Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co nowego w naszych zbiorach?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 455, 456, 457, 458  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SafeMan
kaseta FeCr

PostWysłany: 01.09.2020, 10:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zaszalałem przy wypłacie (właściwie parę dni przed, ale co za różnica) Very Happy

Na CD:
Red Hot Chili Peppers - Californication
Nirvana - Nevermind
Brian Eno - Ambient 1: Music for Airports
Supertramp - Breakfast in America

Na winylu (pierwsze tłoczenia):
Pink Floyd - Animals
Stevie Wonder - Talking Book
Roxy Music - Roxy Music
niestety bez okładki Sad
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 01.09.2020, 10:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fajne zakupy SafeMan!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 01.09.2020, 12:16    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A po co Ci Californication?

http://artrock.pl/
Powrót do góry
RoryGallagher
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 01.09.2020, 12:32    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A mnie bardziej interesuje po co Ci płyta bez okładki? Na Discogs widzę, że 1st press brytyjski eponimicznego Roxy Music to nie jest żaden rarytas. Można kupić "za grosze". W sumie nawet teraz opłaca Ci się sprowadzić z UK najtańszy egzemplarz (niecałe 15 funtów z przesyłką), płyta w stanie G(ówno*), ale okładka VG.

* w skali polskich sprzedawców. Ale skoro to sprzedawca z UK, to może nie jest tak tragicznie.

A może dostałeś to w gratisie? Niektórzy sprzedawcy dorzucają płyty bez okładki jako dodatkowe zabezpieczenie paczki. Dzięki temu przez krótki czas byłem posiadaczem płyty mojego "ulubionego" Marillion Cool. Nie mam jednak pojęcia w jaki sposób okrągła płyta ma ochronić chronić kwadratową okładkę. Raz przyszedł do mnie winyl w zwykłej kopercie bąbelkowej, z dodatkową płytą jako jedynym zabezpieczeniem. Oczywiście okładka została zniszczona w transporcie - na szczęście tylko jeden róg się zagiął.
SafeMan
kaseta FeCr

PostWysłany: 01.09.2020, 12:46    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WOJTEKK napisał:
A po co Ci Californication?

Dostałem kiedyś w prezencie plakat-zdrapkę ze 100 albumami, które zdrapuję gdy posiadam album na nośniku. No i jest na nim Californication Smile Poza tym całkiem nieźle mi się tego słucha, mimo fatalnej realizacji. Może nie mam gustu ¯\_(ツ)_/¯

W tym samym celu kupiłem Nirvanę i Supertrampa.

RoryGallagher napisał:
A mnie bardziej interesuje po co Ci płyta bez okładki?

A leżała sobie, więc wziąłem, bo nic mnie to nie kosztowało Very Happy Zakupy te zrobiłem w zapewne dobrze Ci znanej piwnicy Wink Pani była tak miła, że mnie nie policzyła za tę płytę. A jak będę chciał, to sobie kupię drugi, normalny egzemplarz. Ale pewnie nie, bo mam ciekawsze tytuły na celowniku, więc tak chociaż sobie czasem posłucham tej płyty bez okładki.

Ostatnio zmieniony przez SafeMan dnia 01.09.2020, 12:52, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Leptir

PostWysłany: 01.09.2020, 12:51    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fakt, można tak kombinować. Ja mam kilka takich Frankensteinów, np. "Trick Of The Tail" Genesis kiedyś udało mi się kupić near mint, ale za to w straszliwie ścioranej okładce. Dokupiłem więc na giełdzie egzemplarz z okładką w stanie idealnym (ale za to płytą w stanie takim, że na sam widok igła wypadała z wkładki) za jakieś grosze i mam całość. Smile
RoryGallagher
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 01.09.2020, 12:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O. Kiedyś robiłem tam takie zakupy, że dostawałem kompletne albumy, albo chociaż single w super stanie zupełnie za darmo Wink.
Tarkus

PostWysłany: 01.09.2020, 15:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

The Alan Parsons Project - Tales of Mystery And Imagination Edgar Allan Poe
Celtic Frost - Innocence And Wrath
Blues Pills - Holy Moly Limited Edition + Bliss EP

Celtyki to składak tego, co najlepsze u Szwajcarów było na każdej z płyt plus materiał z EPek.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
WOJTEKK

PostWysłany: 01.09.2020, 16:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Celtic Frost???? Shocked do słuchania????

A Parsons podwójny?

Powrót do góry
Białystok

PostWysłany: 01.09.2020, 16:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kiedyś z niezrozumiałego powodu kupiłem To Mega Therion
Maciek

PostWysłany: 01.09.2020, 21:43    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
David Kollar ft. Eric Truffaz "10 Poems for Ronroco"
David Kollar & Arve Henriksen "Unexpected Isolation"

Leptir - szybki i skuteczny w działaniu jesteś. Gratuluje zdobyczy Smile
Daj koniecznie znać jak CI podeszły. Póki co zdążyłem przesłuchać drugą płytę Kollara z Henriksenem i podoba mi się dużo bardziej niż Illusion of a Separate World z 2018 roku. Będę do tego często wracał jesienią.
No i oczywiście, polecam się. Wink
Leptir

PostWysłany: 01.09.2020, 21:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na razie tylko "Unexpected Isolation" przeleciałem na szybkich z braku czasu, więc się nie wypowiem, ale czuję, że to będzie muzyka dla mnie. Smile
Tarkus

PostWysłany: 02.09.2020, 09:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WOJTEKK napisał:
Celtic Frost???? Shocked do słuchania????

A owszem, i to podwójny album Smile Ale ja jestem też fanem wczesnego Venom, więc nie ma zdziwienia. Generalnie wchodzi mi takie granie dobrze.

Cytat:
A Parsons podwójny?

Pojedyńczy, z 1987. Deluxe się już wyprzedał, a tu się trafiła płyta za 19,90 to wreszcie kupiłem. Nawet te współczesne dobrywki mi niespecjalnie przeszkadzają, bo to jest wersja, którą poznałem i jestem przyzwyczajony.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maciek

PostWysłany: 02.09.2020, 19:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podobno w tym roku po raz pierwszy zyski ze sprzedaży muzyki w postaci cyfrowej były większe niż ze sprzedaży fizycznych nośników.
Staram się jak mogę żeby wyrównać trochę te szanse, no ale cudów chyba nie zdziałam.

Donald Fagen - Kamakiriad - 7,99 zł
Jamiroquai - Travelling Without Moving - 4,99 zł
Kula Shaker - K - 2,49 zł
i dla przyjaciela (bo ja już mam, na winylu)

Roxy MusicHeart Still Beating 15 zł
WOJTEKK

PostWysłany: 02.09.2020, 19:25    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tarkus napisał:

Cytat:
A Parsons podwójny?

Pojedyńczy, z 1987. Deluxe się już wyprzedał, a tu się trafiła płyta za 19,90 to wreszcie kupiłem. Nawet te współczesne dobrywki mi niespecjalnie przeszkadzają, bo to jest wersja, którą poznałem i jestem przyzwyczajony.

No to szkoda.... bo wersja dwupłytowa czyli miks 76' i miks 87' to jest fajna rzecz jak się porowna te obie płyty - trochę się różnią.

A jak się te płyty różnią - to ramach autopromocji Very Happy :

https://www.artrock.pl/recenzje/2534/alan_parsons_project_tales_of_mystery_and_imagination_edgar_allan_poe.html

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 455, 456, 457, 458  Następny
Strona 456 z 458

Skocz do: