Muzyczne Dinozaury Forum Index Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

PRZETRWAJĄ NAJSILNIEJSI - propozycje
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 160, 161, 162 ... 170, 171, 172  Next

Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Płyty
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Leptir
zremasterowany digipack z bonusami

PostPosted: 11.12.2017, 19:32    Post subject: Quote selected Reply with quote

...i People are People - chyba jeszcze większy. Smile
View user's profile Send private message
zlatan
epka analogowa

PostPosted: 11.12.2017, 19:44    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ale co to jest przy Blasphemous Rumours... To jest odjazd dopiero! Smile
Back to top
Leptir

PostPosted: 11.12.2017, 19:47    Post subject: Quote selected Reply with quote

Była mowa o hitach - Blasphemous... choć zdaje się, że wyszło na singlu, nigdy wielkim hitem nie było - co nie zmienia faktu, że to jeden z moich ulubionych kawałków DM.
Monstrualny Talerz
maxi-singel analogowy

PostPosted: 28.12.2017, 13:08    Post subject: Quote selected Reply with quote

Weather zrobiony, Depeche odstrzelane, jakieś nowe chęci?
Ja ze swojej strony chciałbym zaproponować Davida Bowiego. Od kilku lat planuje sobie odsłuchać całej dyskografii, gdyż wielu rzeczy po prostu nie znam, albo słuchałem po razie. Od śmierci Davida oraz wydania "Blackstar" stałem się nieformalnym fanem, choć tak naprawdę lubię tylko kilka płyt (wiadomo Trylogia B, Earthling, Blackstar, może coś tam jeszcze). Chciałbym sobie jednak uporządkować znajomość jego dyskografii, jednocześnie jakoś uhonorować tego wielkiego artystę/człowieka. Nie wiem jednak czy ktokolwiek były chętne, zważywszy, że ze znajomością płyt DB jest różnie, a realnych fanów jest niewiele. Strzelankę mógłbym poprowadzić, ale gdzieś tak od końca stycznia albo nawet i dalej. Jeśli by do niej doszło to chciałbym mieć już całość odświeżoną. Jak to widzicie? Ktokowliek by się pisał? Nawet i przy depeszach przecież bardzo popularnych frekwencja wyborcza była taka se.
Back to top
gharvelt
digipack

PostPosted: 28.12.2017, 13:14    Post subject: Quote selected Reply with quote

Jak najbardziej za! Nawet sam miałem właśnie zaproponować Bowiego, dziwi jego brak na liście. Z pewnością wziąłbym udział i przypuszczam, że frekwencja również nie będzie zła. Przy Depeszach frekwencja najczęściej w okolicach 16-18 osób w kluczowych rundach to IMO bardzo dobry wynik, spodziewałem się niższej.

Przy okazji tak tylko rzucę, że lada dzień mamy Nowy Rok, więc może oprócz strzelanek znajdzie się jakiś śmiałek do poprowadzenia plebiscytu na Płytę Roku 2017? Można by za kilka dni założyć taki temat.
Back to top
RoryGallagher
singel kompaktowy

PostPosted: 28.12.2017, 13:24    Post subject: Quote selected Reply with quote

Przy strzelance do Bowiego ja odpadam. Kompletnie nie rozumiem jego fenomenu. Przesłuchałem kilkanaście jego albumów, w tym chyba wszystkie najważniejsze, i żaden z nich absolutnie niczym, choćby jednym utworem, mnie nie zachwycił. Dla mnie to są tylko proste, popowe, mniej lub bardziej kiczowate piosenki (z wyjątkiem bardziej eksperymentalnych momentów "Berlinskiej Trylogii" i "Blackstar", ale tu też bez zachwytu), które nie są ani szczególnie chwytliwe, ani szczególnie ciekawie wykonane. Nie słyszę tego rzekomego geniuszu.

Proponuję zrobić nową listę propozycji, zupełnie od podstaw. I kolejne strzelanki przeprowadzać już zgodnie z tą listą.
Leptir

PostPosted: 28.12.2017, 13:56    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ja z przyjemnością dołączę do rozstrzeliwania Bowie'ego. To jeden z moich ulubionych artystów (i to jeszcze nim wydał "Blackstar" i opuścił ten padół łez Wink). Myślę, że koniec stycznia jest dobrym terminem zważywszy na obszerność jego dyskografii, w razie gdyby część forumowiczów nie zdążyła sobie do tego czasu odświeżyć jego nagrań to rozważałbym nawet przesunięcie na luty.

A co do Płyty Roku - tradycyjnie przeprowadzał to w bardzo dobrym stylu Wojtekk. Wojtku, podejmiesz się? Question
Koniu
epka analogowa

PostPosted: 28.12.2017, 14:09    Post subject: Quote selected Reply with quote

Bowie mówicie? A ja już wałkuję czwartą płytę włoskiej progresji! Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
MichalP
singel kompaktowy

PostPosted: 28.12.2017, 15:17    Post subject: Quote selected Reply with quote

Bowie - jestem za!
Back to top
gharvelt
digipack

PostPosted: 28.12.2017, 15:42    Post subject: Quote selected Reply with quote

Sprawdziłem właśnie, że odbyła się już tutaj kiedyś strzelanka do płyt Bowiego, aczkolwiek było to na samym początku FD pod tym adresem, w listopadzie 2007 roku... Frekwencja była słabiutka, najczęściej 8-9 osób, mam nadzieję, że tym razem wyjdzie nam znacznie lepiej. Warto przeprowadzić strzelankę również dlatego, że:
1) zagramy w niemal całkiem innym składzie, z osób biorących udział wówczas dziś aktywnych na forum pozostało może 4, z czego biorących udział w ostatnich strzelankach góra 2;
2) w międzyczasie ukazały się dwa albumy Bowiego, "The Next Day" oraz "Blackstar", które mogą sporo namieszać w stawce.
Popieram propozycję Leptira, najlepiej byłoby zacząć w lutym, a ten okres styczniowy i ewentualnie początek/pierwszą połowę lutego poświęcić na rocznik 2017. Będzie dość czasu, żeby zainteresowani dosłuchali czy przypomnieli sobie obszerną dyskografię artysty.
Back to top
Freefall
limitowana edycja z bonusową płytą

PostPosted: 28.12.2017, 15:53    Post subject: Quote selected Reply with quote

Jestem za Bowiem. Byle strzelanka zakończyła się w lutym, bo potem mogę offline jakiś czas Smile.
Back to top
Cure
digipack

PostPosted: 28.12.2017, 16:04    Post subject: Quote selected Reply with quote

MichalP wrote:
Bowie - jestem za!

Popieram!
Crowley
digipack

PostPosted: 28.12.2017, 18:15    Post subject: Quote selected Reply with quote

Bowie co się zowie. O! Dawać go. Wink
Back to top
Yer Blue
remaster

PostPosted: 28.12.2017, 18:35    Post subject: Quote selected Reply with quote

Bowie jak najbardziej.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dziobak
maxi-singel kompaktowy

PostPosted: 28.12.2017, 19:41    Post subject: Quote selected Reply with quote

Beze mnie. Może jednak zorganizować strzelankę do kogoś, do kogo jeszcze nie strzelano? Po co robić powtórne strzelanki? Kiedyś była lista z punktacją a teraz jedziecie wybiórczo i na widzimisię. To po co ta lista była z rankingiem do strzelania?
Back to top
Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Płyty All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 160, 161, 162 ... 170, 171, 172  Next
Page 161 of 172

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum