Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czego słuchamy najczęściej?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
B.J.
box

PostWysłany: 29.09.2008, 18:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakuz napisał:
Galene napisał:
...
Acha, gdybym palnęła jakąś głupotę, to nic nie pomoże, tylko mi wybaczyć...

Nie bój nic, my tu w zasadzie piszemy same głupoty - raz mniejsze, raz większe Wink

No, jest w tym jakaś para dogs. Cool
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Messy
pirat stereo

PostWysłany: 01.04.2009, 07:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pink Floyd -Magiczny zespół, którego słuchać potrafię cały dzień! Wink
Led Zeppelin
Jimi Hendrix
-po prostu uwielbiam!
The Moon And The Nightspirit
Sigur Ros
Mike Oldfield

Kiss- Jak bym mogła zapomnieć! Laughing
i Frank Zappa oczywiście! Very Happy

Więcej sobie nie mogłam przypomnieć ale raczej tych wykonawców słucham najczęściej! Wink
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Indi
epka analogowa

PostWysłany: 01.04.2009, 08:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rockowy, i widzisz do czego prowadzi słuchanie Franka? Wyrastają długie zęby i człowiek staje się chodzącym mhrokiem... Rolling Eyes To już lepiej słuchać ZPZ Laughing
Pazuzu
pirat stereo

PostWysłany: 01.04.2009, 23:43    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Camel
Mike Oldfield
Steeleye Span - Hark! The Village Wait
Genesis
Marillion
Gila - Bury My Heart at Wounded Knee
Steel Mill - Green Eyed God
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 02.04.2009, 10:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie last.fm mówi Wink

Lonnie Liston Smith - niektóre utwory to jazzowa maestria, niektóre są tak lekko skonstruowane, że po prostu świetnie się ich słucha w dowolnym momencie. W lato zwłaszcza Wink

Al Di Meola - i tu z najróżniejszych okresów. I elektryczny '76-'82, i Guitar Trio '81-'83, i pojedyncze albumy, takie jak Cielo E Terra '85, Di Meola Plays Piazzola '96, Winter Nights '99, i dwa najnowsze-przepiękne Smile Consequence of Chaos i Diabolic Inventions

Santana - przede wszystkim wiadomo-jaki-okres Wink, ale czasem odpalę też pierwsze LP czy Moonflower

Herbie Hancock - najróżniejsze rzeczy, Maiden Voyage, okres sekstetu, płyty z Headhuntersami, te z przełomu 70/80 (Mr. Hands !!!), czasem Future Shock czy Future 2 Future, rzadziej inne nagrania Smile.

Miles Davis - tu też chyba wiadomo-co Wink, dołączając do tego czasem "You're Under Arrest.

Jean-Luc Ponty - przede wszystkim jego elektryczno-elektroniczne dzieła z lat '75-'85, czasem jakieś początku w stylu King-Konga i Electric Connection albo fantastyczną, afro Tchokolę z '91.

Return To Forever - czasami słucham tego jako "przedłużenia Meoli Wink", czasami bardziej zależy mi na samym Chicku na "Light As A Feather" czy Connorsie z "Seventh Galaxy"

John McLaughlin - napisałem tak skrótowo, bo albo słucham Mahavishnu, albo jego płyt-solówek albo Shakti albo Remember Shakti albo koncertów z Santaną Smile.

W zasadzie często słucham ambientowych nagrań - "Apollo" Briana Eno i "Nocturnes, False Dawns & Breakdowns" Andrew Peklera, ale przede wszystkim z przyczyn no ... Rolling Eyes.. technicznych, jako idealne dźwięki umożliwiające mi skupienie się na pracy w nocy.
pershing
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 02.04.2009, 10:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Backside jakie albumy Lonnie Liston Smith byś polecił na początek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Backside
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 02.04.2009, 11:59    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Opowiem na PM, bo to dłuższa historia Wink.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: