Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dziś pytanie? - dziś odpowiedź!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 94, 95, 96  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 28.05.2009, 19:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W sprawie niedawnej zagadki o Point Blanc - w filmie "Off Limits" z Willemem Defoe jest jakiś numer PB, ale kurde nie ma go ujetego w soundtracku - wie ktoś co to za utwór i z której płyty?

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rockowy
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 23.06.2009, 20:27    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy na jakimkolwiek wydaniu "Halfbreed" Keef Hartley Band wydrukowano teksty utworów? Zależy mi na zdjęciu, skanie, czymkolwiek - tekstu "Born to die" Smile
B.J.
box

PostWysłany: 23.06.2009, 21:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tekst z netU:

Get the wind in my face
And the rain's in my eyes
Yes, I get the wind in my face
And the rain's in my eyes

Been on this road so long
I don't even know how to cry

I've been gambling so long
But luck just passed on by
Yes, I've been gambling so long
Luck just passed on by

My life, it don't mean much
Guess I'm just born to die

I'll keep walking this road
And watch my life go by
Yes, I'll keep walking this road
Watch my life go by

I've been alone too long
I've been alone too long

Born to die
Just like everything
Born to die
Keep on walking, walking this road

Makes me want to cry
Yeah, makes me want to cry
I'm born, yes I'm born to die
Nothing, nothing I can do

Born just to die
Yes, I am born just to die

Don't want to, don't want to die

I po japońsku: Wink

얼굴에 부딪히는 바람과
눈을 파고 드는 비
얼굴에 부딪히는 바람과
눈을 파고 드는 비

이 길에 너무 오래 있어서
난 어떻게 우는지도 모르겠어

오래도록 도박을 했었지만
행운은 나를 비켜갔어
오래도록 도박을 했었지만
행운은 나를 비켜갔어

인생, 그건 내게 커다란 의미가 없어
난 죽을 수밖에 없는 운명인가 봐

이 길을 계속 걸으며
사라져 가는 내 인생을 지켜볼거야
그래, 이 길을 계속 걸으며
사라져 가는 내 인생을 지켜볼거야

난 너무도 오래도록 외로웠어
난 죽을 수밖에 없는 운명인가 봐
난 너무도 오래도록 외로웠어
난 죽을 수밖에 없는 운명인가 봐

죽을 수밖에 없는 운명인가 봐
다른 모든 것들처럼
죽을 수밖에 없는 운명인가 봐
이 길을, 이 길을 계속 가겠어

그래서 울 것만 같아
그래서 울 것만 같아
난 죽을 수밖에 없는 운명인가 봐
내가 할 수 있는 건 아무 것도 없어

난 죽을 수밖에 없는 운명인가 봐
그래, 죽을 수밖에 없는 운명인가 봐

난 죽고 싶지 않아
mir
remaster

PostWysłany: 25.06.2009, 06:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Az mi skora cierpnie Wink , ze o to pytam, ale kolega, spoza granic naszego kraju, chce kupic jedna plyte Behemotha Rolling Eyes . Ja sie na tym zupelnie nie znam, ale moze ktos z Was moglby autorytatywnie polecic cos, co jest uwazane za ich najlepsze dokonanie.

Dzieki z gory Exclamation

mir
Powrót do góry
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 25.06.2009, 15:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

??? Dziwnych masz znajomych... Ale chyba "The Apostasy". Raczej powszechna jest opinia, że to najbardziej dopracowany album Nergala i kolegów. A ponoć Nergal chodzi z Dodą...!?

http://artrock.pl/
Powrót do góry
mir
remaster

PostWysłany: 25.06.2009, 22:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wojtkku, wielkie dzieki. Naprawde Exclamation

A co do dziwnych znajomych, usmialbys sie, ale czlowiek (wlasnie siwtowal polwiecze urodzin) jest naprawde "inny" Wink . Uparl sie, ze sie nauczy, sam, rosyjskiego. Zaladowal na iPoda Wojne i Pokoj, zakupil knizku w oryginale i tak sie meczy Rolling Eyes Ale zeby tylko siebie, innych tez Razz Ale ma tez inne, jasniejsze strony Very Happy

pzdr

mir
Powrót do góry
Magog
epka analogowa

PostWysłany: 25.06.2009, 22:25    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie byłem fanem Behemotha. Niedawno zrobiłem sobie jednak przesłuchanie płyt z roku 2000. Fanem w dalszym ciągu nie jestem, ale... nie wiem czy trafiłem na chwilowy nastrój sprzyjający takiej muzyce ale "Satanica" nawet mi się spodobała. Już po kilku przesłuchaniach można rozpoznawać poszczególne utwory Smile . Innych płyt nie znam.
Powrót do góry
rockowy
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 26.06.2009, 09:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

B.J.'u, wielkie dzięki. Kiedyś szukałem, nie znalazłem i zupełnie mi z głowy wyleciało co by raz jeszcze w internecie sprawdzać Smile
Backside
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 08.07.2009, 20:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szybkie pytanie - czy wydania boxów płytowych nie w formie longboxa, a takiej małej, kwadratowej, grubej książeczki są zdatne do użycia, nie rozklejają się? Albo czy zdjęcia są dobrze widoczne i nie trzeba wyginać mocno stron, żeby zobaczyć co jest na brzegu?

Z góry dziękuję
Radek
Gość

PostWysłany: 08.07.2009, 20:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Backside napisał:
Szybkie pytanie - czy wydania boxów płytowych nie w formie longboxa, a takiej małej, kwadratowej, grubej książeczki są zdatne do użycia, nie rozklejają się? Albo czy zdjęcia są dobrze widoczne i nie trzeba wyginać mocno stron, żeby zobaczyć co jest na brzegu?

Zapewne wszystko zależy od wydania. Mam na przykład longboxowych Emersonów z kiepsko przymocowaną książeczką i blaszanego kwadratowego Davisa, który jest wykonany naprawdę solidnie (kłopotliwe mogłoby być jedynie kserowanie).
Powrót do góry
B.J.
box

PostWysłany: 08.09.2009, 10:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pytanie techniczne: czym usunąć zaschnięty klej z płyty cd (pole odtwarzania). Klej pochodzi prawdopodobnie z nie do końca przemyślanego, tekturowego opakowania płyty. Czym próbować? Ciepła woda? A może rozpuszczalnik (czy nie rozpuści cd)?

Pomocy Exclamation
Powrót do góry
pershing
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 08.09.2009, 11:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rozpuszczalnik zniszczy płytę. Większość rozpuszczalników spowoduje stopienie albo zmatowienie płyty. Mi tak ktoś zepsuł w domu Led Zeppelin.

Na twoim miejscu wziąłbym czystą płytę CD-R i sprawdzał na niej różne substancje, jaki mają wpływ.
Powrót do góry
afterc
remaster

PostWysłany: 08.09.2009, 12:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niekoniecznie. Płyta CD posiada dodatkową warstwę ochronną, której nie posiada CDr i to ona może zareagować z rozpuszczalnikiem.
Wypróbuj najpierw spirytus, potem denaturat - najlepiej na bezwartościowej płycie CD ( może być jakieś nowe SBB Wink ).
Jeśli te rarytasowe płyny nie pomogą - zastosuj rozpuszczlnik ( jest ich kilka typów, któryś na pewno załatwi problem ).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pershing
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 08.09.2009, 12:33    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Swoją drogą fajna akcja była z tą moją płytą Led Zeppelin. To był taki składak Led Zeppelin - Remasters i powstał na nim zaciek w takim miejscu, że jedyne co zniknęło to solówka z Whole Lotta Love. I co jeszcze bardziej kuriozalne resztę zespołu dało się słyszeć choć bardzo przygłuszoną, natomiast solówka praktycznie zniknęła. Jedynie jeden odtwarzacz jaki w domu miałem potrafił odtworzyć to tak, że coś niecoś było słychać tej gitary. Na płytach analogowych jeszcze potrafiłbym to wyjaśnić ale w wypadku zapisu cyfrowego to zupełnie niezrozumiałe.
Powrót do góry
B.J.
box

PostWysłany: 08.09.2009, 18:54    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki, Panowie Smile
Dam znać o efektach.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 94, 95, 96  Następny
Strona 3 z 96

Skocz do: