sklepach tej sieci, tuż obok mojego miejsca zamieszkania/miejsca pracy, czyli w Galerii Bronowice, jest MM z tak skromnym zestawem płyt, że zupełnie nic nie jestem tam w stanie znaleźć dla siebie, a bałagan mają ogromny i płyty sprawiają wrażenie rzuconych luzem bez żadnego ładu ani składu Confused
No właśnie, trudno znaleźć cokolwiek - nawet personel ma kłopoty. Równie marnie jest w M1. Za to wspomniany sklep w GK eksponuje "okazje" na osobnej ściance, co ułatwia wyłowienie ciekawych egzemplarzy. Ja również sporo kasy zostawiłem w tym właśnie salonie, i tak myślę, że obecna mniejsza oferta może wynikać stąd, że te nas interesujące już zakupiliśmy. Ale i tak dalej tam poluję i zwykle wychodzę choć z jedną płytką. Laughing
esforty
longplay

PostPosted: 26.04.2019, 13:38    Post subject: Quote selected Reply with quote

Od kiedy rozwinęła się internetowa sprzedaż plus cała masa aukcji to MM traciło, właściwie, z dnia na dzień. Dojdźmy do swoich półek i policzmy, ostatnie 10 lat, kto więcej na nas zarobił internet (szeroko pojęty) czy sklepy stacjonarne?
Handlowcy z MM i podobnych, monitorowali rynek i ograniczali ofertę, bo lepiej sprzedawały się mikrofale i mp3.
A my, sukcesywnie, częściej kupowaliśmy via sieć bo więcej rodzynków i bywało taniej. I stało się...
To samo dzieje się z księgarniami,właściwie to można użyć legendarnego zwrotu: Kwadratura koła!
I&I
album CD

PostPosted: 26.04.2019, 19:50    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ja od lat nie chodzę do MM- nie ta muzyka, nie ta cena i nie ta obsługa Wink
Wydawało mi się, a Wy to teraz potwierdzacie, ze to idzie na psy.
Back to top
Białystok

PostPosted: 26.04.2019, 19:58    Post subject: Quote selected Reply with quote

W pewnym sklepie w stolicy masz za to odpowiednią muzykę, jeszcze bardziej odpowiednie ceny i najbardziej uprzejmą na świecie obsługę.

Ja najwięcej kupuję LP przez allegro i discogs. Ale na sklep w swoim mieście nie mam prawa narzekać, zresztą oni na mnie zapewne też.
Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Muzyka All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 424, 425, 426, 427  Next
Page 425 of 427

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum