Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

The Doors
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jonxx
kaseta "żelazówka"

PostWysłany: 31.07.2007, 22:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z regulu punk nie ma zadnych mysli Very Happy
Chodzi o to ze fajne sa [czasem] kapele znane swoim czlonkom i kumplom z osiedla ale to jeszcze ciut malo zeby o paru artystach znanych nieco szerzej wypowiadac sie lekcewazaco Wink
Teraz to chyba obaj wiemy gdzie biegnie ta magiczna granica miedzy wielkoscia a smiesznoscia [vide - Doors slabi muzycznie] Very Happy
Kasia S.
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 31.07.2007, 22:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może dlatego, że wszyscy na nich patrzyli (zresztą nadal patrzą) przez pryzmat Jima, i dlatego ludzie uważają, że bez Jima to już zła muzyka?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Okechukwu
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 31.07.2007, 23:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jonxx napisał:
Z regulu punk nie ma zadnych mysli Very Happy
Chodzi o to ze fajne sa [czasem] kapele znane swoim czlonkom i kumplom z osiedla ale to jeszcze ciut malo zeby o paru artystach znanych nieco szerzej wypowiadac sie lekcewazaco Wink
Teraz to chyba obaj wiemy gdzie biegnie ta magiczna granica miedzy wielkoscia a smiesznoscia [vide - Doors slabi muzycznie] Very Happy

Dziwny pogląd jak na punkowca. To czemu ELP nie lubisz? Też było znane i uznane...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jonxx
kaseta "żelazówka"

PostWysłany: 31.07.2007, 23:03    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie bardzo rozumiem....
Okechukwu

PostWysłany: 31.07.2007, 23:08    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kasia S. napisał:
Może dlatego, że wszyscy na nich patrzyli (zresztą nadal patrzą) przez pryzmat Jima, i dlatego ludzie uważają, że bez Jima to już zła muzyka?

Ja nie powiedziałem, że to byli bardzo źli muzycy. Byli przeciętni- takich grup było wówczas w Stanach setki. Tylko geniusz Jima potrafił tej przeciętności nadać wymiar czegoś niezwykłego
Powrót do góry
mir
remaster

PostWysłany: 31.07.2007, 23:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Okechukwu napisał:

To czemu bez niego nie byli w stanie stworzyć nic ciekawego?

A ten aksjomat wedle jakiego autorytetu?

Bo ja twierdze, ze prawie wszystko co zrobili, bylo, na owe czasy wartosciowe, orginalne, prowokujace, nowatorskie i po prostu cholernie dobre.

pzdr

mir
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Okechukwu

PostWysłany: 31.07.2007, 23:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jonxx napisał:
Nie bardzo rozumiem....

No z Twojej wypowiedzi wynika pośrednio, że dobre jest to co popularne i znane, a to co niszowe i niezależne (jedna z cech punku chyba) już nie bardzo
Powrót do góry
jonxx
kaseta "żelazówka"

PostWysłany: 31.07.2007, 23:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Teraz wyraziles poglad raczej nie podlegajacy dyskusji Wink
Kasia S.
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 31.07.2007, 23:11    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Okechukwu trudno mi powiedzieć jak to bez Jima wszystko wyglądało, bo jak już pisałam, nie znam tej muzyki. Mimo, że bardzo lubię grę Manzarka, oraz całą resztę po prostu jakoś nie mogę się zagrać do tego co nagrali bez Jima.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Okechukwu

PostWysłany: 31.07.2007, 23:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mir napisał:
Okechukwu napisał:

To czemu bez niego nie byli w stanie stworzyć nic ciekawego?

A ten aksjomat wedle jakiego autorytetu?

Bo ja twierdze, ze prawie wszystko co zrobili, bylo, na owe czasy wartosciowe, orginalne, prowokujace, nowatorskie i po prostu cholernie dobre.

pzdr

mir

Na mym autorytecie ów aksjomat oparty niczym na opoce z granitu i stali (he,he)

A na jakim Twój opiera się, Mirze?
Powrót do góry
Okechukwu

PostWysłany: 31.07.2007, 23:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jonxx napisał:
Teraz wyraziles poglad raczej nie podlegajacy dyskusji Wink

To twój był pogląd i dyskusji podlega
Powrót do góry
mir
remaster

PostWysłany: 31.07.2007, 23:19    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Okechukwu napisał:

A na jakim Twój opiera się, Mirze?

Wink U mnie tak samo Wink plus znajomosci "epoki" muzycznej, historycznej, "uwarunkowan spolecznych" w USA i w tzw. wolnym swiecie w tamtym okresie oraz moim pieknie nieklamiacym, jeszcze Smile , sluchu.

pzdr

mir
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Okechukwu

PostWysłany: 31.07.2007, 23:21    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to toczka w toczkę jak u mnie... I bierzesz pełna odpowiedzialnośc za słowa, że płyty Full Circle oraz Other Voices były oryginalne, nowatorskie (sic!) i cholernie dobre. Żeby potem nie było na mnie
Powrót do góry
jonxx
kaseta "żelazówka"

PostWysłany: 31.07.2007, 23:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak Okechukwu... Siegnales absolutu i absolutnego mistrzostwa twierdzeniem [a moze zaledwie Teoria] ze plytki nagrane bez Jima byly dobre.
Jednak mysle e to nadal nie jest szczyt muzycznych marzen bo wszak latwo znajdziesz kapele ktora nagrala demo w piwnicy a ich gitarzyste umiescisz w swojej Top 5 ulubionych Very Happy
Pisz...Bo malo mam rozrywki w tym zyciu Wink
Nie polemizujac nadal - pozdrawiam cieplo Wink
Okechukwu

PostWysłany: 31.07.2007, 23:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja napisałem, że płytki nagrane bez Jima były dobre????????????

Toż dokładnie na odwrót żem napisał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Następny
Strona 2 z 15

Skocz do: