Muzyczne Dinozaury Forum Index Muzyczne Dinozaury
i ich następcy

FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

"The Truth Is Out There?" - piszą o nas
Goto page 1, 2  Next

Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Pozostałe
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Radek
Guest

PostPosted: 24.02.2009, 16:53    Post subject: "The Truth Is Out There?" - piszą o nas Quote selected Reply with quote

Zajrzałem właśnie na od dawna nieodwiedzane forum Dream Theater i natknąłem się tam na opinię dotyczącą Dinozaurowiczów zaangażowanych w "survivorowe" rozgrywki. Myślę, że warto mieć tu wątek typu "jak nas widzą".

Quote:
Jestem przekonany, że na forum dinozaurów większość stanowią trolle w twoim wieku udający 30-40 latków. Nikt powyżej 15 roku życia, rozwijający się prawidłowo psychicznie i fizycznie nie zajmuje się takimi pierdołami jak survivory. To zabawy dla głuptaków znudzonych za trudnymi dla nich dyskusjami w których nie mogą aktywnie uczestniczyć, bo do nich zwyczajnie nie dorośli.

Czy wiarygodna może być opinia faceta, który nie tylko nie potrafi stosować poprawnie banalnych zasad pisowni liczebników porządkowych, ale jeszcze pisze o jakichś "latkach", których naliczył 30-40? Laughing

Cała wypowiedź - tu:
http://dt-metropolis.pl/forum/index.php
Back to top
Yer Blue
album CD

PostPosted: 24.02.2009, 17:03    Post subject: Quote selected Reply with quote

Jak to mawiają: "sa ludzie i ludziska..."
Dla mnie tam pełny ubaw.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Radek
Guest

PostPosted: 24.02.2009, 17:06    Post subject: Quote selected Reply with quote

Yer Blue wrote:
Dla mnie tam pełny ubaw.

Nawet zastanawiałem się nad umieszczeniem wypowiedzi w wątku "Rożne takie...", ale ostatecznie uznałem, że niniejszy też może się przydać, bo trochę piszą na temat FD w rożnych miejscach.
Back to top
Yer Blue
album CD

PostPosted: 24.02.2009, 17:09    Post subject: Quote selected Reply with quote

W ogole to dobrze, że o nas pisza, nie wazne jak ale niech pisza. To znaczy, że jesteśmy popularni Smile
Back to top
afterc
remaster

PostPosted: 24.02.2009, 17:15    Post subject: Quote selected Reply with quote

Quote:
Czy wiarygodna może być opinia faceta, który nie tylko nie potrafi stosować poprawnie banalnych zasad pisowni liczebników porządkowych, ale jeszcze pisze o jakichś "latkach", których naliczył 30-40?

Czy gdyby Darwin popełnił podobne błędy ( być może jego byki były nawet poważniejsze - tego przecież nie wiemy ), czy w takim przypadku jego Teoria Ewolucji powinna wylądować w kuble na śmieci ?
Back to top
Radek
Guest

PostPosted: 24.02.2009, 17:25    Post subject: Quote selected Reply with quote

djmis wrote:
Quote:
Czy wiarygodna może być opinia faceta, który nie tylko nie potrafi stosować poprawnie banalnych zasad pisowni liczebników porządkowych, ale jeszcze pisze o jakichś "latkach", których naliczył 30-40?

Czy gdyby Darwin popełnił podobne błędy ( być może jego byki były nawet poważniejsze - tego przecież nie wiemy ), czy w takim przypadku jego Teoria Ewolucji powinna wylądować w kuble na śmieci ?

Jeśli popełniłby błędy poważniejsze, mogłoby to doprowadzić do interpretacji tekstu innych, niż zgodne z zamierzeniem autora. Błędna pisownia liczebników porządkowych może prowadzić do niewłaściwych odczytań. Czy dla Darwina liczby i liczebniki były ważne - nie mam pojęcia.
Back to top
afterc
remaster

PostPosted: 24.02.2009, 17:32    Post subject: Quote selected Reply with quote

Twoja argumentacja trafiła mi do przekonania.
Więc w takim razie tamten ancymon jest niewiarygodny i niech się buja ze swoimi niegramotnymi opiniami.
Back to top
Radek
Guest

PostPosted: 24.02.2009, 18:05    Post subject: Quote selected Reply with quote

Myślę, że warto dodać/uściślić, iż moja zamierzona złośliwość wobec autora opinii przytoczonej w pierwszym poście była nawiązaniem do innego fragmentu jego wypowiedzi. Kryteria wskazał sam autor:
Quote:
Kirk Paździoch. Zdajesz sobie sprawę z tego, że Moonchild nie może się wykazać kreatywnością pisząc recenzję albumu, bo ma ortografię i gramatykę na poziomie orzeszka? Musiałby zacząć znowu od pierwszej czytanki o murzynku Bambo i stopniowo powtarzać podstawy. Dlatego właśnie odpierdala manianę, bo nie stać go na nic więcej. NIE STAĆ GO.

Stosowny emotikon miał to nawiązanie podkreślić, ale chyba okazał się zbyt wieloznaczny.
Back to top
Jakuz
zremasterowany digipack z bonusami

PostPosted: 24.02.2009, 18:36    Post subject: Quote selected Reply with quote

No, ma rację chłopak Smile Na FD tylko admin jest starym dziadem, reszta - co od dawna podejrzewam - to młode łebki Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
WOJTEKK
box z pełną dyskografią i gadżetami

PostPosted: 24.02.2009, 19:20    Post subject: Quote selected Reply with quote

Jasne, tylko czasem ucharakteryzowane na zgredów. Taki Arnold wspomina jak to on pracował/wojował w polowie lat 80-tych - a na zdjęciu kto? jakiś taki mlodziak, ktory w tym czasie, to mógł najwyżej na baczność pod szafę maszerować Very Happy

http://artrock.pl/
Back to top
Arnold Layne
remaster

PostPosted: 24.02.2009, 20:12    Post subject: Quote selected Reply with quote

Radek wrote:
Myślę, że warto dodać/uściślić, iż moja zamierzona złośliwość wobec autora opinii przytoczonej w pierwszym poście była nawiązaniem do innego fragmentu jego wypowiedzi. Kryteria wskazał sam autor:
Quote:
Kirk Paździoch. Zdajesz sobie sprawę z tego, że Moonchild nie może się wykazać kreatywnością pisząc recenzję albumu, bo ma ortografię i gramatykę na poziomie orzeszka? Musiałby zacząć znowu od pierwszej czytanki o murzynku Bambo i stopniowo powtarzać podstawy. Dlatego właśnie odpierdala manianę, bo nie stać go na nic więcej. NIE STAĆ GO.

Stosowny emotikon miał to nawiązanie podkreślić, ale chyba okazał się zbyt wieloznaczny.

Fajne forum Wink . Chyba się tam zarejestruję Wink . Jak ktoremuś zaserwuję numer z Holoubkiem (albo jeszcze konkretniejszy), to im habity pospadają z wrażenia Very Happy
Arnold Layne
remaster

PostPosted: 24.02.2009, 20:18    Post subject: Quote selected Reply with quote

WOJTEKK wrote:
Taki Arnold wspomina jak to on pracował/wojował w polowie lat 80-tych - a na zdjęciu kto? jakiś taki mlodziak, ktory w tym czasie, to mógł najwyżej na baczność pod szafę maszerować

Wojtek, jak się kiedyś spotkamy, to za robienie sobie ze mnie jaj utnę Ci tę trzecią rękę Wink
Arnold Layne
remaster

PostPosted: 24.02.2009, 21:32    Post subject: Quote selected Reply with quote

Radek wrote:

To jeszcze pikuś. Znalazłem coś lepszego w wątku poświeconym Rush:

Alex Lifeson, Neil Peart i Geddy - kanadyjskie trio niesamowitych instrumentalistów, świetnych kompozytorzy i tekściarzy.
Pomijam błąd językowy, ale informacja o "tekściarzach" zwaliła mnie z nóg Very Happy
Jakuz
zremasterowany digipack z bonusami

PostPosted: 24.02.2009, 21:50    Post subject: Quote selected Reply with quote

Skąd wiesz, Arnoldzie, że Alex i Geddy nimi nie są? Może mają zeszyciki ze swoimi lirykami w szufladzie Wink
Back to top
Arnold Layne
remaster

PostPosted: 24.02.2009, 21:57    Post subject: Quote selected Reply with quote

Jakuz wrote:
Skąd wiesz, Arnoldzie, że Alex i Geddy nimi nie są?

Fakt. Pewnie piszą od lat za Neila, a on tylko kasę za to trzepie Wink (oprócz kasy za trzepanie w bębny Very Happy )
Post new topic   Reply to topic    Muzyczne Dinozaury Forum Index -> Pozostałe All times are GMT + 2 Hours
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum