Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

PRZETRWAJĄ NAJSILNIEJSI - propozycje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 180, 181, 182 ... 187, 188, 189  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gharvelt
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 30.07.2019, 19:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Piotr napisał:
Tylko dlaczego czekać z obiema listami, aż do stycznia? O ile jest to zrozumiałe w przypadku dekady 2010-19, bo jeszcze się nie skończyła, to może faktycznie warto założyć temat z dekadą 2000-09 już teraz, by podtrzymać zainteresowanie. Unikniemy zdublowania tematów i będzie więcej czasu na zbieranie propozycji, tym bardziej, że nie było wszystkich roczników przerabianych z tej dekady, dlatego trudniej to wszystko zebrać.

Właśnie z tego powodu, że 2019 jeszcze się nie skończył, czekam do pierwszego stycznia na założenie w tym samym czasie plebiscytów "ROK 2019" i "LATA 2010-2019" - ten drugi oczywiście potrwa dłużej. Natomiast 2000-2009 planowałem zrobić później, pewnie w drugiej połowie przyszłego roku. W tym roku nawet niespecjalnie dałbym radę, bo podejrzewam duży wzrost obowiązków w sierpniu oraz jesienią. Ale jeśli ktoś inny chce prowadzić, to nie widzę przeszkód. Poza tym, wydaje mi się, że po ostatnim nowym plebiscycie dla odmiany fajnie byłoby zająć się znowu reedycją któregoś z roczników z epoki, np. 1968 albo 1972. Nie wszyscy aktywni tutaj użytkownicy są zainteresowani współczesnością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piotr
pirat stereo

PostWysłany: 31.07.2019, 08:18    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, dlatego warto popularyzować Very Happy. Sam myślałem, że Opeth, to już nie moja stylistyka, a tu taki Blackwater Park od razu zaskoczył i przyznam, że późniejsze płyty Porcupine Tree na tym nieco straciły. Czuć inspirację, w końcu Wilson był jej producentem i dopiero solo wrócił, moim zdaniem, na lepsze tory. A terminy plebiscytów są jak najbardziej zrozumiałe, z góry podziękowania za ich przeprowadzenie. A czy w przyszłości byłby też jakiś cień szansy na listy rocznikowe z trochę zapomnianych lat 2003-08, czy temat raczej do odpuszczenia i wszystko obejmie dekada?
Powrót do góry
Maciek
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 31.07.2019, 09:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na mnie z rocznikami 2003-2008 możesz liczyć. Jak Ci się będzie chciało je prowadzić, w rozsądnej częstotliwości (nie częściej niż raz na kwartał lub dwa) to pewnie uzbiera się z 5-10 osób. Na frekwencję rzędu 30 głosujących bym nie liczył. Wink
Monstrualny Talerz
album CD

PostWysłany: 20.08.2019, 08:01    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gharvelt napisał:
...fajnie byłoby zająć się znowu reedycją któregoś z roczników z epoki, np. 1968 albo 1972. Nie wszyscy aktywni tutaj użytkownicy są zainteresowani współczesnością.

Chłopcy i Dziewczęta, czas urlopowy powoli już z nami, chyba należałoby zabrać się do roboty, bo nas wyleją za lenistwo. Jedziemy z 1972 r.? Wielka górka w rocku i wielka górka w jazzach, zresztą wielka górka we wszystkim może zaowocować ciekawymi bataliami. Jedno jest pewne: po trzech z rzędu zwycięstwach tym razem Karmazynowy Król na chwilkę oddaje pola innym zawodnikom.
Powrót do góry
akukuuu
epka kompaktowa

PostWysłany: 20.08.2019, 08:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jestem za Wink
Powrót do góry
Goran
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 20.08.2019, 12:47    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Popieram i juz się cieszę.
Freefall

PostWysłany: 20.08.2019, 14:09    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

+1 Smile
Powrót do góry
MirekK

PostWysłany: 20.08.2019, 14:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

+2 (plus dwa tylko dlatego, że podwójnie się cieszę) Wink Smile

Nota bene - świetny rocznik!
<------------------- Exclamation
gharvelt
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 20.08.2019, 18:42    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma co się czaić, niech tylko znajdzie się odważny, co od razu założy temat. Myślę, że z utrzymaniem frekwencji na poziomie 30+ uczestników (a może nawet 35+) nie powinno być problemów.
Monstrualny Talerz
album CD

PostWysłany: 20.08.2019, 19:14    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zestawienie z 2008 r.:

1. Yes - Close to the edge
2. Genesis - Foxtrot
3. Jethro Tull - Thick as A Brick
4. Wishbone Ash - Argus
5. Emerson, Lake and Palmer - Trilogy
6. Deep Purple - Made in Japan
7. Deep Purple - Machine Head
8. Black Sabbath - Vol.4
9. Gentle Giant - Octopus
10. Khan - Space Shanty
11. Uriah Heep - Demons and wizards
12. Gentle Giant - Three friends
13. Budgie - Squawk
14. Niemen - Vol. 2
15. Focus - III
16. Grechuta, Marek - Droga za widnokreg
17. Return To Forever - Return To Forever
18. Bowie, David - The Rise and Fall of Ziggy Stardust and the Spiders from Mars
19. Caravan - Waterloo lily
20. Twenty Sixty Six and Then - Reflections on the Future
21. Allman Brothers Band, The - Eat a Peach
22. Aphrodite's Child - 666
23. Soft Machine - 5
24. Zappa, Frank - Waka/Jawaka
--. Babe Ruth - First Base
26. Zappa & The Mothers of Invention, Frank - The Grand Wazoo
27. Pink Floyd - Obscured by Clouds
28. Davis, Miles - On the Corner
--. Strawbs, The - Grave New World
30. Banco del Mutuo Soccorso - Darwin!
31. Uriah Heep - The Magician's birthday
32. Gnidrolog - Lady lake
--. Procol Harum - Live In Concert With The Edmonton Symphony Orchestra
34. Premiata Forneria Marconi - Storia di un minuto
35. Jethro Tull - Living in the past
37. Santana - Caravanserai
38. Can - Ege bamyasi
39. Scorpions - Lonesome Crow
40. Heckstall-Smith, Dick - A Story Ended
--. Niemen, Czeslaw - Strange is this world
42. Niemen - Vol. 1
--. Bram Stoker - Heavy Rock Spectacular (aka Schizo-Poltergeist)
44. Reed, Lou - Transformer
45. Amon Düül II - Wolf City
46. Rare Bird - Epic Forrest
47. Rolling Stones, The - Exile on Main Street
48. Moody Blues, The - Seventh Sojourn
49. America - America
--. Matching Mole - Matching Mole
Powrót do góry
Crazy
kaseta "metalówka"

PostWysłany: 20.08.2019, 21:23    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z góry przepraszam, jeżeli zrobię coś niezgodnego z zasadami Waszych zabaw - one mi się chyba bardzo podobają, tylko nie wiem, czy rozumiem, co wolno, a czego nie należy Smile

Zatem - czy jeżeli mam np. coś do dodania do powyższego zestawienia z 1972, to mogę tu pisać?
Monstrualny Talerz
album CD

PostWysłany: 20.08.2019, 21:48    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Crazy napisał:
Z góry przepraszam, jeżeli zrobię coś niezgodnego z zasadami Waszych zabaw - one mi się chyba bardzo podobają, tylko nie wiem, czy rozumiem, co wolno, a czego nie należy Smile

Zatem - czy jeżeli mam np. coś do dodania do powyższego zestawienia z 1972, to mogę tu pisać?

Nie, nie cierpliwości. Niedługo ktoś (może ja, a może ktoś inny) założy temat 1972, gdzie będzie można już wrzucać co trzeba.
Powrót do góry
Yer Blue
remaster

PostWysłany: 20.08.2019, 21:58    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wchodzę do gry jak najbardziej.
Po przypomnieniu zestawu sprzed 11 lat wydaje mi się, że podium specjalnie nie ulegnie zmianom, w ogóle całe top 10 wydaje mi się tak zabetonowane, że nie wiem co tam pomoże wypaść. Najwyżej jakieś jazzy mogą namieszać, o ile elektorat tego stosunkowo nowego na forum frontu się zmobilizuje Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Białystok
limitowana edycja z bonusową płytą

PostWysłany: 21.08.2019, 07:12    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Yer Blue napisał:
Najwyżej jakieś jazzy mogą namieszać, o ile elektorat tego stosunkowo nowego na forum frontu się zmobilizuje Wink

Spore nadużycie z tym "namieszać".

Jak patrzę na wyniki z 2008 r. to niesamowita sprawa jest z 42-43 miejscem dla Bram Stoker - Heavy Rock Spectacular (aka Schizo-Poltergeist). Słabo ten album pamiętam ale kojarzy mi się z 3 ligowym amatorskim gitarowo-organowym graniem. Może się mylę, ale co by tam nie było to nie przeszkodziło to wtedy jednak pokonać samego Herbie Hancocka. Szacunek.
Duch 1532
remaster

PostWysłany: 21.08.2019, 11:52    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Yer Blue napisał:
Po przypomnieniu zestawu sprzed 11 lat wydaje mi się, że podium specjalnie nie ulegnie zmianom, w ogóle całe top 10 wydaje mi się tak zabetonowane, że nie wiem co tam pomoże wypaść.
Podium pewnie nie (choć chyba każdy z niejednym uchem na głowie przyzna, że pierwsze miejsce jest odrobinę nie na miejscu Cool), ale zmian w dziesiątce bym się, owszem, spodziewał. A przynajmniej przetasowania. Swoją drogą jest na tej liście, dla przykładu, America, którą teraz uwzględniliśmy w roczniku poprzednim.
Albatros to ptak z rodziny diomedeidæ, z rzędu rurkonosych. Występuje 14 gatunków albatrosa. Największy z nich, albatros wędrowny, osiąga rozpiętość skrzydeł do trzech i pół metra. Strzeżcie się albatrosów, Dinozaury!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 180, 181, 182 ... 187, 188, 189  Następny
Strona 181 z 189

Skocz do: