Muzyczne Dinozaury Forum Index Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

PRZETRWAJĄ NAJSILNIEJSI - propozycje
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 155, 156, 157, 158  Next

Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Płyty
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Białystok
digipack

PostPosted: 04.10.2017, 09:33    Post subject: Quote selected Reply with quote

Bednaar wrote:
Monstrualny Talerz wrote:
O Boże tylko nie to! Chcą strzelać do WR! Zmasowany ciężki ostrzał artyleryjski na black market!

O ile mi wiadomo, w Białymstoku zamierzają w tym celu użyć broni niekonwencjonalnej Wink

Yes Yes Yes Smile
Freefall
japońska edycja z bonusami

PostPosted: 04.10.2017, 10:18    Post subject: Quote selected Reply with quote

Na wszelki przypadek przypomnę aktualną listę Smile:

14 - Weather Report (Bednaar, Freefall, greg66, Koniu, mahavishnuu, Moonchild, Tilion, MirekK, Andy, gharvelt, Layla, caught, Maciek)

13 - Banco del Mutuo Soccorso (Andy, caught, Freefall, gacek778, mahavishnuu, MirekK, Yourmaster, Tilion, Bart, gharvelt, Leptir, Majkel, kłapouch)
13 - Mahavishnu Orchestra (Andy, Bednaar, Freefall, greg66, Koniu, mahavishnuu, Moonchild, Tilion, MirekK, gharvelt, Layla, caught, esforty)

11 - Dżem (abraxas, Andy, boasnake, Crowley, gacek778, Maciek, Tilion, Yupy, Bart, Koniu, stranger, )
11 - Kate Bush (akukuuu, Andy, Crowley, Freefall, Maciek, mahavishnuu, Tilion, Leptir, caught, Duch1532, gharvelt)
11 - Gary Moore (Andy, boasnake, Crowley, Dudia, dziobak, Freefall, rafalt104, Tilion, Maciek, esforty. stranger)
11 - The Beatles (Andy, Cure, Freefall, greg66, Koniu, mahavishnuu, Tilion, MirekK, Goran, jarex, zlatan)

10 - Klaus Schulze (Bednaar, crescent, Maciek, mahavishnuu, Tilion, Jakuz, Cure, gharvelt, gregg66, Bednaar)
10 - Emerson Lake & Palmer (Andy, Cure, Freefall, greg66, Koniu, mahavishnuu, Tilion, MirekK, Gacek, gharvelt)
10 - Herbie Hancock (Bednaar, caught, Freefall, Maciek, mahavishnuu, RomanZKrainyDeszczowców, Jakuz, Mirekk, Koniu, gharvelt)
10 - Queen (Andy, Crowley, Cure, Freefall, Koniu, Maciek, stranger, Tilion, Gacek, zlatan)
10 - Univers Zero (Bartosz, caught, crescent, Duch 1532, Rufin, Yourmaster, Mirekk, Freefall, gharvelt, Layla)

9 - Area (Bartosz, caught, Freefall, mad, mahavishnuu, MirekK, Yourmaster, Majkel, gharvelt)
9 - Amon Düül II (abraxas, Andy, Bartosz, caught, crescent, Freefall, MirekK, Yourmaster, mahavishnuu)
9 - Whitesnake (Crowley, boasnake, Dudia, rafalt104, stranger, WOJTEKK, Andy, Koniu, zlatan)
9 - Toto (Andy, Crowley, Dudia, Tilion, stranger, WOJTEKK, Freefall, Bart, Algernon94)
9 - Slayer (Bartosz, gacek778, krzysztof, mad, Majkel, ocalony, Rufin, Yourmaster, jarex)
9 - Radiohead (Bednaar, crescent, Cure, Jakuz, Moonchild, pesada, Yourmaster, Algernon94, jarex)
9 - Santana (akukuuu, Andy, Freefall, Maciek, mahavishnuu, Tilion, gharvelt, Goran, Mirekk)

8 - Black Sabbath (zlatan, Freefall, stranger, Rory Gallagher, Clive Codringher, esforty, Białystok, gharvelt)
8 - Asia (Crowley, Dudia, Freefall, mad, Tilion, Andy, Cure, stranger)
8 - Peter Hammill (Mirekk, caught, Wojtekk, mahavishnuu, Tilion, Freefall, Andy, Jakuz, Bart)
8 - Pat Metheny (Bednaar, Leptir, Maciek, jakuz, Freefall, mahavishnuu, esforty, Koniu)
8 - Samla Mammas Manna (Bartosz, caught, Cure, Yourmaster, mahavishnuu, Freefall, Mirekk, gharvelt)
8 - Lynyrd Skynyrd (Andrzej, Andy, Dudia, Freefall, Sheik Yerbouti, Tilion, Koniu, Goran)
8 - Frank Zappa (Andy, Freefall, mahavishnuu, Tilion, Clive Codringher, gharvelt, Layla, caught)
8 - Maanam (Cure, Leptir, Maciek, Andy, Freefall, Koniu, stranger, jarex)
8 - Ozzy Osbourne (Crowley, Freefall, gacek778, stranger, WOJTEKK, Andy, Koniu, zlatan)

7 - Ultravox (Dudia, dziobak, Leptir, Maciek, rafalt104, WOJTEKK, jarex)
7 - Eric Clapton (Bednaar, Koniu, Maciek, Andy, Freefall, Goran, stranger)
7 - Budka Suflera (gacek778, Cure, Andy, Freefall, Bart, Koniu, stranger)
7 - UFO (Andy, Freefall, greg66, Tilion, Crowley, stranger, gacek778)
7 - Red Hot Chilli Peppers (Freefall, gacek778, night_watch, B.J., Algernon94, jarex, zlatan)
7 - Sting (Clive Codringher, Crowley, Freefall, Moonchild, gacek778, Heartbreaker, zlatan)

6 - Breakout (Andy, Freefall, greg66, Koniu,Tilion, jarex)
6 - Can (gharvelt, Layla, Freefall, jarex, Mirekk, Clive Codringher)
6 - Collegium Musicum (Andy, Freefall, greg66, Maciek, mahavishnuu, Tilion)
6 - Bob Dylan (Koniu, Maciek, Andy, Freefall, Duch1532, Goran)
6 - Brian Eno (Leptir, Maciek, ocalony, Yourmaster, Jakuz, gharvelt)
6 - Supertramp (Koniu, LadyStyx, Gacek, Andy, Moonchild, gharvelt)
6 - ABBA (B.J., Freefall, rafalt104, stranger, WOJTEKK, Andy)

5 - Blue Öyster Cult (Crowley, Dudia, Freefall, Jakuz, WOJTEKK)
5 - Ange (Andy, caught, Freefall, MirekK, Yer Blue)
5 - Art Ensemble Of Chicago (Bednaar, Freefall, mahavishnuu, Tilion, gharvelt)
5 - Death (Bartosz, mad, Rufin, Yourmaster, Gacek)
5 - Medeski, Martin & Wood (Bednaar, Jakuz, Leptir, I&I, Freefall)
5 - Robin Trower (Andy, Freefall, greg66, stranger, Tilion)

4 - Captain Beefheart (night_watch, RomanZKrainyDeszczowców, gharvelt, Layla)
4 - The Legendary Pink Dots (Duch 1532, LPD, Tilion, Yourmaster)
4 - Pet Shop Boys (Maciek, Tarkus, Tilion, WOJTEKK)

3 - Popol Vuh (gharvelt, Layla, Freefall)
3 - Simple Minds (Leptir, Maciek, stranger)
3 - Styx (LadyStyx, Andy, Koniu)
3 - Danzig (gacek778, Majkel, stranger)

2 - Cactus (Majkel, Andy)
2 - Duran Duran (Leptir, Maciek)
2 - Gary Numan (Leptir, Maciek)
2 - Grand Funk Railroad - (Majkel, Andy)
2 - Mona Lisa (Andy, caught)
2 - Motörhead (gacek778, WOJTEKK)
2 - Mountain (Majkel, Andy)

Last edited by Freefall on 07.10.2017, 00:56; edited 7 times in total
Back to top
View user's profile Send private message
gharvelt
remaster

PostPosted: 04.10.2017, 10:55    Post subject: Quote selected Reply with quote

zlatan wrote:
Dlatego pytam, bo mogę nawet coś poprowadzić, ale coś innego niż WR.

I to jest właściwe podejście. Jakiego wykonawcę chciałbyś poprowadzić? Jeśli jest szansa, że będą chętni do takiej zabawy, to raczej nie ma co się ceregielić. Obecna formuła, tj. sztywne trzymanie się listy (którą i tak trudno uznać za aktualną, bo jest na niej sporo osób obecnie nieaktywnych na forum, za to brakuje takich, które teraz regularnie pojawiają się i pisują), uniemożliwia prowadzenie jakichkolwiek strzelanek.
Back to top
zlatan
maxi-singel analogowy

PostPosted: 04.10.2017, 11:25    Post subject: Quote selected Reply with quote

Z tych co mają jakąś sensowną liczbę głosów (powiedzmy 7+ja, tyle osób wystarczy do dobrej zabawy?), chętnie pokieruję Queen albo Ozzy'm Osbourne'm. Ewentualnie Santaną, ale wtedy potrzebowałbym dłuższego czasu na przypomnienie sobie Wink

Najchętniej przemaglowałbym Ozzy'ego. Wydaje mi się, że wszyscy głosujący są "żywi", tylko nie znam realiów tej zabawy i nie wiem czy 8 osób jest odpowiednie.

Last edited by zlatan on 04.10.2017, 11:27; edited 1 time in total
Back to top
Leptir
limitowana edycja z bonusową płytą

PostPosted: 04.10.2017, 11:25    Post subject: Quote selected Reply with quote

Słusznie, warto by odświeżyć/przewartościować tę listę, bo już jest mocno zatęchła. Może po prostu, jeśli jest chętny do prowadzenia, to niech zaproponuje jakąś pulę wykonawców (5-6) z topu naszej listy, których chciałby poprowadzić, a forumowicze zdecydują, do którego by chcieli postrzelać na początek? Nie znaczy to, że musiałby prowadzić całą resztę (chyba, żeby sam chciał), może zgłosi się ktoś inny. Ważne, żeby coś ruszyło w tym temacie. Smile
gharvelt
remaster

PostPosted: 04.10.2017, 12:04    Post subject: Quote selected Reply with quote

zlatan wrote:
Z tych co mają jakąś sensowną liczbę głosów (powiedzmy 7+ja, tyle osób wystarczy do dobrej zabawy?), chętnie pokieruję Queen albo Ozzy'm Osbourne'm. Ewentualnie Santaną, ale wtedy potrzebowałbym dłuższego czasu na przypomnienie sobie

7+ wystarczy, zresztą przy takich wykonawcach jak Queen, Ozzy czy Santana przypuszczam, że nie powinno być problemów z większą liczbą uczestników. Sam na Queen czy Santanę na pewno się piszę, Ozzy'ego musiałbym poznać niemal w całości, bo solowo słuchałem bardzo mało... (co innego BS, po zakupach CD w tym roku odświeżałem sobie kolejnymi odsłuchami - BTW dlaczego Sabbathów nie ma na liście? to mogłaby być ciekawa strzelanka z wysoką frekwencją). Na KC czy Genesis głosowało po ponad 20 osób, ale wiadomo, to tacy wykonawcy, których znają i słuchają (bądź swego czasu słuchali) niemal wszyscy aktywni użytkownicy.

Last edited by gharvelt on 04.10.2017, 12:04; edited 1 time in total
Back to top
Freefall

PostPosted: 04.10.2017, 12:04    Post subject: Quote selected Reply with quote

Zgadzam się, że nie ma sensu sztywno trzymać się listy.
Mogę coś poprowadzić, jakby co Smile.
Oczywiście pogodynki zostawimy Bednaarowi, ale mogę się podjąć strzelanki, do którejś z kolejnych pozycji.
Back to top
zlatan
maxi-singel analogowy

PostPosted: 04.10.2017, 13:04    Post subject: Quote selected Reply with quote

Jeżeli będzie strzelanka do Black Sabbath, to nawet jeszcze chętniej ją poprowadzę niż to co zgłosiłem.

W takim razie proszę mnie zapisać na Sabbathów i zachęcam też innych. W końcu kim lepiej się zajmować jak nie królami ciężkiego grania? Smile
Back to top
Koniu
maxi-singel analogowy

PostPosted: 04.10.2017, 14:38    Post subject: Quote selected Reply with quote

Tak dawno nie strzelaliśmy, że warto by pierwszą po przerwie zabawę poprowadził ktoś z doświadczeniem, tak dla przypomnienia sobie i innym. Ja chętnie poprowadzę Emerson, Lake & Palmer, ale też nie w tym miesiącu. Za to z miłą chęcią sobie postrzelam.

edit: Może być do Queen
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
gharvelt
remaster

PostPosted: 05.10.2017, 10:23    Post subject: Quote selected Reply with quote

zlatan wrote:
Jeżeli będzie strzelanka do Black Sabbath, to nawet jeszcze chętniej ją poprowadzę niż to co zgłosiłem.

W takim razie proszę mnie zapisać na Sabbathów i zachęcam też innych. W końcu kim lepiej się zajmować jak nie królami ciężkiego grania? Smile

Jeśli chciałbyś prowadzić BS, to naprawdę nie jestem w stanie uwierzyć, że tutaj, na FD, nie znajdzie się wystarczająca liczba chętnych... Zapisy do tabelki w tym przypadku wydają się zupełnie zbędne.

Koniu wrote:
Tak dawno nie strzelaliśmy, że warto by pierwszą po przerwie zabawę poprowadził ktoś z doświadczeniem, tak dla przypomnienia sobie i innym.

Może prowadzić ktoś z doświadczeniem, ale czy to konieczne? Jeśli za prowadzenie zabierze się osoba o krótszym stażu, to wystarczy, że uprzednio przeczyta dokładnie temat z zasadami i przewertuje kilka ostatnich strzelanek, żeby rozeznać się, jak były one prowadzone i jakie trudności się wówczas zdarzały. Wielkich umiejętności tutaj nie trzeba, bardziej chęci i zaangażowania.
Back to top
zlatan
maxi-singel analogowy

PostPosted: 05.10.2017, 13:35    Post subject: Quote selected Reply with quote

Zabawa jest raczej prosta, zresztą na innych forach prowadziłem już gry podobnego typu. Myślę, że dam radę, chyba że pojawią się jeszcze jakieś głosy przeciw mojemu prowadzeniu, to odpuszczę Wink

Jeżeli nie będzie obiekcji, to zapewne w dość bliskim czasie ruszę dalej z tematem Sabbathów.
Back to top
mahavishnuu

PostPosted: 05.10.2017, 13:56    Post subject: Quote selected Reply with quote

gharvelt wrote:

Jeśli chciałbyś prowadzić BS, to naprawdę nie jestem w stanie uwierzyć, że tutaj, na FD, nie znajdzie się wystarczająca liczba chętnych... Zapisy do tabelki w tym przypadku wydają się zupełnie zbędne.

Nie jestem zwolennikiem sztywnego trzymania się listy, tym bardziej, że się to specjalnie nie sprawdziło, jednak wyciąganie nagle jakiegoś królika z rękawa i robienie do niego strzelanki to także nie jest najlepszy pomysł. Póki co Black Sabbath nie ma nawet jednego głosu na liście propozycji. Jak powiedział robot kolejkowy w „Alternatywy 4”: „Proszę się nie pchać, wszystkich obowiązuje kolejka”. Razz
Bardziej sensowna wydaje mi się propozycja, aby wybrać jakiegoś wykonawcę, który na liście propozycji znajduję się w miarę wysoko. Jeśli na Black Sabbath nagle zagłosuje sporo osób wtedy sytuacja się zmieni. Osobiście wolałbym jednak, aby dać szansę tym wykonawcom, którzy w tej kolejce trochę się już wyczekali (szczególnie ci, którzy mają 10-14 głosów).
Freefall

PostPosted: 05.10.2017, 14:37    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ja nie mam nic przeciwko strzelance do Sabbathów. Myślę, że spokojnie znajdzie się co najmniej 10 chętnych.

Edit: BS wciągnięte na listę.
Back to top
Białystok
digipack

PostPosted: 05.10.2017, 14:41    Post subject: Quote selected Reply with quote

A co z moimi armatami wymierzonymi w Black Market? Smile
Freefall

PostPosted: 05.10.2017, 14:46    Post subject: Quote selected Reply with quote

Czekamy na Bednaara Smile.
Back to top
Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Płyty All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 155, 156, 157, 158  Next
Page 156 of 158

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum