Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

King Crimson
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 93, 94, 95

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gacek
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 18.05.2020, 15:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=OiJH8TenrrQ

Nie wiem jak to skomentować... nie wiem czy da się to skomentować Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
B.J.
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 18.05.2020, 15:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Praca nad tym filmem trwała kilkanaście lat. W projekt zaangażowane były 163 osoby, a jego budżet kilkukrotnie przekraczano...
Freefall
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 27.08.2020, 21:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A tymczasem 23 X 2020 ukaże się taki "drobiażdżek" Complete 1969 Recordings:

https://www.dgmlive.com/news/The%20Complete%201969%20Recordings?fbclid=IwAR0-18cKUx0cmnMqZ1svCmfnWN8Q7Pmm_bgRn-zB_UcMbhyPi4xqe5VsO-o

Tylko 145 funtów Cool
Powrót do góry
Gacek

PostWysłany: 28.08.2020, 13:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jako zdeklarowany do niedawna nawet psychofan zespołu zastanawiam się po co i dla kogo? Poważnie ktoś chociaż raz to wszystko przesłucha ? Twisted Evil
Powrót do góry
janko
pocztówka dźwiękowa

PostWysłany: 28.08.2020, 19:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gacek napisał:
Jako zdeklarowany do niedawna nawet psychofan zespołu zastanawiam się po co i dla kogo? Poważnie ktoś chociaż raz to wszystko przesłucha ? Twisted Evil

Ja to dla kogo? Dla ultra mega psycho fanów 😀 po co? Wiadomo z miłości do fanów i trochę dla 💰 ja też odpuściłem z wyjątkiem koncertów które sam nie wiem dlaczego bardzo lubię
Powrót do góry
Inkwizytor
remaster

PostWysłany: 30.08.2020, 06:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie lubię się powtarzać - u mnie również od dawna takie wydawnictwa wywołują silnie mieszane uczucia. To nieustanne i coraz bardziej uporczywa wywarzanie otwartych drzwi i próba wycyganienia kasy od fanów w sumie za to co już mają i znają od dawna. Gdy się z dystansem i na luzie przyjrzeć co oferuje w/w zestaw - trudno o rozczarowanie. Przecież lata temu ukazał fantastyczny zestaw Epitaph - koncerty z Fillmore , San Francisci, Chesterfield, Plumpton. Potem było kilka ciekawych rzeczy z tego okresu w ramach Collectors Club - spokojnie wszystkie te rzeczy można znaleźć w necie. Trochę "w imię zasad" Very Happy , trochę jako pewne ukoronowanie mojego związki z Crimsonami gdy finanse mi wtedy pozwoliły upolowałem sobie 4 boxy - Sailors, Larks, Starless i Road to Red. Dało mi to świetną okazję by np wymienić część piratów i CDR`ów - one jednak oferowały obok znanego wcześniej materiału koncertowego istotną część nowych nagrań - które podnosiły ich wartość. Tutaj tego jakoś nie dostrzegam - nie tak dawno przewijały się plotki jakoby miało odnaleźć "nowe-stare" koncerty rzekomo świetnej jakości z 1969.... ale niestety to się jednak nie potwierdziło. Może kiedyś znów wypłynie taka sensacja jak Newcastle 72 z Muirem - na takie rzeczy nie szkoda pieniędzy. Archiwa powoli zieją pustką. Może Robert obawia się powolnego wymierania tych "mega psycho fanów" - którzy jeszcze mają cokolwiek na koncie i mają "brzydki nawyk" kolekcjonowania płyt Very Happy
Gacek

PostWysłany: 30.08.2020, 16:40    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bo koncerty krimzo to bardzo często wyjątkowe wydawnictwa. Też coś czasem kupuję.
Tym nie mniej jak wspomniał Inkwizytor to już wcześniej na rynku było. Jakkolwiek jestem psychofanem debiutu zastanawiam się ile mógłym słuchać razy tych kilku piosenek w różnych wersjach. No i ile razy bym później ten odsłuch powtórzył.
Wydaje mi się że większość tego materiału to ciekawostki na jeden raz.
Zespół powinien wydać wreszcie nowy materiał bo jak nie teraz to kiedy ?
Powrót do góry
gharvelt
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 30.08.2020, 17:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tylko czy zespół ma jeszcze pomysły, inwencję twórczą, żeby nagrać nowy materiał? Obawiam się, że nie, dlatego pozostaje odcinanie kuponów poprzez wydawanie koncertów sprzed lat czy różnych kolekcjonerskich boxów, a także występy na żywo z repertuarem głównie z epoki pierwszego wcielenia grupy. Oczywiście miło byłoby się zaskoczyć, gdyby KC zdołało wydać kolejny album studyjny, prezentując jakieś nowe, ciekawe kompozycje.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Wykonawcy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 93, 94, 95
Strona 95 z 95

Skocz do: