Muzyczne Dinozaury Forum Index Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

King Crimson
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 79, 80, 81 ... 83, 84, 85  Next

Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Wykonawcy
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Bednaar
limitowana edycja z bonusową płytą

PostPosted: 01.12.2017, 13:32    Post subject: Quote selected Reply with quote

Monstrualny Talerz wrote:
Przypominam o przyniesieniu aparatów z dużymi lampami błyskowymi Wink

Polecam dyfuzory Wink
Czyżby Fripp narzekał na flesze?
Koniu
epka analogowa

PostPosted: 01.12.2017, 13:32    Post subject: Quote selected Reply with quote

Tarkus wrote:
Pojadę na King Crimson, pojadę na King Crimson! Smile
Jakby ktoś mnie pytał o plany na sobotę, 16 czerwca 2018.

Podpisuję się obiema ręcami Laughing

Pozostało jeszcze niewiele biletów w rozsądnych cenach na rocks-erwisie.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Monstrualny Talerz
maxi-singel analogowy

PostPosted: 01.12.2017, 16:14    Post subject: Quote selected Reply with quote

Bednaar wrote:
Przypominam o przyniesieniu aparatów z dużymi lampami błyskowymi Wink

Polecam dyfuzory Wink
Czyżby Fripp narzekał na flesze?

A nie znasz tych wszystkich historii o fobiach Frippa? Zabawnie to zostało przedstawione na trzeciej płycie koncertówki Heavy Construction, utwory Lights Please part 1 i 2 i Arena Of Terror, fajnie się tu z Frippa ponabijali.
Back to top
View user's profile Send private message
janko
pocztówka dźwiękowa

PostPosted: 01.12.2017, 19:57    Post subject: Quote selected Reply with quote

Tarkus wrote:
Pojadę na King Crimson, pojadę na King Crimson! Smile
Jakby ktoś mnie pytał o plany na sobotę, 16 czerwca 2018.

ha, to mamy taki sam plan Very Happy
Back to top
gharvelt
digipack

PostPosted: 01.12.2017, 20:57    Post subject: Quote selected Reply with quote

Mam nadzieję, że Gharvelt nie jest bardzo wysoki i nie będę siedział za nim. Przypominam o przyniesieniu aparatów z dużymi lampami błyskowymi

Żeby wyglądać na wysokiego, to musiałbym chyba przyjść na szczudłach. Nie mam nawet aparatu z lampą błyskową. Aby komukolwiek utrudnić oglądanie, to pozostaje mi jedynie zapuszczenie długich włosów i przygotowanie fryzury typu "afro". Usiądę w pierwszym rzędzie w swoim sektorze, ale za to sektor odległy, ciekawe czy sam będę coś stamtąd widział. W przypadku KC rozsądne ceny to te najniższe, 2 x 300 złotych uznałem niestety za zbyt duży wydatek.
Back to top
Gacek
japońska edycja z bonusami

PostPosted: 02.12.2017, 01:34    Post subject: Quote selected Reply with quote

gharvelt wrote:
W przypadku KC rozsądne ceny to te najniższe, 2 x 300 złotych uznałem niestety za zbyt duży wydatek.

Pomijając kwestie tego czy kogoś stać czy nie i tego ile ktoś zarabia bo wiadomo że z tym bywa różnie. Wszystkie ceny proponowane przez ten zespół są rozsądne bo to pieniądze wydane na uczciwy występ prawdziwych profesjonalistów a nie słuchanie byle czego byle gdzie i byle jak. Owszem w Zabrzu było sporo taniej ale niestety Kraków to Kraków (w ICKu mała buteleczka wody kosztuje tyle co w sklepie duży 6 pak). Tak czy inaczej za byle paździerz oglądany przez lornetkę na wielkiej sali gimnastycznej trzeba zapłacić więcej.
A tak z czystej ciekawości piszesz ogólnie czy uważasz że możesz lepiej wydać 300 złotych (chodzi mi o jakiś konkretny koncert w konkretnym miejscu)?
Back to top
gharvelt
digipack

PostPosted: 02.12.2017, 01:41    Post subject: Quote selected Reply with quote

Nie chodziło mi absolutnie o krytykę cen biletów na KC, a właśnie o moje możliwości, może źle to ująłem. Wiem, że te stawki są jak najbardziej na miejscu i adekwatne do poziomu, bo to w końcu żywa legenda prog rocka, po prostu ja 300 złotych na bilet wydać nie mogę (a przynajmniej nie powinienem), nawet na koncert jednego z ulubionych wykonawców.
Back to top
Gacek

PostPosted: 02.12.2017, 02:47    Post subject: Quote selected Reply with quote

A to nie wnikam i jak najbardziej rozumiem, każdy ma takie możliwości jakie ma, dla jednego 300 to dużo a dla kogoś innego to całkiem niewiele.
Żeby nie było też uważam że te ceny... są jakie są w stosunku do zarobków i wcale nie ma co mówić że to mało. Drożyzna panoszy się w zastraszającym tempie ale akurat w przypadku tego zespołu jestem to w stanie zaakceptować. Naprawdę żeby zobaczyć teraz cokolwiek trzeba tyle zapłacić Evil or Very Mad
Back to top
Layla
kaseta "chromówka"

PostPosted: 02.12.2017, 15:02    Post subject: Quote selected Reply with quote

Jeszcze kilka lat temu nie przypuszczałam, że uda mi się zobaczyć na żywo jeden z najbardziej cenionych przeze mnie zespołów wśród światowej czołówki, a teraz już zacieram ręce i czekam na czerwiec. Mam nadzieję, że zagrają niektóre z moich ulubionych kawałków, np. "Sailor's Tale" albo coś z "Discipline".
Back to top
Monstrualny Talerz
maxi-singel analogowy

PostPosted: 02.12.2017, 22:53    Post subject: Quote selected Reply with quote

Co do cen biletów to uważam jednak ostatnio, że to już jakaś przesada się dzieje. Bilet na KC to inna bajka, bo to jest warte tych pieniędzy, natomiast dać 200 - 300 - 400 zł za 1,5 godziny postania na stadionie (zwłaszcza jeśli jeszcze idzie się z dziewczyną/partnerką/żoną/kochanką/czwórką dzieci lub wszystkimi razem), i nie jest się psychofanem to już boli.
Z drugiej strony ile należy skasować, żeby impreza się zwróciła? Zawsze mnie to rozwala, że przylatuje zespół ze Stanów, trzeba ich opłacić, technicznych, spanie, hotele, jedzenie, samochody, wynajem sali, masę pewnie jeszcze innych wydatków, a na koncert przyjdzie 50 osób....
Z trzeciej strony wiele jest znakomitych koncertów po 20, 30, 50 zł, w tym polskich zespołów, gdzieś po jakichś niszowych klubach czy np. w NOSPRZE, to warto wyhaczać.
Back to top
jarex
digipack

PostPosted: 02.12.2017, 23:23    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ostatnio byłem na Algiers, znakomity koncert, bilety były chyba po 65 zł, a zespól hamerykański z dobrymi recenzjami Smile
Back to top
MichalP
singel kompaktowy

PostPosted: 03.12.2017, 13:05    Post subject: Quote selected Reply with quote

Mimo, że jestem jak to się mówi fanem King Crimson, na ich koncercie byłem raz w 2000 roku w Warszawie i o ile dobrze pamiętam, ceny były wywalone w kosmos. Sam koncert jak koncert, ale chyba za dużo się spodziewałem, jedne co mi po tym pozostało to to, że "byłem na King Crimson". Obecny skład kompletnie do mnie nie przemawia, z tego co widziałem i usłyszałem po internetach to brak pomysłów starają się zamaskować ilością ludzi na scenie. Pójdę na nich jak Fripp uzna że czas na tripple nonet, to będzie coś, 27 osób w tym 18 perkusistów...
Back to top
Gacek

PostPosted: 04.12.2017, 01:24    Post subject: Quote selected Reply with quote

Layla wrote:
Mam nadzieję, że zagrają niektóre z moich ulubionych kawałków, np. "Sailor's Tale" albo coś z "Discipline".

Pewnie tak, tylko pytanie w który dzień Twisted Evil

Co do cen biletów to uważam jednak ostatnio, że to już jakaś przesada się dzieje. Bilet na KC to inna bajka, bo to jest warte tych pieniędzy, natomiast dać 200 - 300 - 400 zł za 1,5 godziny postania na stadionie (zwłaszcza jeśli jeszcze idzie się z dziewczyną/partnerką/żoną/kochanką/czwórką dzieci lub wszystkimi razem), i nie jest się psychofanem to już boli.

Oj bardzo dobrze powiedziane niestety.
Zeszłoroczny koncert Krimzo jedynie mnie pozytywnie zaskoczył z cenami lekko powyżej 100. Za cokolwiek innego w byle sali gimnastycznej trzeba zapłacić dużo więcej. Drogie bilety, wielkie stadiony i byle jaka akustyka. Niby fajnie że przyjeżdżają gwiazdy ale nie do końca tak by się je chciało oglądać.

MichalP wrote:
Pójdę na nich jak Fripp uzna że czas na tripple nonet, to będzie coś, 27 osób w tym 18 perkusistów...

Jest to prawdopodobne Wink
Warto iść chociażby dlatego że grają rzeczy, których nie grali od czasów ich premiery i trzeba dodać że robią to świetnie.
Back to top
Tarkus
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostPosted: 04.12.2017, 11:16    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ja idę z jednym celem: usłyszeć na żywo "Islands". Poza tym mogą grać nawet "Szła dzieweczka do laseczka" albo ktoś po "Islands" może nawet błysnąć Frippowi w twarz fleszem - i tak będę szczęśliwy Wink
View user's profile Send private message Visit poster's website
Włodek
epka kompaktowa

PostPosted: 04.12.2017, 20:07    Post subject: Quote selected Reply with quote

Nic nie piszecie o nowym boksie:
Sailors' Tales 1970-1972 (limited edition box set) (21CD+2DVD+4BD)
Gdyby ktoś bardzo chciał obejrzeć przed zakupem to dysponuję skanami, całość niestety waży 2,3GB.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Wykonawcy All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 79, 80, 81 ... 83, 84, 85  Next
Page 80 of 85

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum