Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dziś pytanie? - dziś odpowiedź!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 94, 95, 96  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bednaar
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 27.01.2019, 00:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

The Glowing Man w sumie dobre, polecam też The Great Aninhilator.
Deformator
kaseta "żelazówka"

PostWysłany: 01.02.2019, 20:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziś w PR3 w audycji AnagrammarganA zaraz przed godziną 16:00 leciał bardzo przyjemny "numer". O ile dobrze zrozumiałem, był to kawałek naszej grupy Crash. Słuchał ktoś również? Pamięta ktoś co to był za utwór? Niestety we wszelkich serwisach przedstawiające playlisty na dzisiejszy dzień, miedzy 12 do 16 jest "czarna dziura" Sad

-------------------

Doszukałem się Smile
https://www.polskieradio.pl/9/6568/Artykul/2256126,AnagrammarganA-1-lutego-godz-1507

A był to Crash - Kakadu - Końcówka Banderoli

Rozwiązane ale zostawię, jako ciekawostkę bo świetnie grają Smile
ps. można to jeszcze gdzieś kupić?

https://www.discogs.com/user/mk.karolak/collection?page=1&limit=250&header=1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
I&I
album CD

PostWysłany: 01.02.2019, 20:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I do tego wyszło na winylu pod koniec ubiegłego roku. Gratka dla fanów dobrej muzyki i wydawnictw na poziomie Very Happy

Crash

PS Dzięki za info Defo!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tarkus
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 04.02.2019, 09:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wyszło niestety tylko na winylu, na CD się nie zanosi. Szkoda, że od razu na kasecie nie wydali, kurna. Zresztą podobne jaja zrobił Warner z "Senną opowieścią Jana B." - wyłącznie winyl, because fuck you, customer.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
arsen1994
szpula

PostWysłany: 11.02.2019, 12:00    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pytanie do rockowego : Czy rzeczywiście Klub Płytowy Razem chciał wydać płytę Komendarka Powrót z Materii Międzygwiazdowej ? Czy jest na ten temat w książeczce do wydania? Tak to jest napisane tutaj : https://www.facebook.com/events/141408026004308/
Powrót do góry
Monstrualny Talerz
longplay

PostWysłany: 26.03.2019, 13:35    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pamiętacie muzyczkę z teleturnieju telewizyjnego Wielka Gra? Przypomniało mi się to ostatnio, bo fajna była ta muzyczka. Próbowałem się dogrzebać co to jest, ale jedyne na co wpadłem to informacja, że być może autorem jest niejaki Walter Wanderley, brazylijski organista-hammondzista. Gościu natrzaskał miliard płyt, które rzeczywiście brzmią podobnie jak muzyczka z Wielkiej Gry, ale na ten konkretny utwór nie wpadłem.
Ktoś coś wie na ten temat?
Powrót do góry
Duch 1532
remaster

PostWysłany: 26.03.2019, 22:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam kłopot-niewiedzę. Okazało się, że „nowa” płyta kupiona na allegro jest jednak użytkowana, co — to uprzejme z jego strony — sprzedawca zgłosił przed wysyłką, za czym mogę rozważyć, czy jej nie odwołać. To album wydany przez Repertoire Records. Mejl od sprzedawcy mówi m.in.:

Cytat:
Płyta ( krążek ) jest nowa, tylko opakowanie płyty ( To jest taki jak gdyby plakat składany, takie inne opakowanie od wszystkich ) ma trochę minimalne obtarcia na krawędziach

Wiecie, na czym dokładnie polega „taki jak gdyby plakat składany”? To koperta? Raczej karton, czy raczej papier? Czy obtarte trzyma się kupy? Może macie jakieś podobne wydania Repertoire?

Dzięki!

PS Płyta to, rzecz jasna, Tudor Lodge Cool
Albatros to ptak z rodziny diomedeidæ, z rzędu rurkonosych. Występuje 14 gatunków albatrosa. Największy z nich, albatros wędrowny, osiąga rozpiętość skrzydeł do trzech i pół metra. Strzeżcie się albatrosów, Dinozaury!
Powrót do góry
B.J.
box

PostWysłany: 26.03.2019, 22:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może to (miniLP)? https://www.discogs.com/Tudor-Lodge-Tudor-Lodge/release/3085550
http://www.beatfair.net/Music?page=88
Zapytaj sprzedawcę o numery wydania (REPUK 1046).
B.J.
box

PostWysłany: 26.03.2019, 22:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

„taki jak gdyby plakat składany” https://www.popsike.com/TUDOR-LODGE-Same-LP-Vinyl-UK-Orig-VERTIGO-1st-press-w-textured-sleeve/181575266685.html
Duch 1532
remaster

PostWysłany: 27.03.2019, 12:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję, B.J.-u. Tak, to właśnie to.
Albatros to ptak z rodziny diomedeidæ, z rzędu rurkonosych. Występuje 14 gatunków albatrosa. Największy z nich, albatros wędrowny, osiąga rozpiętość skrzydeł do trzech i pół metra. Strzeżcie się albatrosów, Dinozaury!
Powrót do góry
rockowy
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 27.03.2019, 14:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Monstrualny Talerz napisał:
Pamiętacie muzyczkę z teleturnieju telewizyjnego Wielka Gra? Przypomniało mi się to ostatnio, bo fajna była ta muzyczka. Próbowałem się dogrzebać co to jest, ale jedyne na co wpadłem to informacja, że być może autorem jest niejaki Walter Wanderley, brazylijski organista-hammondzista. Gościu natrzaskał miliard płyt, które rzeczywiście brzmią podobnie jak muzyczka z Wielkiej Gry, ale na ten konkretny utwór nie wpadłem.
Ktoś coś wie na ten temat?

To może być Wanderley, ale nigdy na ten utwór nie trafilem. Z drugiej strony takich hammondzistów o czystym, klasycznym brzmieniu było wielu (w Polsce m.in. Wiktor Kolankowski) i niekoniecznie Wanderley jest pierwszym, który przyszedłby na myśl.

Co nie zmienia faktu, że mimo przeciwności i braku konkretnych informacji w archiwum TVP na stosownych pudełkach z taśmami, szukam tego numeru od kilku lat. Może się w końcu uda. Jest trochę takich zagadek jeszcze Smile (a kilka rozwiązanych czeka na wydanie, jak choćby takie "Flowers from Venus" Wink )
Goran
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 27.04.2019, 08:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pytanie do znawców twórczości The Beatles, wpadła mi w ręce płyta Hollywood Bowl.Wydanie w Rosji na 2 CD, koncerty z 64 i 65r. Na pirata to nie wyglada , jest hologram, książeczka , pełny opis, zdjęcia ale u nich to nic nie wiadomo. Wiem że oryginał wyszedł tylko na winylu, póżniej też wyszło na CD ale tylko na jednym i ze zmienioną okładką. Może ktoś wie coś więcej?
B.J.
box

PostWysłany: 27.04.2019, 09:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Goran napisał:
Wydanie w Rosji na 2 CD, koncerty z 64 i 65r. Na pirata to nie wyglada , jest hologram, książeczka , pełny opis, zdjęcia ale u nich to nic nie wiadomo.

Może znajdziesz na tej liście to, co kupiłeś:
https://www.discogs.com/The-Beatles-The-Beatles-At-The-Hollywood-Bowl/master/54829
Goran
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 27.04.2019, 10:10    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

B.J. napisał:
Goran napisał:
Wydanie w Rosji na 2 CD, koncerty z 64 i 65r. Na pirata to nie wyglada , jest hologram, książeczka , pełny opis, zdjęcia ale u nich to nic nie wiadomo.

Może znajdziesz na tej liście to, co kupiłeś:
https://www.discogs.com/The-Beatles-The-Beatles-At-The-Hollywood-Bowl/master/54829

Dzięki ale tam już patrzyłem i są tam uwzględnione tylko wydania na jednym CD.
B.J.
box

PostWysłany: 27.04.2019, 10:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A możesz podlinkować jak to wygląda?
Czy to może to? https://www.jagamart.com/be2hobo.html
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 94, 95, 96  Następny
Strona 95 z 96

Skocz do: