Muzyczne Dinozaury Forum Index Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

PRZETRWAJĄ NAJSILNIEJSI - propozycje
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 166, 167, 168 ... 173, 174, 175  Next

Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Płyty
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Gacek
japońska edycja z bonusami

PostPosted: 04.03.2018, 15:56    Post subject: Quote selected Reply with quote

To ja mam taką propozycję. Liczę wszystkie głosy od mojego ostatniego wpisu i robię nową listę bo jak już wspomniałem na starej większość użytkowników już nie jest aktywna. Jak ktoś jest zainteresowany to proszę o wpis do czego by postrzelał z poniższych. A dlaczego z poniższych? Bo teraz się podniosły głosy o GG a z poprzedniej listy wziąłem to co miało najwięcej głosów.
Na ten moment proponuję nie rozdrabniać się na kolejne propozycje bo będziemy tu znów musieli księgowego zatrudnić. Coś odstrzelimy będziemy wciągać na listę nowe rzeczy tak żeby było max 10 pozycji. W to co jestem zainteresowany wpisałem się sam.

3 Gentle Giant (Layla, Yer Blue, Gacek)
2 Iron Maiden (Yer Blue, Gacek)
2 The Beatles (esforty, Gacek)
1 Banco del Mutuo Soccorso (Gacek)
1 Mahavishnu Orchestra (esforty)
1 Kate Bush (esforty)
1 Gary Moore (esforty)
1 Dżem (Gacek)

Maidenów też bym chętnie odstrzelił i warunkowo wciągam na listę ale tak jak wspomniałem wcześniej. Proponuję odstrzelić to czego jeszcze nie było a dziewicę zrobimy w późniejszym terminie.

Tak więc kto zainteresowany niech pisze w czym chce uczestniczyć i z tym wystartujemy.
Back to top
View user's profile Send private message
zlatan
epka analogowa

PostPosted: 04.03.2018, 16:00    Post subject: Quote selected Reply with quote

Z powyższych na Beatlesów i Maiden.
Back to top
FanMaiden
pocztówka dźwiękowa

PostPosted: 04.03.2018, 16:04    Post subject: Quote selected Reply with quote

Z powyższych na Beatlesów i Maiden - mogę napisać to samo.
MichalP
singel kompaktowy

PostPosted: 04.03.2018, 16:40    Post subject: Quote selected Reply with quote

zlatan wrote:
Z powyższych na Beatlesów i Maiden.

Przybijam, reszta totalnie nie moja działka
Back to top
gharvelt
digipack

PostPosted: 04.03.2018, 16:58    Post subject: Quote selected Reply with quote

Gacek wrote:

To ja mam taką propozycję. Liczę wszystkie głosy od mojego ostatniego wpisu i robię nową listę bo jak już wspomniałem na starej większość użytkowników już nie jest aktywna. Jak ktoś jest zainteresowany to proszę o wpis do czego by postrzelał z poniższych. A dlaczego z poniższych? Bo teraz się podniosły głosy o GG a z poprzedniej listy wziąłem to co miało najwięcej głosów.

Mam nieco inny pomysł, tj. zaktualizować tamtą długą listę wg innych kryteriów, między innymi takich jak to, czy dany użytkownik jest aktywny na forum i wciąż bierze udział w strzelankach oraz wyższy próg obecności na liście (min. 6 aktywnych forumowiczów). To wymaga więcej pracy, ale postaram się za nią zabrać od razu, jak zdążę w ciągu najbliższej godziny, to opublikuję efekty i zobaczycie oraz ocenicie, czy warto rozwijać tą drogą, czy właśnie budować zupełnie od nowa. Jak nie zdążę przed 17 to wrzucę późnym wieczorem.
Back to top
stranger
maxi-singel analogowy

PostPosted: 04.03.2018, 17:31    Post subject: Quote selected Reply with quote

Gary Moore, Dżem, Iron Maiden
gharvelt
digipack

PostPosted: 04.03.2018, 17:55    Post subject: Quote selected Reply with quote

Lista wykonawców po liftingu.

Ekstraklasa:

15 - Queen (Andy, boasnake, Crowley, Cure, Freefall, Gacek, gharvelt, Koniu, Leptir, Maciek, MichalP, Monstrualny Talerz, stranger, Yer Blue, zlatan)

13 - Beatles, The (Andy, Białystok, Cure, FanMaiden, Freefall, gharvelt, Goran, greg66, Koniu, mahavishnuu, MichalP, Yer Blue, zlatan)

11 - Bush, Kate (akukuuu, Andy, caught, Crowley, Duch 1532, Freefall, gharvelt, Leptir, Maciek, mahavishnuu, Monstrualny Talerz)
11 - Emerson Lake & Palmer (Andy, Białystok, Cure, Freefall, Gacek, gharvelt, greg66, Koniu, mahavishnuu, MichalP, Monstrualny Talerz)

10 - Mahavishnu Orchestra (Andy, caught, esforty, Freefall, gharvelt, greg66, Koniu, Layla, mahavishnuu, Monstrualny Talerz)
10 - Moore, Gary (Andy, boasnake, Crowley, Dudia, dziobak, esforty, Freefall, Maciek, RoryGallagher, stranger)

9 - Banco del Mutuo Soccorso (Andy, caught, Freefall, Gacek, gharvelt, Leptir, mahavishnuu, Majkel, Monstrualny Talerz)
9 - Osbourne, Ozzy (Andy, Crowley, Freefall, Gacek, stranger, Koniu, MichalP, Yer Blue, zlatan)
9 - Santana (akukuuu, Andy, Freefall, gharvelt, Goran, Koniu, Leptir, Maciek, mahavishnuu)
9 - Ultravox (Dudia, dziobak, gharvelt, Koniu, Leptir, Maciek, MichalP, Monstrualny Talerz, WOJTEKK)

8 - Budka Suflera (Andy, boasnake, Cure, Freefall, Gacek, Koniu, MichalP, stranger)
8 - Dżem (abraxas, Andy, boasnake, Crowley, Gacek, Maciek, Koniu, stranger)
8 - Gentle Giant (Białystok, Gacek, gharvelt, Koniu, Layla, mahavishnuu, RoryGallagher, Yer Blue)
8 - Hancock, Herbie (caught, Freefall, gharvelt, Jakuz, Koniu, Maciek, mahavishnuu, Monstrualny Talerz)
8 - Zappa, Frank (Andy, caught, Clive Codringher, Freefall, gharvelt, Koniu, Layla, mahavishnuu)

7 - Asia (Andy, boasnake, Crowley, Cure, Dudia, Freefall, stranger)
7 - Maanam (Andy, Cure, Freefall, Koniu, Leptir, Maciek, stranger)
7 - Metheny, Pat (esforty, Freefall, Jakuz, Leptir, Maciek, mahavishnuu, Monstrualny Talerz)
7 - Whitesnake (Andy, Crowley, boasnake, Dudia, Koniu, stranger, zlatan)

6 - Clapton, Eric (Andy, Freefall, Goran, Koniu, Maciek, stranger)
6 - Dylan, Bob (Andy, Duch 1532, Freefall, Goran, Koniu, Maciek)
6 - Iron Maiden (FanMaiden, Gacek, gharvelt, MichalP, Yer Blue, zlatan)
6 - Schulze, Klaus (Cure, gharvelt, gregg66, Jakuz, Maciek, mahavishnuu)
6 - Sting (Clive Codringher, Crowley, Freefall, Gacek, Heartbreaker, zlatan)
6 - UFO (Andy, Crowley, Freefall, Gacek, greg66, stranger)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Zaplecze" Ekstraklasy

5 - Amon Düül II (abraxas, Andy, caught, Freefall, mahavishnuu)
5 - Area (caught, Freefall, gharvelt, mahavishnuu, Majkel)
5 - Breakout (Andy, Freefall, greg66, Koniu, MichalP)
5 - Can (Clive Codringher, gharvelt, Layla, Freefall, MichalP)
5 - Collegium Musicum (Andy, Freefall, greg66, Maciek, mahavishnuu)
5 - Hammill, Peter (Andy, caught, Freefall, Jakuz, mahavishnuu)
5 - Lynyrd Skynyrd (Andy, Dudia, Freefall, Goran, Koniu)
5 - Samla Mammas Manna (caught, Cure, Freefall, gharvelt, mahavishnuu)
5 - Toto (Andy, Crowley, Dudia, Freefall, stranger)
5 - Univers Zero (caught, Duch 1532, gharvelt, Layla, Freefall)

4 - ABBA (Andy, B.J., Freefall, stranger)
4 - Ange (Andy, caught, Freefall, Yer Blue)
4 - Blue Öyster Cult (Crowley, Dudia, Freefall, Jakuz)
4 - Eno, Brian (gharvelt, Jakuz, Leptir, Maciek)
4 - Kult (Gacek, Koniu, MichalP, zlatan)
4 - Medeski, Martin & Wood (Freefall, I&I, Jakuz, Leptir)
4 - Red Hot Chilli Peppers (B.J., Freefall, Gacek, zlatan)
4 - Supertramp (Andy, Gacek, gharvelt, Koniu)
4 - Trower, Robin (Andy, Freefall, greg66, stranger)

3 - Art Ensemble Of Chicago (Freefall, mahavishnuu, gharvelt)
3 - Danzig (Gacek, Majkel, stranger)
3 - Duran Duran (Leptir, Maciek, MichalP)
3 - Popol Vuh (gharvelt, Layla, Freefall)
3 - Simple Minds (Leptir, Maciek, stranger)
3 - Slayer (Gacek, Majkel, MichalP)

2 - Cactus (Andy, Majkel)
2 - Captain Beefheart (gharvelt, Layla)
2 - Coltrane, John (gharvelt, RoryGallagher)
2 - Davis, Miles (gharvelt, RoryGallagher)
2 - Grand Funk Railroad (Andy, Majkel)
2 - Mona Lisa (Andy, caught)
2 - Mountain (Majkel, Andy)
2 - Numan, Gary (Leptir, Maciek)
2 - Radiohead (Cure, Jakuz)
2 - SBB (Koniu, Monstrualny Talerz)
2 - Soft Machine (gharvelt, Monstrualny Talerz)
2 - Styx (Andy, Leptir)
2 - Type O Negative (gharvelt, Monstrualny Talerz)

W porównaniu z ostatnią aktualizacją wykreśliłem Weather Report oraz Depeche Mode, bo na te zespoły plebiscyty już się odbyły. Dodałem Gentle Giant, do którego ostatnio zgłosiło się 8 osób.

Ponieważ kryteria kogo uznać za aktywnego użytkownika a kogo nie ciężko sprecyzować - tym bardziej, że niektórzy są aktywni, bo piszą, ale w strzelankach udziału już nie biorą, nawet jeśli się do nich wcześniej deklarowali - dlatego bardzo proszę o ponawianie swoich deklaracji. Zwłaszcza proszę o określenie się osoby, które wspominały tu i ówdzie, że nie mają ochoty dalej bawić się w strzelanki bądź plebiscyty (jak Bednaar czy crescent), ich stosunek jest niejasny (WOJTEKK, który trochę w tematach strzelankowych pisuje ale bardzo mało strzela), osoby generalnie aktywne w ostatnich latach, ale znikające z forum (MirekK czy jarex), a także wszystkich pozostałych, których dawnych deklaracji póki co nie uwzględniłem. Jak tylko otrzymam zgłoszenie, żeby je przywrócić, bo dana osoba chce brać udział w naszych zabawach, to dodam głosy z powrotem i zaktualizuję listę.

Na liście nie znalazły się zespoły, które do tej pory miał 6 bądź więcej głosów, ale po odjęciu nieaktywnych spadły poniżej tego progu (na przykład Radiohead czy Amon Duul II, które miały po 9 głosów, ale wśród nich ok. połowę bądź więcej stanowiły deklaracje nieaktywnych użytkowników). Jeszcze nie wszystko zaktualizowałem w oparciu o posty z ostatnich 9 stron niniejszego wątku - zrobię to wieczorem, jak wrócę do domu, wówczas także napiszę kilka zdań, co moim zdaniem moglibyśmy robić, żeby organizować zabawy sensownie, bez długich okresów posuchy, a zarazem bez całkowitej anarchii.

Last edited by gharvelt on 09.03.2018, 14:13; edited 20 times in total
Back to top
MichalP
singel kompaktowy

PostPosted: 04.03.2018, 20:00    Post subject: Quote selected Reply with quote

Budka, ELP, Ozzy i Queen nie pozostanę bierny, wahałem się nad Queen bo jednak nie znam kilku rzeczy ale nadrobię.
Back to top
boasnake
szpula

PostPosted: 04.03.2018, 20:20    Post subject: Quote selected Reply with quote

oj chętnie bym postrzelała do Gary'ego Moore'a....
A tymczasem proszę o dopisanie mnie do Queen, Whitesnake i do zespołu Asia. Z polskiego podwórka można postrzelać do Budki Suflera i Dżemu.
Yer Blue
remaster

PostPosted: 04.03.2018, 22:47    Post subject: Quote selected Reply with quote

Można mnie dopisać do Ozza, Queen i Beatli.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
gharvelt
digipack

PostPosted: 04.03.2018, 23:46    Post subject: Quote selected Reply with quote

Uzupełniłem listę o zgłoszenia z ostatnich kilku stron - gdyby ktoś zauważył, że gdzieś jego deklaracja została niechcący pominięta, to proszę się przypomnieć. Swój poprzedni post z listą jeszcze rozbuduję o listę dodatkową, tj. "zaplecze Ekstraklasy", czyli wykonawców z mniejszą niż 6 ilością aktywnych zgłoszeń (ale co najmniej 2), wziętych zarówno z listy nieaktualnej, tej sprzed 9 stron, jak i nowych (choćby Iron Maiden). Następnie zamierzam aktualizować listę o nowe zgłoszenia oraz, w zależności od deklaracji, także o wyrażone dawno temu głosy osób, które obecnie pominąłem.

Jeśli chodzi o organizowanie kolejnych strzelanek, moim zdaniem fajnie byłoby dbać o to, żeby lista była - na tyle na ile to możliwe - aktualna, jednak niekoniecznie musi to być sztywna ścieżka postępowania, tj. plebiscyt musi być zawsze na kolejnego wykonawcę zostającego numerem 1. Tak robiliśmy kiedyś i to się nie sprawdziło, bo nagle okazało się, że na liderujących Włochów z PFM i Banco przez miesiące nie było chętnych do organizowania zabawy. Dlatego za dobre rozwiązanie uważam połączenie panującej ostatnio tendencji "oddolnej aktywizacji", tj. zgłasza się chętny do prowadzenia, z postawieniem jakiegoś progu, od którego można startować z danym wykonawcą - myślałem o progu na poziomie 8 aktywnych forumowiczów, choć równie dobrze można by ustalić inną granicę (9? 10? 12?). W takim wypadku będziemy mieli pewność, że uda się osiągnąć co najmniej średnią, a zazwyczaj pewnie dobrą, frekwencję oraz unikniemy zastoju spowodowanego brakiem chętnych do organizowania.

Zachęcam wszystkich, żeby jak najbardziej szczegółowo przedstawiali swoje stanowiska. Kto chce się dopisać do danych zespołów, niech to napisze, anie ukrywa dla siebie, podobnie jakby ktoś chciał się z czegoś wypisać. Analogicznie zapraszam do deklarowania swoich stanowisk wobec brania udziału w strzelankach w ogóle. Mam nadzieję, że dzięki temu wkrótce uda się solidnie całą listę uporządkować i będzie ona nam służyć pomocą, a nie przeszkadzać, jak to było jeszcze nie tak dawno temu.
Back to top
Monstrualny Talerz
maxi-singel analogowy

PostPosted: 05.03.2018, 00:03    Post subject: Quote selected Reply with quote

Ja bym generalnie strzelał raczej do wszystkiego, nawet i Cream zacząłem dosłuchiwać, ale jeśli trzeba się deklarować to do tych z listy najchętniej:

Queen
Bush, Kate
Emerson Lake & Palmer
Mahavishnu Orchestra
Banco del Mutuo Soccorso
Hancock, Herbie (Serio? Cały???)
Metheny, Pat
Ultravox
Back to top
zlatan
epka analogowa

PostPosted: 05.03.2018, 00:03    Post subject: Quote selected Reply with quote

Mnie się wydaje, że jednym z problemów jest brak prowadzących. Takie Queen pewnie byłoby rozstrzelane dawno temu, tylko... no właśnie, ktoś rzucił pomysł, dużo osób podłapało, tylko prowadzić nie ma komu i tak wiszą miesiącami te zespoły.

Proponuję rozważyć, może nie zasadę, ale taką powiedzmy konwencję, że ten kto proponuje jakiegoś wykonawcę, będzie też prowadził zabawę o nim. Oczywiście nie chodzi mi o to, żeby to był jakiś przykry obowiązek albo zobowiązanie na resztę życia. Jeżeli znajdzie się ktoś chętny do prowadzenia zabawy zamiast proponującego, to nie widzę problemu, ale fajnie jakby proponujący był w gotowości chociaż przez miesiąc-dwa od wciągnięcia zespołu na listę.

Druga sprawa to faktycznie jednoznaczne deklaracje. Naprawdę nie ma powodu się wstydzić napisać, że będzie się brać udział. Już miałem dylematy, czy zaczynać strzelanki do Depeche Mode albo Dire Straits, bo deklarowało się 6 osób, a później strzelało 20. Owszem, to miła niespodzianka, ale większa przejrzystość na pewno nikomu by nie zaszkodziła Wink
Back to top
Monstrualny Talerz
maxi-singel analogowy

PostPosted: 05.03.2018, 00:11    Post subject: Quote selected Reply with quote

No to tu trzeba by właśnie powiązać model "listowy" z "anarchistycznym" jak to napisał Gharvelt. Jest lista ze zgłoszeniami chętnych (co najmniej ileś tam, 9, 10?) do tego nagle objawia się chęć u kogoś do prowadzenia i jedziemy. Może tylko tyle, że zgłaszający ma pierwszeństwo prowadzenia, bo np. chętnie by poprowadził, ale nie teraz tylko za 3 m-ce jak sobie wszystko przygotuje.
Back to top
stranger
maxi-singel analogowy

PostPosted: 05.03.2018, 00:13    Post subject: Quote selected Reply with quote

Oczywiście będę brał udział w strzelankach do zespołów/wykonawców co do których zgłosiłem swój akces.
Niestety - na prowadzącego zabawę się nie nadaję.
Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Płyty All times are GMT + 2 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 166, 167, 168 ... 173, 174, 175  Next
Page 167 of 175

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum