Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przetrwają najsilniejsi - Caravan
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Harold The Barrel
maxi-singel analogowy

PostWysłany: 21.01.2009, 22:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Yupy napisał:
Ale masakra się zapowiada - co wy nie z greenpeace

Widać chcą wyciąć drzewa, aby zbudować domki dla hibbitów i mieszkania dziewieć stóp pod ziemią Wink Evil or Very Mad
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jakuz
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 21.01.2009, 22:06    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

djmis napisał:
Pasjonująca ta rozgrywka.
Very Happy ...

Zamiast rechotać łap się za następną strzelankę i liczymy na próbę Twoim sposobem Smile

In The Land of Grey and Pink, chociaż jak zobaczyłem wypowiedź Yupy'ego ...na różowym jest tylko strona B... to aż się herbatką zakrztusiłem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Publius
szpula

PostWysłany: 21.01.2009, 22:15    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie zgodzę się z Yupy'm i Haroldem, ze Pink to tylko Nine Feet. Winter Wine i utwór tytulowy są równie dobre jak Nine Feet. Z powodzeniem mogly by być częściami tej suity. Poza tym te cudowne solówki i partia fortepianu w środku In The Land. Zgodzę się, że Love To You jest utworem słabszym. Zgodzę się również z tym, ze na Zielonym nie słabych punktów jak Love To You na Różowym, przez co jest tam o parę minut więcej muzyki na najwyższym poziomie. Od głosowania chyba jednak się wstrzymam. Kocham obydwa albumy tak samo.

EDIT. Jakuzie, ja już byłem po herbatce, więc się nie zakrztusiłem Wink
Powrót do góry
Harold The Barrel
maxi-singel analogowy

PostWysłany: 21.01.2009, 22:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Publius napisał:
Nie zgodzę się z Yupy'm i Haroldem, ze Pink to tylko Nine Feet.

A gdzie ja tak napisałem? Przecież wyraźnie dwa razy zaznaczyłem, że są równie wspaniałe, ale różnią się klimatem Confused .
Publius
szpula

PostWysłany: 21.01.2009, 22:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Harold The Barrel napisał:
Publius napisał:
Nie zgodzę się z Yupy'm i Haroldem, ze Pink to tylko Nine Feet.

A gdzie ja tak napisałem? Przecież wyraźnie dwa razy zaznaczyłem, że są równie wspaniałe, ale różnią się klimatem Confused .

Przepraszam Haroldzie. Źle mi się przeczytało. W takim razie nie zgadzam się tylko z Yupy'm Wink A z Tobą Haroldzie zgadzam się w 100% Very Happy
Powrót do góry
Andy
japońska edycja z bonusami

PostWysłany: 22.01.2009, 05:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

In The Land Of Grey And Pink
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostWysłany: 22.01.2009, 08:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

TAKIEJ lekkości Yupi. Hammondy maja to do siebie, że ustawiają brzmienie na bardziej "masywne". Nie przesadzałbym z ciężarem gatunkowym zieleniny - w prog-rocku można znaleźć sporo ciekawszych płyt. Caravan to jednak jest ta druga linia (bo nie liga) prog-rocka.

http://artrock.pl/
Powrót do góry
Harold The Barrel
maxi-singel analogowy

PostWysłany: 22.01.2009, 12:13    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WOJTEKK napisał:
Nie przesadzałbym z ciężarem gatunkowym zieleniny - w prog-rocku można znaleźć sporo ciekawszych płyt. Caravan to jednak jest ta druga linia (bo nie liga) prog-rocka.

Dziś ja się herbatką zakrztusiłem. Prowokacja? Takiej kontrowersyjnej wypowiedzi, co jak co, to się po Tobie WOJTKKu nie spodziewałem.
Yupy
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 22.01.2009, 12:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WOJTEKK napisał:
Nie przesadzałbym z ciężarem gatunkowym zieleniny - w prog-rocku można znaleźć sporo ciekawszych płyt. Caravan to jednak jest ta druga linia (bo nie liga) prog-rocka.

Szczęście czy nie to tylko twoje zdanie. Już od dawna śledze twoje wypowiedzi na temat Caravan i zawsze czepiasz się właśnie tego albumu (wyjaśnij dlaczego?). Co do frontu no wiesz jeśli wymienia się ten zespół obok SM i Gong za naczelny band sceny canterbury to nie może to być druga linia.
Yer Blue
remaster

PostWysłany: 22.01.2009, 13:24    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

In The Land Of Grey And Pink

Decyzja łatwa bo zielony to mój uluboiny kolor, a różowego nie lubie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Crowley
digipack

PostWysłany: 22.01.2009, 14:07    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Yupy napisał:
Co do frontu no wiesz jeśli wymienia się ten zespół obok SM i Gong za naczelny band sceny canterbury to nie może to być druga linia.

Ale Canterbury to właśnie ta druga linia. Wink
Powrót do góry
Yupy
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 22.01.2009, 14:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale ty to odczytujesz w odniesieniu do popularności jaką odnosiła dana forma muzyczna. Zobacz canterbury było czymś trudniejszym do odczytania niż przykładowo muzyka Yes czy Jethro Tull, które to zespoły były bardziej popularne ze względu na przystępnośc ich muzyki i to, że znalazł się w jednym z nich geniusz klawiszy(pomijam też udział machiny promocyjnej). Canterbury miało mniej fanów bo było trudne i zdecydowanie olśniewało i zniewalało ferią barw i dzwięków o wiele bardziej niż tamci wykonawcy co było nie do przełknięcia.
Jakuz
zremasterowany digipack z bonusami

PostWysłany: 22.01.2009, 15:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Yupy napisał:
...Canterbury miało mniej fanów bo było trudne i zdecydowanie olśniewało i zniewalało ferią barw i dzwięków o wiele bardziej niż tamci wykonawcy co było nie do przełknięcia.

Yupy, co Ty za karkołomne teorie tutaj głosisz? Smile
Powrót do góry
Yupy
maxi-singel kompaktowy

PostWysłany: 22.01.2009, 15:31    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi chodzi o to, że w muzyce nie ma równych i równiejszych, nie ma pierwszej i drugiej linii.
Crowley
digipack

PostWysłany: 22.01.2009, 16:04    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tam Canterbury zawsze odbierałem jako ten "łatwiejszy" prog. Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Muzyczne Dinozaury Strona Główna -> Płyty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Następny
Strona 17 z 19

Skocz do: